Forum
ime mi je Mia Terner in živim v Kairu torej v Egiptu zdaj sem pa na počitnicah v
londonu.Stara sem 16 imam modre oči in rjave lase.REs obožujem harrz potterja zato sem si odšla ogledat studio.Ponudili so mi vrečko polno srečk rekli soˇ:Vse je vredu zaston so.Vzela sem jo in na njej je pisalo POSEBNO PRESENEČENJE.Gospod me je začudeno pogledal in prtisnil nek gumb.Proti meni sta prišla 2 varnostnika.prstrašeno sem ju pogledala,rekla sta naj pridem z njima.od šla sem saj nisem reva toda kaj sem naredila...

kaj mislte o tem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. september 2013
pišo
11. september 2013
pišii
11. september 2013
no naredila nisem nič in to sem jim povedala. rekliso da ni to me zbasali v škatlo in vrgli predvidevam v letalo ali pa ne?ko smo prispeliso mi odprli škatlo in ugotovila sem da se nismo peljali z letalom ampak z dvigalom pogledala sem pred sabo in....
aja mal je povezan z Harry Potterjem.Hvala da bereš!
11. september 2013
next
11. september 2013
u151175
u151175
next
11. september 2013

13. september 2013
u123401
u123401
next
18. september 2013
Stali smo pred ogromnim gradom.Možak v črni opravi mi je razložil:"No to je kot veš bradavičarka....torej v resnici filmov o Harry Potterju nismo
snemali v studiu tisto je samo laž,da bi prekrili resnico.Vsako leti v srudiu delumo srečke ti si dobila eno in edino srečko ki jo privabi sano čarovnija.Tu si z razlogom vsako leto pripeljemo novega učenca.Malo se eazglej potem pa pojdi do precne ulice...
19. september 2013
Se opravicujm za napake ampak sm pisala prek telefona
19. september 2013
next
19. september 2013
Nexf
19. september 2013
u123401
u123401
next
22. september 2013
NEXTI KOKA!!!(se derem) Nexti koka! (z najbolj scary glasom kar ga premorem-sej veš kakšen je?!)
28. november 2013

28. november 2013
rada mam legice!!!
28. november 2013
Me too nextam pa kasnee
28. november 2013
Ker sem bila še vedno pod vplivom začudenja,sem le stala z odprtimi usti in gledala mogočen grad(Bradavičarko).Počasi sem se zavedla,da hodim. Nisem vedela kako ali zakaj a sem se prepustila,hoji,ki je sploh nisem vpravljala(vem sliši se čudno). Noge so se odpravile proti prečni ulici. Tam sem se po svoji volji ustavila. Noge some spet začele ubogati in odšla sem v Gringrot. Ko sem vstopila so bile tam ogromne mize a za njimi nikogar. Hodila sem naprej in zagledala mizo na kateri so bili ključi,na njih pa so bili pripeti prazni listki. Dotaknila sem se enega in na njem se je v trenutku izlisalo moje ime.
03. december 2013
Amm....zlo pomebno obvestilo,če hočte bit v zgodbicimi na zasebca pošlte svojo sliko,ime,priimek in v katerem domu bi rade živele.Hvala da berete
16. december 2013
u123401
u123401
neext
17. december 2013
hvala da bereš in oprosti da moreš tako dolgo čakati , zato je tukaj malo daljši next.

. Dotaknila sem se enega in na njem se je v trenutku izrisalo moje ime. Ključ sem stisnila v roko in se še enkrat ozrla proti praznim mizam. Sprehodila sem se po dvorani ,z roko pa sem drsela po mizah. Postajala sem vse bolj navdušena,ko sem stopala po marmornatih tleh. Iskati sem začela gobline in pogledala sem v vsako sobo dokler nisem našla lista na katerem je pisalo RDEČA. Z iskrico v očeh,sem poiskala vrata,pobarvana na rdečo. Nevem zakaj, ampak imela sem občutek,da so ta prava(nekaj kar sem se naučila v življenju: vedno,VEDNO zaupaj občutku). Počasi sem odprla težka vrata, za katerimi sem zagledala najbolj pretresljiv prizor, kar si ga lahko zamislite. V sobi so na glasbo Party rock vlakca plesali goblini. Začela sem sem se smejati , najprej tiho , nato pa čez dalje glasneje. Goblini tega sploh niso opazili,samo plesali so naprej, kot , da me ni. V meni se je začela nabirati trmoglavost in jeza. Kaj za vraga , sploh me niso pogledali in prav zanalašč sem se dvakrat močno odkašljala. Nič. Tokrat mi je prekipelo. Odločno sem se postavila pred vlakec in prvega goblina dobesedno iztrgala iz krempljev drugemu.

Ostali so plesali naprej , goblin ki sem ga odvlekla pa me jezno pogledal. Z hrapavim basovskim glasom je začel vpiti name˝:kaj zdaj to pomeni! Da me kar tako odvlečeš z zabave!!! Poleg tega te dežurni ni čakal???˝Kaj kako si upa. Arggghghghghgh.˝Ne ni me čakal ti ogromna vreča bolh!!˝Ups….ampak saj si je zaslužil. Goblin me je začel ubijati s pogledam in naredil najbolj strog obraz, kar ga je premogel. Mislim , da se sploh ni zavedal kako neumo je izgledal . No iz ust je z zelo ukazovalnim glasom le ukazal ˝ledi mi!˝Nejevolno sem mu sledila.
06. januar 2014
u123401
u123401
neext
11. januar 2014
u150352
u150352
next
11. januar 2014
next pa dej pisi ce ne...
24. januar 2014
NEXT!!! DRGAC...