Forum
u74281
u74281
Sem Aljana in stara sem 11 let. Šole ne maram preveč ampak seveda morem hodit v njo. Do šestega razreda je bilo vse koliko toliko normalno. Malo kreganja med sošolci vendar je vseeno bila disciplina.
Dokler se ni začel šesti razred. Ko sem odšla pogledat pred šolo na vrata katera učiteljica nam bo razredničarka sem se dobesedno zgrozila. Bila je učiteljica, ki se je jokala in ni imela nobenega reda. Mislila sem da bomo že nekak zvozili in bomo držali skupaj. Ko se je začel september sem kot vsako začetno leto odšla v šolo. V veliko rumeno ustanovo, ki je na videz prijazno vabila vse učence da vstopijo. Tisti, ki smo vedeli kaj se skriva za tistimi velikimi vratami, smo se kar stresli, čeprav smo vedeli da moramo noter pod vsakih pogojem. Prvošolčki, so se že veselili in se pogovarjali kako so komaj čakali na šolo, šesti razredi smo se pa pogovarjali ravno obratno, želeli smo si da bi odšli nazaj v vrtec, kjer ni bilo obveznosti. Takrat še nisem vedela da bom pod takšno stisko kot še nikoli.
Gospa razredničarka je nato prišla in nas vljudno povabila v razred. Sošolci so zavijali z očmi in se ne resno vedli. Takrat sem vedela da bosta šesti in sedmi razred zame pekel. Že ko smo sedeli v razredu ni prišla do besede, namesto tega se je le smehljala in tiho govorila naj bomo tiho. Seveda nje ni nobeden ubogal. Bila je tiha, sicer prijazna ampak ni zmožna imeti tak razred kot smo bili mi… Divji, klepetavi in ne radi ubogamo, bili smo čuden razred, ravno zato smo bili tudi posebni. Imeli smo probleme kot vsi ostali ampak če je bilo res potrebno smo včasih celo stopili skupaj in si pomagali, kar je bilo sicer res redko ampak se je vseeno zgodilo.

Zanimivo ali ne.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2013
u137743
u137743
neexttt! < 3
23. avgust 2013
u74281
u74281
Po 5 nextah nadaljujem
23. avgust 2013
u137743