Forum
u71017
u71017
Okj,sem Pia,na kratko,moje življenje je zmeda.V šolo in iz nje hodim peš,ob tem mrazu pa je to še posebej težko.V šoli imam dobre ocene in sem med boljšimi.Sem kar priljubljena in se z vsemi na splošno dobro razumem.Moj lajf je beda?Točno tako.Zakaj?Ljubezen,seveda.Zaljubljena sem v fanta,ki je zame,vsaj na videz nedosegljiv.Ni to,da je priljubljen,le dela se izredno nedosegljivega.To mi gre tako na živce,da bi mu najraje zabrusila,kar mu gre.Mogoče je pa to le plod moje domišlije.Mogoče se obnaša normalno,pa se meni zdi,da ne.Življenje,prinesi mi srečo!Prosim!

Zbudila sem se že ob 7.30,kar je bilo zame ob vikendih povsem neobičajno,saj sem ponavadi prespala pol dneva.Na hitro sem si umila zobe,saj nisem hotela imeti zadaha po alkoholu.Ja,hodim v 1.letnik gimnazije in včeraj sem se ga 1.napila.Bila je noro dobra žurka in tam je bil moj nedosegljivi fant Žan.Tokrat sem hotela korak in pred Žanom sem zalizala sošolca Mateja,s katerim se z Žanom ne razumeta najbolje.Žan je debelo pogledal in omojbog,še zdaj ne morem verjeti, na gobec je Mateja.Začela sta se tepsti,nakar ju je Jure(še en drug sošolec)ločil narazen.Vsi so *veselo*spremljali pretep,ko pa ju je Jure ločil in vprašal,kaj se dogaja ,so vsi pogledali mene.Matej je zabrundal : in odšel.Jaz pa sem odšla domov.Nisem prenesla napetega ozraćja in sem odšla.Torej,glavo mi bo razneslo in prisežem,da alkohola v velikih količinah ne bom spila,tudi v največji žalosti ne.Odločila sem se,da peljem svojo pričko Brino na sprehod.Veselo je migala z repkom,jaz pa sem poslušala muske na mp3-ju.Nisem bila pozorna,saj smo bili v parku in je bila ta skrb zame odveč.Nakar pa ...
05. februar 2012
nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt nextt next next next next next next next
05. februar 2012
u71017
u71017
Nakar pa sem se z vso silo zaletela v nekoga.>>Pazi kje ho ...>>mi je rekel glas in me pogledal s svojimi modrimi očmi.>>Pia?>>bil je Žaaan.>>O Žan,emm ...res oprosti,nisem gledala na cesto in ...>>.>>Že vredu>>me je prekinil in rekla sem>>Še 1x oprosti res,moram it,čau>>,ravno sem hotela iti,pa me je potegnil k sebi in najina obraza sta bila oddaljena le nekaj milimetrov.>>Zakaj si ga poljubila?>>.Zadelo me je kot strela z jasnega.Izvila sem se mu z prijema in stekla domov.Nekaj je še rekel,a sem bila preveč oddaljena,da bi slišala.Do doma sem imela približno 400m in ko sem končno prišla domov,sem se komaj izognila maminim vprašanjem.>>Je res to rekel?Kakšno naklučje!Park!On in jaz!Nemogoče,sanjam?>>sem se začela s sabo pogovarjati,kar je bilo običajno,kadar sem bila šokirana.V takniš primerih punce ponavadi pokličejo najboljšo prijateljico in ji zaupajo vse podrobnosti od a do ž.Ampak ne,jaz je nisem imela.Preprosto,nobeni nisem toliko zaupala.Komu sem torej najbolj zaupala?Dnevniku,seveda.Nestrpno sem iskala dnevnik,kot ponavadi punce nestrpno čakajo,kdaj se bo oglasila njihova najboljša prijateljica.>>Našla>>sem zamrmrala sebi v fejs in se lotila pisanja.Tako nekako je izpadlo:
Dragi dnevnik!
Tokrat se je zgodilo nepričakovano.Z psičko Brino sva odšli v park in nevedoč sem se zaletela v nekoga.Ja,bil je Žan in rekel mi je besede,ki jih čakam že leta.Bil je ljubusumen,ker na včerajšnji zabavi poljubila Mateja.Z besedami:>>Zakaj si ga poljubila?>>me je zadel kot strela z jasnega in stekla sem domov.Zdaj pa morem nehati,nekdo me kliče.
Zazvonil mi je telefon,bil/a je
05. februar 2012
u71017
u71017
V takšnih primerih*
05. februar 2012
u70352
u70352
next..
Ful dobra zgodba.
05. februar 2012
u71017
u71017
Next za *..Tara.RawR..*
Zazvonil mi je telefon in bila je neznana številka.Naj se javim?Le kdo bi lahko bil?Prestrašena sem dvignila in komaj izdavila tisti :>>Halo?>>.Na drugi strani pa je nek glas začel kričati:>>Pusti ga on je moj,razumeš,moj!>>odložila sem.

Pija
>>Žan>>mi je šinilo v glavo>>ima punco?>>.
be continue ...(se nadaljuje)
06. februar 2012
nextttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
06. februar 2012
u71017
u71017
Ok,zadn next dones,ker mam delo s šolo.
Torej next za emo princes
>>Žan>>mi je šinilo v glavo>>ima punco?>>.To vprašanje se mi je ponavljalo v glavi in sem mogla nehati misliti nanj.Po eni strani sem bila presrečna,ker mi je dal neko *upanje*po drugi pa sem se spraševala,mogoče pa ima res punco.>>Saj res,ju3 pišemo geografijo!Jaz pa nisem niti pogledala!>>Hitro sem pograbila zvezek in začela utrjevati snov.Pri geografiji sem namreč imela 1 in 2 in nisem si mogla privoščit še enega šuta,ker bi imela popravca in seveda uničeno poletje.Verjetno si mislite,kako sem potem med boljšimi.To pa zato,ker imam ocene pri ostalih predmetih boljše .Ko sem bila *nekako*zadovoljna s svojim znanjem sem odšla pod tuš in v posteljo.A vprašanja se kar in kar niso končala.Moram priti zadevi do dna!Ampak,imam pogum za tak korak?sem se nekaj časa spraševala,potem pa potonila v dolg spanec.
*****************************************************************************************
>>Driiiiin,drin,driin>>me je iz dolgega spanca ob 6.34 zbudila nadležna budilka.>>Utihni no!>>sem se razjezila in poskušala zaspati nazaj,a zvonila je vsakih 5min in,ko sem ugotovila,da nimam možnosti,da bo utihnila vstala.Na mizi so me čakale palačinke,zraven pa nutella.>>Jutro mami>>sem nekoliko zaspano rekla.>>O,Pija,dobro jutro>>.Pila je kavo,kar je počela,le kadar je bila živčna.>>Je danes kakšen poseben dan?>>sem se začudila in pomignila na kavo.>>A zaradi kave misliš?No,torej ...>>.>>Torej?>>sem jo še enkrat vprašala.>>Veš ...>>.
06. februar 2012
hvala za next pa nextiiiiiiiiii (kadar boš)
06. februar 2012
Next.!
06. februar 2012
u71017
u71017
Bom nextala,čeprov sem rekla,da nebom zarad šole,sam sej mam še 14 dni do testa
>>Veš Pija,naše podjetje je v res veliki krizi.Saj veš recesija in te zadeve>>je začela.Prekinila pa sem jo,še preden je hotela nekaj reči z : >>Vredu,to vem,ampak zakaj mi zdaj to govoriš?>> . >>Ja,torej,bistvo.Obstaja možnost,da se bo zmanjšalo število zaposlenih in ker me šef ravno ne mara,je tudi možnost,da bo mene odpustil.Torej,če me odpusti,nemoreva živeti več tu. >>me je presenetila. >>Kkaj?Zakaj ne?!>>sem zakričala.>>V tem mestu imam premalo možnosti,da bi dobila službo>> .>>Zelo si sebična!Kaj pa jaz in moji prijatelji!Šolo imam tu!Veš kako težko se je navaditi na novo okolje,pa še povsod te ne sprejmejo lepo!>>sem v joku govorila. >>Pija,pomiri se.Razumem tvojo stisko,ampak daj še ti mojo.Od zraka se pač neda živeti!je malo povzdignila glas. >>Kdaj pa izveš,kaj se bo zgodilo s tabo?>>sem hlipoma vprašala.>>Danes imamo konferenco>>je poskušala v mirnejšem tonu odgovoriti mama,saj je ena od naju mogla ostati mirna,kajne?>>V šolo moram,lep dan ti želim>>sem ji žalostno dejala in odšla.Bila je mrzla zima in rokavice so bile moja nujna oprema.Počasi sem hodila in razmišljala o Žanu.Torej,časa ni veliko in jaz ne bom mogla mirno spati,če ne bom imela odgovorjenih vprašanj.Možnost je,da se z mamo preseliva in zato moram zelo pohiteti.Ampak,kaj naj naredim?Iz razmišljanja me je zbudil telefon,ki je brnel.Vzela sem ga v roke in videla,da me kliče Urša,moja prijateljica.Dvignila sem.
P - Pija , U-Urša
U:Hej,Pija
P: O,Urša
U:Kličem te,ker bi te rada povabila na mojo rojstnodnevno zabavo ta petek
P: O super,bo tam tudi Žan?
U ...
P:Urša?Si tam?
Uem,ja.Žan bo prišel.
P punco?(ugriznila sem se v jezik)
06. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!!????????????
06. februar 2012
u71017
u71017
Uunco?Ima punco
P:Emm,sorri morm it
U:Ej,počakaj
Prekinila sem in izklopila telefon,saj sem bila že pred šolo.Vstopila sem in šla do svoje omarice.Ko sem se preobula in slekla toplo bundo ter snela rokavice sem slišala,da je še nekdo vstopil,a nisem se ozirala na to.Ko pa sem zaklenila omarico,pa je rekel:>>Oo Pija,kako si?>>.3x lahko ugibate,seveda,spet on.Žan,kdo pa drug.Ne,ne bom mu odgovorila,sem si trmasto rekla in odšla pred učilnico za matematiko,imela sem namreč dodatni pouk,saj se pripravljam na državno tekmovanje.Dodatni pouk se je začel in z mano so hodili še trijeara,Matej in Petra.Vsi so se skoncentrirali na *pripravo*le jaz ne.Nemo sem gledala v polo lista iz prejšnjega leta in odsotno reševala naloge.Nakar reče učiteljica:>>Torej,Ana,kako se že izračuna pitagorov izrek?>>.Zmedeno sem jo pogledala in premišljevala,končno sem se spomnila:>>a2+b2=c2>>.>>Vredu,zdaj pa pojdimo na naslednjo nalogo ...>>je še govorila naprej,a ji nisem uspela slediti,moje misli so odtavale drugam.Zvonec je naznanil konec ure in odhitela sem iz učilnice.Pogledala sem,kaj imamo na urniku in z jezo ugotovila,da slovenščino.To je edini predmet,kjer sedim z Žanom,sreča pa taka!Odpravila sem se po stopnicah do zgornjega nadstropja pred slovenščino.Zaslišala sem korake in približevale so se mi sošolke,ki so,ko so me zagledale,začele teči proti meni.>>Pija,pija,poslušaj tole,Žan hodi z Nino !Prvi parček v razredu imamo!>>.Besed mi je zmanjkalo.Ima punco,ki je največja važička?
07. februar 2012
u71017
u71017
Tam,ko učiteljica Pijo zbudi iz razmišljanja,reče :>>Torej,Pija,kako se že izračuna pitagorov izrek?>>,jaz pa sem pomotoma napisala Ana.
07. februar 2012
u71017
u71017
Oki nextam,sam plis komentirajte.

Ima punco,ki je največja važička?Potem pa sem ugotovila,da jo ima res.Nasmejana sta prišla pred slovenščino in se poljubljala.Nisem več zdržala,izgovorila sem se,da moram na wc.Kako je mogel?Ljubim ga!Solze so začele teči in zvonilo je,na hitro sem si obrisala solze in uredila.Zamudila sem 2min in seveda učiteljica,kolikor je stroga mi je dala neupravičeno.Jezna sem se usedla na svoje mesto in poslušala predavanje,nakar sem na svojem kolenu začutila roko.Roko sem umaknila,brez,da bi pogledala Žana.On pa me je žalostno pogledal in se obrnil naprej.Dan se je zelo vlekel in končno sem dočakala tistiin,don!,ki naznani konec 5.ure.Odhitela sem do omarice iz katere je padel listek.Na njem je pisaloija,zakaj me ignoriraš?V kavarni Sonček ob 16.30,vredu? Zakaj ga ignoriram?Pa kaj je slep?Ne vidi,da ga ljubim!Odločila sem se,da pridem in razrešim zadevo,pa naj še tako boli.Vso pot do doma sem razmišljala,kaj naj oblečem,na koncu pa sklenila,da se bom namazala z maskaro in tako poudarila svoje oči,glede oblek,pa bom nosila strgane hlače in svetlo rjavo jakno z belo-oranžnim šalom.Po kosilu sem se spravila narediti nalogo,ki je ni bilo malo.Po končani nalogi sem ugotovila,da je ura odbila 16.00 in je čas za rihtanje.Uredila sem se,kot sem načrtovala in šla do kavarne Sonček,ki je bila od mene oddaljena 7min.Malo sem tekla,saj nisem hotela zamuditi.Ura je bila 16.30 in prikazal se je Žan.
07. februar 2012
Next....Ful dobro..!
07. februar 2012
u70352
u70352
Next Next !!
07. februar 2012
u71017
u71017
Nextam in hvala za spodbudne komentarje!
Stal je tam in s pogledom nekoga iskal,njegov pogled se je ustavil na meni,pomahal mi je,prišel do mize ter se usedel.Še preden sva uspela kaj reči je bil pri mizi že natakar.Vprašal je :>>Kaj boste?>>.Jaz sem naročila capuccino,Žan pa kavo s smetano.
Ko je odšel je Žan začel s pogovorom.
J - jaz,Ž - Žan
Žija,kako si?
J:Še kar,ti?
Ž:Jaz sem vredu.
Ž:Zakaj me zadnje čase ignoriraš?
Jsaj te ne.To se ti samo zdi.
Ž:Jaz pa mislim,da imaš razlog(pogledal me je s tistimi modrimi očmi in ker sem se izgubljala v njih sem pogled usmerila drugam).
J:Kakšen,naprimer?
Nič ni rekel,le obrnil je moj obraz proti njemu in ...
07. februar 2012
In..? Hitro pliss... Next...!
07. februar 2012
u71017
u71017
Oki,oki,sam dejte komentirat pliss!

Nič ni rekel,le obrnil je moj obraz proti njemu in me nežno in čutno poljubil.OMG,sanjaam.Ko je končal mu je zazvonil telefon,rekel je,da mora nujno iti.Stekel je čez vrata,saj je bilo očitno nekaj zelo nujnega.Nemo sem mu pomahala in se zatopila v svoj capuccino.Kakšnih 5minut sem še sanjala,nato pa plačala in odšla domov.Na poti domov mi zvoni telefon,mama je!
P-Pija , M-Mami
P:Čaw,zakaj me rabiš?
M:Kje si?
P:Na križišču pri kavarni Sonček.
M:Te pridem iskat.
Pk
Ni minilo 5min,ko je bila mama že tu.Pomignila mi je naj se vsedem spredaj in sem se.Nekaj časa sem bila tiho,nato pa spregovorila.
P-Pija,M-Mami
P:Mami,kako je bilo v službi?
M:Imeli smo konferenco in odpustil je že 20 ljudi,za enega je pa rekel,da bo u3 povedal,kakšna usoda ga čaka.
P:In misliš,da si ti,tista?
M:No ja,nevem,možno je.
Ko sva prišli domov pa nisem mogla verjeti svojim očem,pa saj to je neverjetno!
07. februar 2012
nextttttttttttt plisssssssss
07. februar 2012
Next... Pa malo več napiš..!
07. februar 2012
nextttt
07. februar 2012
nexttt
07. februar 2012
u71017
u71017
O faaak,cel del sem napisala pa sm ugotovila,da nism prjavljena.Šit!
07. februar 2012
u70352
u70352
Heehe..men tut učas to nardi.
Bomo počakal.
drgač pa nujno Next kr je ful jaći zgodbica. *__*
07. februar 2012
u71017
u71017
Hah,nextam zdele,hvalaa

Ko sva prišli domov pa nisem mogla verjeti svojim očem,pa saj to je neverjetno!Pred našo hišo je bilo parkiranih kakih 10 avtomobilov>>Kaj se dogaja?>>sem presenečena vprašala.>>Vse najboljše ljubica!>>je rekla in objele sva se.Saj res moj rojstni dan,kako sem lahko pozabila!Stekla sem iz avtomobila in se vsem zahvalila,ker so prišli.Med darili je bil tudi laptop,ki si ga želim že kakšno leto.Hvala teti Manji!Prišla je tudi Urša,pa čeprav živi na drugem koncu Slovenije.Voščila mi je in začeli sva se pogovarjati,nakar rečem:>>Urša,j..a...z to pr..a..v vidim?>>sem komaj izdavila.>>Saj nemoreš praznovati svojega rojstnega dneva,brez njega,se ti ne zdi?>>mi je prišepnila na uho in dregnila sem jo v rebra.Očitno naju je Žan opazil in začel je hoditi proti nama.Ko je prišel do naju,ga je Leja najprej pozdravila,potem pa se izgovorila,da mora iti.Hvaležno sem se ji nasmehnila in Žan je začel pogovor.
Žija,vse najboljše za 16.rojstni dan!
Po hvala Žan,saj nebi bilo treba.
Pogledala sem v darilno vrečko,tam je bil prikupen medvedek,obesek za telefon z zelenim cofkom in še stvar,ki se me je najbolj dotaknila.Bila je srebrna verižica z napisom:I love you.
P:Žan,pa saj nebi bilo treba to je pr ...
Potisnil je prst na moje ustnice in rekel,da se morava pogovoriti.
Ž:>>Čutil sem.Čutil sem,da do mene gojiš nekaj več,kot le prijateljstvo.Sam sem bil sprva zmeden,saj nisem točno vedel,kaj jaz čutim do tebe.Misli so se mi razjasnile šele tisto noč,ko si poljubila Mateja.Kri mi je zavrela in postal sem ljubusumen,zato sem Mateja na gobec.Pija jaz te l...lj..lju..ljubi...ljubim!>>je končno izdavil in v mojih očeh so se nabirale solze sreče.Zdaj sem bila na vrsti jaz:>>Imel si prav,ljubila sem te in te še zmeraj.Tisto noč sem to naredila,da bi preverila,če ti je kaj do mene.Nad reakcijo sem bila presenečena,saj si bil tako nedosegljiv,nedostopen.Žan,a nekaj me še muči,kaj bo na to rekla Nina,noben si ne zasluži zveze brez ljubezni.>>.>>Nina je moja zgodovina,preteklost,danes sva končala>>.Od veselja bi najraje kričala,a sem se poskušala brzdati.>>Pija,emm ...>>
08. februar 2012
u71017
u71017

Mami
08. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg