Forum
Hy! Sem Acacia in izgledam takole:

in to je moj fant Jack:

On je zlooo samoušečen in sva najpopularnejši par na šoli. No da ne recem same grde stvari o njem je tut zlo prisrcen in mi je ušeč ampak je samoušečen in to me moti in moti me tudi da se postavlja pred ostalimi da hodi z mano...no čeprav mi je to tudi malo ušeč kajti usi fanti na šoli si me želijo!
Jack je postaven in ljubkovalen do mene, je tudi zelo bogat kar mi je tudi všeč ker mi velikokrat kupi stvari ki so neskončno lepe in si jih druge punce na šolo ne morejo privoščiti...No da ne bo vse teklo o njem se vam bom tudi sama predstavila: sem od Jacka punca in kot sem ze rekla zelo priljubljena, aja saj res, to je moja bff Lisa in tudi ona je lepa in priljubljena po moji zaslugi kajti prišla je iz drugega mesta in so se je izogibli a ko sem se jaz začela družiti z njo se je začela še cela šola in tako je postala moja bff (Lisa je prisrčna in nima fanta) ona:

next? vsaj 3-je nexti za nadeljevanje (upam da vam je zgodbica usec in lahko tudi date svoje mnenje)
02. marec 2013
u58303
u58303
nextttttttttt
02. marec 2013
next
02. marec 2013
neext
02. marec 2013
next-am:
No v našo šolo je na pribljižno polovici leta prišla naša nova sošolka Sarah. Sarah:

Sarah mi že od začetka ni bila všeč...Bila je hinavka in takoj očarala Nicka. Nick:

Sarah je hodila z Nickom, a se mi je zdelo, da Sarah Nicka sploh ne ljubi oz. ji ni všeč! To sem Nicku tudi povedala, ampak Nick drži s Sarah in mi ni vrjeu ampak se je raje skregal z mano. Vseeno mi je bilo zanj ker sem bila zelo jezna nanj. Z Nickom sva sicer bila dobra prijatelja. Dnevi so minevali Sarah je še zmeraj hodila z Nickom in jaz še zmeraj z Jackom. Nekega dne sva z bff Liso odšli na sprehod in za vogalom šole videli ...
next? a lahko plis poveste svoje mnenje o zgodbici (pohvle, pritožbe ...) vsaj 5 next-ou
02. marec 2013
neeeeeeext + nova sem
02. marec 2013
tnx...plis se mal oglasujte!!!
02. marec 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!
02. marec 2013
pa soorry za oglaševanje
02. marec 2013
nextttt
02. marec 2013
next
02. marec 2013
next
02. marec 2013
next
02. marec 2013
Nekega dne sva z bff Liso odšli na sprehod in za vogalom šole videli ...
Sarah in nekoga, ki ga nisva natančno videli ker je Sarah ravno tkrat pogledala in sva se morali skriti. S tem se nisva prav veliko obadali kajti za Sarah nama je bilo vseeno ker se itak nisva družili z njo. Hodili sva okoli šole in nama je bilo dougčas. Zmenile sva se da greva prisluškovat kaj se Sarah pogovarja z nekom ki ga nisva videli. Z Liso sva vedeli da je prisluškovanje grda razvada ampak ko nama je dougčass se domisliva marsičesa. No in ko sva prisluškovale sva slišali nek fantovski glas, ki ni bil niti malo podoben Nickovem. Nekako se mi je zdelo da je glas podoben Jackovem vendar je Lisa rekla da je to ne mogoče in da se njej glas ni zdel prav nič podoben Jackovem gllasu. Odšli sva vsaka k sebi domov in se zjutraj dobili da grava skupaj v šolo kot vsak dan, kajti z Liso sva sosedi. Prišli sva v šolo in ko sva odhajali v razred sem morala nujjno na wc kjer sem pred vrati zagledala ...
next? vsaj 5 next-ov!!! prosim se mal oglasujteee!!!
02. marec 2013
next
02. marec 2013
u112645
u112645
neext
02. marec 2013
u115601
u115601
next ena naj zgodbic ej a lahk kr nextas plis
02. marec 2013
u50889
u50889
NEXT pa dej noter kej dobesednega govora bo bolj zanimivo
02. marec 2013
u124189
u124189
next+nova bralka
02. marec 2013
u115601
u115601
evo 5nextov
02. marec 2013
Neeeeext....ploooosim.....zgodbica je carsk!!! ne koncuj pri takih zapletih....prooosim....ker me bo pobralo od radovednosti...... I LOVE IT !!!!!
02. marec 2013
Dam next jutri ker me zdejle ni doma! Pa hwalla za pohwale in nexte!
02. marec 2013
ful dobra zgodbicaaaa.... neeeeext <3333333
02. marec 2013
Prišli sva v šolo in ko sva odhajali v razred sem morala nujjno na wc kjer sem pred vrati zagledala ...
Jacka in Sarah , ki sta se poljubljala, ammpak na skrivaj da drugi niso videli. Kajti Jackov oče je bil elo vpliven in se ni smev osramotiti in niti Jack. Zadrla sem se: "Jack!!!"
On se je zelo ustrasil, kajti jaz sem bila njegova punca. Odsla sem v garderobo k Lisi, Jack pa je hodil za menojj in se mi opraviceval na vse mozne nacine, ampak mu nisem oprostila in sem ga ignorirala. Lisa me je sprasevala kaj se je zgodila in ko sem ji povedala me je tolazila in objela ter rekla: "Vse se bo uredilo, bos videla. Itak se pa usi fantje lepjo nate in jih bos takoj lahhk dobila". Vse to sem povedala Nicku on pa je rekel: "Kwa je s tabo zenska nora!? Sarah je postena in lepa punca pa nehi grdo govort o njej!" Medtem je prisla Sarah in ...
vsaj 8 next-ou plis....mnenje? pritozbe, pohvale?
03. marec 2013
Hy! Jst grem jutri v cšod Planica in me ne bo do petka 8.3. Tacas upam da bo zgodbica dobila mal next ov in pol k pridem nazaj napisem nadaljevanje (ce ze danes dobi 8 nextov ze danes napisem drugace pa ne)
03. marec 2013
Neeeeext....ni pritozb zaenkrat......bodo pa ce danes nebo nexta!!!!! I LOVE IT!!!!;*****
03. marec 2013
Ana13 haha...ce dans dobim se 7 nextou napisem dons (pa ne bom pustila kje k bo napet da vs ne bo konc od napetosti hehe) drgac dam u petek al pa u soboto!
03. marec 2013
next
03. marec 2013
Se 6
03. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg