Forum
Human: I need help, I have problems.
We: We can help you.
Human: How?
We: Just ask.

Haha, boring. No pač z mojoooo pikicoo fαитαšч gıяł® sva naredleto temo, kjer vama bova pomagali pri raznih težavah. Pomagava vam lahk o različnih stvareh recmo o fantih/puncah, bff, šoli al pa tko pač... vse stvari lahk vprašate.

No, če nočete da bi drugi vedel da ste vi vprašal nama lahk na zs pošlete vš problem, midve ga bova tukej objavle in bova probale pomagat.

Probale bova čim prej odgovort <33

xoxo
Klaaraaa & Mašaaa

16. februar 2014
u163565
u163565
pri učenju si nemorem nič zapomnit tut če se učim cel dan in to mislim dobesedno
prosim pomagajta
17. februar 2014
boga
17. februar 2014
ℬıпɢσ.● -ja pač zdej ti bom povedala kuko se jst učim in glede na to da mam skori same petke se mi zdi da si kr dobr zapomnem stvari. pač ja učiš se lahk na več načinov, največ narediš že s tem da poslušaš pri pouku in da sodeluješ in pa tudi vprašaš učitelja če kaj nerazumeš. Ni dobro, da se k učenju spraviš zadnji dan pred testom, spraševanjem al karkol pač je uči se sproti, čez celo leto, ker tako se boš največ zapomnila. jst se učim tudi tako, da si celotno snov najprej preberem (vse!) pol pa si najpomembnejše podatke izpišem na list, naredim miselne vzorce, skratka tko nekako. če ima doma kdo čas ga prosi naj te vpraša snov, s tem se preveriš koliko znaš in česa ne znaš, tako se lahko tisto stvar naučiš. Ponavadi pred spanjem še enkrat vso snov preberem pa je to to. Upam da sem kej pomagala :*
17. februar 2014
u156327
u156327
Men bratec udre men v MOJO sobo,pa mi začne težit pol ga pa vn spodim pa me on pove mami pa sm jst kriva?Kako nej ji vsaj enkrat povem,da je on začel?
help! please!
17. februar 2014
eva caty cat's - isto se dogaja pr men... skoz mi udira v sobo in res je tečen na čase, ampak na srečo mi moja mami bolj verjame kot njemu. če imaš ključ od sobe, se vanjo zakleni... drugače pa mami razloži lepo kaj počne, ne se jezit, ne se kregat in sploh ne se ji odgovarjat, ker te sploh ne bo poslušala (vsaj tako je pri meni). a mami nikol ne vidi da ti vdira v sobo? upam da sem kej pomagala, ampak mam jst isti problem
17. februar 2014
a mi poveš postopek kk naj ''osvojim'' MOJO simpatijo?
nočm ji povedat....
17. februar 2014
heeeeeeeeeelp
17. februar 2014
Če ga hočeš osvojit se probej čimveč pogovarjat z njim recimo klikni ga na fbju pač pogovarjejta se :* nasmehni se mu kdaj ali kaj takega... najprej se dobro spoznejta potem pa se lahko pogovarjata tudi o bolj osebnih stvareh in tako ga lahko vprašaš katera mu je všeč... ko si v njegovi družbi bodi nasmejana pozitivna... lahko greš s prijateljico v kino in mu omeniš da gresta v kino potem ga povabi da gre z vama in povabi še enega njegovega prijatelja... v kinu se usedi poleg njega in pač se bo že razvil pogovor lahko ga vprašaš tudi za telefonko številko... pač tko upam da sem kej pomagala
17. februar 2014
jaa na fbju me je enkrat klikno :*
17. februar 2014
pa mam še eno težavo
vem kr ena je -.-
dans sma z enmu mojmu sošolcu učitlci ponesreč zlomla geotrikotnik
jutr bom na ful kregana kr pač uni geotri. je biu ta vlek za na tablo magnetem
pa sma ponesreč sam ročaj za primit dou otrgala... zaj pa...
jutr je šola ane in mamo matko...

kr en problem sam probi pomagat
17. februar 2014
17. februar 2014
Hm... pomoje je najbol da učitlci povesta da sta to vidva naredila ponesreč... razložta ji kaj se je naredl pa bo sori res ne vem kaj nej rečem ker nimam iskušenj s temu haha xp
17. februar 2014
17. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg