Forum
Najbrž pričakujete ljubezensko zgodbo, ampak žal ni to to....ponujam vam pa resnično zgodbo o tem, kako se soočit z nekom, ko te klikne na fejsu in kaj se je iz tega razvilo. Pet minutni pogovori so se razvlekli v enourne, ti pa v sedemurne...Bilo je bolano haha, a sladko. V glavnem punce, vzemite pamet u roke in ne nasedajte takoj,..zmeraj preverite če ta oseba dejansko obstaja, magar se zmenite,da se vidite s to osebo (seveda ne same! naj vas iz varne razdalje nekdo spremlja).
17. april 2016
1. DEL.........Imena bom spremenila zaradi varstva podatkov.....vse ostalo je resnično...To se je zgodilo meni osebno. Temu dečkotu bom dala ime David, sebi pa Katja. No pa začnimo
David: živjo! se lahko dodava, da mau poklepetava? čau
Katja: Nimava s kej, ker te ne poznam. Ajdi
David: lahko o marsičem...dokler bo zanimiv za oba , bo kul
Katja: Kir tip, sploh pa 25- letnik si da ime starfly? (sm ga šla prečekirat haha)
David: starfly...vzdevek iz srednje šole, ki sem ga dobil na "poletni šoli" v angljiji zadovoljna?
Katja: kdaj pa si bil v poletni šoli?
David: si kar direktna ja v kentu... kv boš ti delala čez poletje? (wopaa kaj mu čm)
17. april 2016
2. DEL
Katja: Bomo vidli kaj bo prineslo poletje....ti?
David: jest to kar že...dokončal fax pa pr stricu v grafičnemu butiku. kako si drgač? hvala za FB prjatlstvo. se rada pogovarjaš o podjetništvu, al rajš o drugih stvareh?
Katja: Ma js se lahko pogovarjam tut o tm kok je drekc pekc lep....naletel na najhujšo klepetuljo...drgač pa zdej odkrit povedano ne bi vedela kaj naj se menm s tabo.
David: Vpraš pa bo. jest sem zmerej kul, kar pa ni nujno, da je slabo...kva pa najrajš počneš v lajfuu?
Katja: ti bom verjela na besedo...pisem, berem, kolesarim, družim z frendi pa ti??
David: katere zvrsti pa pišeš? za svojo dušo to , al bolj resno?
jest pa šport v vseh izvedbah, žur, podjetništvo in sevede neskončno zanimivi pogovori
Katja: Resno ja....uf zgleda da ti ni dolgčas!
David: no ja..relativno! vrjetno nekje bolj,drugje manj... lejo nisi odgovorila glede pisanja
Katja: Zgodovinske...pol ne manjkas na nobenem zuru al kako??
David: to pa itak da manjkam...včasih je veliko boljših razlogov,kot žur zgodovinske pišeš...nepoznano področje hehe
Katja: Kot naprimer? ja nepoznano in niti ne tako zanimivo. kaj si ze šel bungee-jumping?
David: ne še...premal "naraven šport"...ti ? sej veš da obstajajo zanimivejše srtvari,kot je žuranje.
Katja: Kaj pa je pravi naravni sport?? ( okej prznam mal sm ga jebala u glavo zanalašč) kavica tajm alkaj?
David: o tem bi se dal razpravlat ...drgač pa če govoriva o športu je zame to šport v in z naravo, kjer rabiš čim manj pripomočkov...kva gled kavice?
Katja: Tek, kolebnica nwm več haha....bl zanimivejša je kavica?
David: kavica misleš kot ta prav kofe al...? tek rečmo ja..ker letnik si drgač?
Katja: Kavica ja pač pijes kavo pa govoriš zraun v živo tongue čutko kolkrat pa teces?? 4. letnik.
David: no taka kava ni zanimivejša od žura. Navadno ne... tečem, ko mam čas voljo..ne pretiravam! 2-3 /teden ti tud kej?
Katja: Kaj pa je zanimivejs od žura?? uh pravi športnik! Am 1x na tedn pr športni
David: pomoje veš wink čutko 1x na teden pr športni what a joke! res mlajša zgledaš....sam.
Katja: Ja sanja se mi ne haha wink čutko haha ja ampk realna smile čutko sej mnde urede zgledam tut brez teka tongue čutko no vidiš...sam kaj?
David: ...se bova mogoče lahko celo vse pogovarjala tongue čutko
bova še vidla, morm it! hvala za chat,se tipkava! čau
Katja: Ok cau
.......................................mine 8h.....................
David: živjo! kako si? ravn sem o teb razmišlou pa te vidm online! tvoje slikce...čiiiist luuuuštna !
pr teb drgač kot dober filing ne more bit

(MHM bi rekla ja....zraun pa zavijam z očmi...sj veš uno ko ti rečejo d se sam s tabo menjo? V bistvu se pa še z najmn 3 zraun, kiri macoti ajgaaa............)
Lp Kejta
17. april 2016
u209605
u209605
Next
17. april 2016
u207907
u207907
Next
Ka to je vse ćist resnićno??,
17. april 2016
ja to sem doživela lansko leto
17. april 2016
u207907
u207907
A napises na zs ka je blo pol???
Al pa das Next???
17. april 2016
bom jutr napisala Next uglaunm še zdej ni konc, še zmer sanja tale fante jao...bk en haha
17. april 2016
:0 napiš še Next
19. april 2016
3. DEL
Katja: haha zdej si pa ti direktn... hvala hvala hihi dober filing glede česa?
David: glede tebe(vesel smajl) je kar mau sumljiv tole....
Katja: sumljivo kaj?
David: vse..dobr filing, ti luštna, direktnost.......pa še pozna ura teb nč sumljiv?
Katja: haha ja lej verjem kar čš.. kaj ma pozna ura s tm veze?? psiho delam drgač..nene niti najmanj sumljivo
David: sam da ti ni ti kej pomagam?
Katja: ne vem kako si dubu dobr filing po enodnevnem pomenku, ampk ok. uh ja a maš kkšn predlog kdaj ljudje kupujejo, k jih je prepričala reklama( k jim nekdo priporoči, v slabem razpoloženju bolj pogosto...to sem že. Anketo za seminarsko pr psihi delam, da nardim še peti predmet pr maturi*
David: se zgodi zgleda. hm..reklama prepriča takrat ko nimaš časa...kar je kar velikrat...in je D-day ,ko se zgodi ta dogodek...npr. velika noč, Miklavž, valentinovo sploh, ipd. pridna (vesel smajl....v tekst mi noče dat več kot tri smajlije..)
Katja: opa takoj napališ a? o hvalaa rešil si mee... i know, lih na petek ane haha
David: kva napalim? ni za kej! kva ravn na petek?
Katja: Name. Lih tga nism se nism spomnla, tako d res hvala. Ja d se spravm lott ankete
David: petek je dan za ankete,,seveda. Nate...zgleda da res, kar je prej dobr kot slabo.
Katja: jaja, ma sm mal pohitela k jutr bo žurka, v nedelo pa okrevanje haha. Wii, sm kar počaščena. ma ja od kje si me ti sploh najdu?
David: rajš en dan prej pol....ne pretiravi.najdu..na fejsu po naklučju...pisou zarad dobre profilne.
Katja: ja kaj pa mislš d delam. Haha sej vemo, uuuu ma tok dobra pa spet ni, se tvoja bl šajna.
David: pustva mene, mene bolj ti zanimaš!
Katja: iiii kako znamo z besedami, se kar topim. mene pa bolj zanima spanec, kruto vem, ampk sm vsaj iskrena.
David: edino pravilno in se boš stopila do konca?
Katja: ne mnde se nbom, k grem takoj spat.
David: sej to sem mislu...stopila z posteljo ali pa v postelji
Katja: Kaj sanjaš
David: neeeeee...to pa nisem niti mau mislu oment zravn (jezik smajl)
Katja: Mhm ajde
David: se boš mogla vrjetno drugič (širok smajl) ...mogoče se bova pa skupej.
Katja: seveda kaj pa druzga k si ti tako vroč
David: hvala za pozitiven hec (jezik smajl)
.....................................................konec klepeta...............
23. april 2016
u196652
u196652
Škoda da je konec!
23. april 2016
Ni konc
23. april 2016
u196652
u196652
aaa
23. april 2016
Next
23. april 2016
4.DEL
David: Žurka uspela? (sm bla presenečena kok se je spomnu, d sm v nedeljo žurala…)
Katja: Kako veš d je bla žurka David: Si povedala (milljon let nazaj ja…). Vzporedno z anketo,katera ne dvomm da je uspela
Katja: Ajaa haha, jaja ful je bilo fajn...pozdraula frende, plesala na polnu, pila mal, govorila preveč… Anketa je uspela, zdej jo more sam še mentorca odobrit, a jo boš rešu?? David: kva ponujaš v zameno?
Katja: Kaj pa želiš, da bi?
David: Ne vem...presenet me. Daš lahko samo eno ponudbo....pol pa rečem ja al pa ne. Odvisno kolk nujno rabš mene, da rešm anketo vrjetn.
Katja: To bi bla kot spletna anketa, neb nč stalo haha.
David: Vem ja...za foro sem mislu,da bi kej ponudila an Katja: Dej namig kašno ponudbo bi rad an.
David: zanimivo! Če to ni dober namig : P
Katja: Ni : D
David: Pol pa nč! Sem rabu da eno motivacijo da bi rešu anketo, zdej mam pa dobr o da je ne rešm.
Katja: Poveeeej (Okej, sm si misnla kir otrok je…)
David: drgač se je re kul pogovarjat s tabo (pecat pa zna). Kva nej povem?
Katja: Haha ares, no sam d se maš fajn...ja kakšno ponudbo bi rad? Čene pa piškote dobiš. David: Pomoje je to tvoja ponudba. Sprejmem...samo če si oz. boš sama spelkla (Lol ne, kupla jih bom, kjer vem d so kot domači).
Katja: Ja se bom potrudla po najboljših močeh. David: se zmerej rada (po)trudš? Al se da tud z levo roko? Si že spekla al še boš? (ahhah skor me pogruntu).
Katja: Kdr mi zapaše, se potrudm ja. David: Pridna! Link anketa?
Katja: Hvala ata. Kaj ti? Ni še odobrena.
David: Haha dobra. Ajaaa ups. Kva jest?
Katja: Ti se zmerej trudš?
David: Vse je z motivacijo povezano...če je močna, pol se potrudm maksimalno. Drgač pa u izi...če se le da.
Katja: Ja vem kako je to... nč grem spat k je jutr mnde šola, nočko pa dobar spi. David: Kul! Čau.
--------------------konec klepeta za ta dan-----------------nato 5 dni kasneje………..
David: kako je pa pr teb z motivacijo?
Katja: Si mogoče zamenjou osebo?
David: kva pa če nisem? (smajl jezik)
-------------za nadaljevanje 6 nextov ------------------------------------------------
28. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg