Forum
Helow!
Napisala bom še eno grozljivko. Prva je PUNCA IZ GOZDA ERAKLION če vas zanima:http://www.igre123.com/forum/tema/punca-iz-gozda-eraklion/17168/

No ta bo bolj resnična. Bom mal začela pisat...
Ime mi je Katie in stara sem 14 let. Danes zjutraj je nekdo klical:
J-jst č-človk
J:"am... halo?"
Č:"pozdrav! Na chat prid takoj! in dodej me sm koko!
Nisem vedela kaj naj naredim vendar sem ga ubogala. In kmalu sem se zavedala da je to huda napaka...
pIŠEM SKOR USAK DAN ČE MAM ČAS
12. junij 2011
Prijavila sem se na chat in takoj me je nekdo kliknil. Ime mu je bilo KIKI. Nisem vedela ali je fant ali punca vendar mi je bilo vseeno.
Dasty-D Katie(jst)-J
D:Heii!
J:helow!
D:kako kej?
J:mah gre
D: Kje živiš?
________________________________________________________________________________
ob tem vprašanju sem se globko zamislila. Seveda nisem neumna da bi izdala svoj
naslov. Temveč si ga bom izmislila.
________________________________________________________________________________
J:Jamova 32 v Lj
J:ok ti kr
D:kuk si pa stara?
J:14, ti?
D:tud!!Ej morm it, prid še kej gor

Iz glave nisem mogla izbiti tega naslova. Od kje sem pobrla Jamova 32? Vse skupaj se mi je zdelo zelo čudno!! jutri imam šolo in sem vprašana matematiko, tako ali tako mi nič ne gre v glavo in se ne bom učila. Lilly je moja najboljša prijateljica na šoli in tudi najpopularnejša.Vsi se bi radi družili z njo ona pa se samo z mano.
12. junij 2011
JST katie:

Lilly:

12. junij 2011
next
12. junij 2011
next
13. junij 2011
u44599
u44599
next
13. junij 2011
u46198
u46198
Neext. ^^
13. junij 2011
u21057
u21057
neext
13. junij 2011
next
13. junij 2011
Wooow! Sm mislla da ne bo nuben brov!! XP

Končno je prišel ponedeljek. Hitro sem se uredila in oblekla svoja najbolj cool oblačila. Komaj sem čakala da vidim Lilly.Čakala sem jo pred šolo. Ni je bilo od nikoder.Čakala sem in čakala, nato pa sem jo v daljavi zagledala. Bila je čisto objokana, rdeča in imela je modrico. Takoj ko je prišla do mene sem jo vprašala kaj je narobe. Ona pa mi ni odgovorila in šla mirno v razred. Stekla sem za njo vendar je ni bilo. Šla sem k pouku. Komaj sem čakala da je prvi odmor. Tiste dolge ure slovenščine...
Takoj ko je pozvonilo je Lilly stopila k meni L-lilly J-jst
Lrid pejva na WC neki ti morm povedat
J:Ok
Tako sva šli na žensko stranišče. Na srečo sva bili sami, tako da sva se lahko mirno pogovarjali.
L:Najberš se čudš zakaj sm taka ane?
J:Jaa! Kaj se je zgodil?!
Lrsežš da ne bošpovedala nobenmu?
J:Ja itak, POVEJ!
Lilly je začela....NEXT?.............
13. junij 2011
Ni še scary ampak bo postal čez čas! IN TOO FULLLLLLLL!!!
Pa mabie še kej dons pišm! Odvisno od nextov...
13. junij 2011
next!!!
13. junij 2011
next
13. junij 2011
Učeri nism mogla ker sm gledala ful cool film! Bom zdej, pa itak sta sam 2 nexta! XD
14. junij 2011
L:"No učeri sm bla zvečer sama doma in sm gledala TV. In pol je nekdo pozvonu. Najprej sm se fuuulllll ustrašla itak me je blo že tko strah ane. In sm odprla vrata. Zagledala sm enga tipa k je biu čist mišičast pa roke je meu potatoverane. In pol me je pozdravu in reku da sva chatala in da me je učeri klicu. Jst pojma nism mela kaj misl s tem in sm mu zaprla vrata pred nosom. Začela sm spet gledat TV sam se je ugasnu. Potem je ta debil začeu tolčt po vratih. In jih razbiv. Pršov je notttt in...in..."
Lilly je bruhnila v jok. Nisem vedela kako naj potolažim.
J:"Kako je zvedu tvoj naslov?"
L:"Nevem, reku je da sm mu učeri povedala!"
J:"Kje že ti živiš?"
L:"Jamova 32, zakaj?"
Naenkrat sem se zavedala kaj se dogaja. Izdala sem Lillyin naslov!!! Bila sem čisto iz sebe.Zastavila bi ji 10000 vprašanj.
J:"Povej natančno use kaj je reku!
L:"Reku je da če ne pridm v park me bo posilu pa ugrabu!!! Najrajš se bi vrgla čez okn, kje je pobrov moj naslov zakaj glih JSTTT!??!!!!
Spet je brunila v jok.
J:"Dons prid k men in se bova z njim pogovarjali na chatu1
L:"Neee Katy, bojim se ga fulll! K bi bla zravn da bi vidla kaj mi je delu in kaj je govoru!!
J:"Lej, upisali se bova pod drugo osebo in se z njim pogovarjali al pa še s kkšnim drugim ok? Zabavno boo!!
............................NEXT?...............................................................
14. junij 2011
next!
14. junij 2011
u25089
u25089
next!
14. junij 2011
next!!
ful je cool kaj je blo pol???
15. junij 2011
next
15. junij 2011
u44599
u44599
next!! NUJNO!!
17. junij 2011
u22345
u22345
dej plisss nextyyyy k je že zej čist mal gruzliu olisss nextyy!
18. junij 2011
u42443
u42443
hhhhhhhhh........... ta baba fejka mojo zgodbo!
SRAM NJ TE BO KMETICA ZAJEBANA!
18. junij 2011
Ja itaQ da jo fejkam!
DEJ SPIZDI KER SM PRED 1minuto prebrala in ni napisana niti v chatu in niti njena frendica ni izdala njenga naslova!!!c Tko da... itak si pa tok mal napisala in nemorm fejkat
21. junij 2011
Ko sem prišla domov sem peljala van psa. Imela sem malo časa, preden pride Lilly. Ura je odbila 7! Ob tej uri sva se dogovorili. Prižgala sem računalnik in se upisala na chat. Kikota ali Kokota NI BILO! To se mi je zdelo dokaj nenavadno saj je ponavadi dneve in dneve visel gor. Še vedno sem čakala Lilly. Ura pol osem...osem...petnajst čez...pol 9...
NI JE BILO! Za vsak slučaj sem jo poklicala. Zvonilo je. Nato se je nekdo oglasil in prekinil. Začelo me je skrbeti. Poklicala sem vse svoje sošolce in sošolke in jih vprašala če je Lilly pri njih,a vsi so odkimali. Navsezadnje sem poklicala njeno mamo. Zvonenje...pisk...zvonenje...zvonenje...pisk...zvonenje
M:"Haa-aaa-lllll-oooo(šmrk) Kdooo-ooo jjjjj-ee-eeeeee (šmrk,šmrk)
J:"Tukaj Katie, kje je Lilly?"
Tišina. Smrkanje.Hlipanje.Tišina.JOK! Dolgo vreščanje in hlipanjee.
J:"Halo?"
M:"Lilll-lll-yyy ssss-sseee-ee NIIIII vrr-rrniii-iiillll-lllaaaa-aaa ddd-aaaanes pooo-o šooolii-ii!AAAA, weeeeeeeee, šmrk šmrk,weeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!"
J:"Kje pa je?"
M:"naaa mizz-zzi je pustila listek-kkk-kk,****wweeee, ****-****-**** Prii-iidiiii s*****-**m
Nekatere besede nisem razumela saj je Lillyjina mama tako jokala...
Razumela sem zamo da naj pridem k njim.Me prev zanima kaj piše na listku.Oblekla sem se in se s skirojem odpeljala do Lillyjine hiše. Odprla sta mi njena starša. Oba sta bila čisto rdeča v obraz, oči pa take kot 2 topovski krogli. Vstopila sem. Na mizi pa sem zagledala listek................NEXT?............
21. junij 2011
next
21. junij 2011
next
21. junij 2011
še 3-je NEXTi...
A SPLOH KDO BERE???!
22. junij 2011
u51781
u51781
next
22. junij 2011