Forum
Živjo!
Moje ime je Ela, prihajamo iz bosne vendar smo se kmalu preselili sem v Slovenijo,Mojemu očetu je ime Abhend mami pa Mira.Oče se je moral zaposliti tu v tej bedni lipici, morali smo zapustiti prijetno Novo mesto da bi živeli tukaj v tej lukni.
"Ela prispeli smo kako se ti zdi?"Me je uprašal oče v upanju, da bom vesela.odvrnila sm:"Phhh,Zamerim ti."oče me je žalostno pogledal nato pa začel nalagati škatle pred vhodom.Stopila sem v hišo, bila je lepa vendar naudušenja nisem smela pokazati, saj bi oče mislil da mi je tu ušeč.
Mama je veselo pristopila k meni ter rekla: "SAj ni tak slabo a ne?"grdo sem jo pogledala solza mi je stekla po licu ko sem v nahrbtniku vvidela sliko sošolcev in sošolk."V Novem mestu je bilo miljardokrat bolje!Zakaj vedno mislita nase!" sem se zadrla ter užaljeno odšla v zgornje nadstropje kjer sem izbrala sobo.Počasi sem si začela brisati solze, ko je v sobo stopil oče ter me poskusil potolažiti:" neskrbi tu smo le začasno, če ti po kakšnem letu nebo ušeč bomo odšli, zdaj pa daj kraju priložnost naj pokaže svoje čare jutri pa boš lahko odšla pogledat mesto."veselo sem pogledala ter prosila, če grem lahko v sosednji hotel. Hitro sem odšla v hotel zraven hiše, kjer sta bili Mati in hčer, ki sta se kregali po italiansko.Kolikor sem razumela ji je bilo ime Lisa,stopila je stran od mize ter me čudno pogledala nato pa odšla k meni pozdravila me je ter uprašala če sem nova."Da nova sem prišli smo iz Novega mesta."Prijazno se mi je nasmehnila ter si nadela čelado ter me povabila h konjem, sprejela sem, ko sem slišala Lisino mamo, kako se je razburjala ter v Liso zabrisala kluče.
Jaz(Ela 14 let)

Nova hišaoranžna)

Lisa(14 let)

next?
14. junij 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
14. junij 2014
next!!!!
15. junij 2014
next
15. junij 2014
next
15. junij 2014
še 1
16. junij 2014
naj vm bo nextam čez
30 min. ali prej
16. junij 2014
HEJ!
Oprostite ker moram to povedati vendar zgodbo bom naredila drugačno saj sem se zmotila, pri razvrščanju dogodkov oprostite.
16. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg