Forum
to je zgodba ki pripoveduje o tem kako je lucy se zaljubila potem pa jo je fant prevaral in ji s tem zlomu srce... in od takrat je lucy zaprta vase in pa je takooo lepa,....

ali napisem to zgodbo al ne??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2010
nej odločjo drugi
02. avgust 2010
hvala za glas... se 3 komentarjiii
02. avgust 2010
NeJ odLočJo drugi...
02. avgust 2010
se kdooo???
02. avgust 2010
Jaaaa nexxxxxt!!!!!!!!!!!!!
02. avgust 2010
Pleaseeeee....=)
02. avgust 2010
ja
02. avgust 2010
se kdoo??
02. avgust 2010
u23904
u23904
dej napiš da vidmo kok zgleda
02. avgust 2010
ok bom en poglavje in pol bote povedal??
02. avgust 2010
u16515
u16515
Daa piši piši!! ;Đ
02. avgust 2010
Łaris - Łarc - js
matthew - mat moj fant
Đarcy - Đarc - moja bff... ostale zvete sproti...
Łarc:
&tx=34&ty=50&biw=1024&bih=547" target="_blank">http://www.google.si/imgres?imgurl=http://files.myopera.com/*goth*princess*/albums/414734/normal_emo-girl-17.jpg&imgrefurl=http://my.opera.com/*goth*princess*/albums/slideshow/%3Falbum%3D414734&usg=__k_H1bejApec8KCqvpexlm9FWXHk=&h=400&w=300&sz=26&hl=sl&start=17&tbnid=DVNmA3T83mnAxM:&tbnh=125&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Demo%2Bprincess%2Bgirl%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D547%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C612&itbs=1&iact=rc&dur=311&ei=P_xWTIu-IoOQjAeem6XDBA&page=2&ndsp=23&ved=1t:429,r:15,&tx=34&ty=50&biw=1024&bih=547
Đarc:
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.quizilla.com/user_images/C/CU/CUT/CUTIE.GIRL/1226032083_6874_full.jpeg&imgrefurl=http://quizilla.teennick.com/stories/8210005/moonlitbeauty-edwardcullen1-new-girls-in-town&usg=__4karMBNBTmbRph7j7jW7p2WCVHc=&h=400&w=312&sz=17&hl=sl&start=0&tbnid=ehHAS4T1csRNaM:&tbnh=150&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3Demo%2Bprincess%2Bgirl%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D547%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:11%2C0&itbs=1&iact=rc&dur=341&ei=pending&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=86&ty=75&biw=1024&bih=547
matthew:
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.quizilla.com/user_images/I/IM/IMA/IMAPURPLEDINOSOR/1246580564_8481_full.jpeg&imgrefurl=http://quizilla.teennick.com/stories/10319338/not-your-regular-highschool-luv-story&usg=__3994Ii04FiAB5F4oy8qmLOKCBA0=&h=400&w=263&sz=15&hl=sl&start=0&tbnid=8AwtbBZdy6wBkM:&tbnh=142&tbnw=93&prev=/images%3Fq%3Dalex%2Bevans%2Bgirlfriend%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D547%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=469&ei=K_5WTLeEJ9m5jAfY6dnEBA&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=63&ty=65
02. avgust 2010
"ii kako je biti lepo tuki!! s svojim fantom ! ki ga za vedno lubis!!!" mat (vzevek oz. krajsjava za matthew) me le poljubi in ze me prime za roko in rece "pridi morje je prijetnooo !" in stecem za njim .. zapodiva se proti morju in ze sva v miorju v katerem se poljubljava. naenkrat pa "pridita vem golobcka!! vecerja je tu!!" zaklice Đarc.. iz veselja se pognam k mizi.. mat pa takoj za mano. podre me na mivko in ze me poljublja.. "pridi soncica! papat!" in ze grem proti mizi. jedli smo pomfrit in dunajske zrezke.. za sladico pa sadno kupo z velikko smetane.. potem smo sli malo lezat da bomo spociti za nocno plavanje.. z mattom spima v eni posli đarc pa v drugi.. z mattom se stiskava in poljubljava toda nic vec od tega..! imeli smo se zelo lepo..
NADALJUJEM??
02. avgust 2010
??
02. avgust 2010
Neeeexxxt!!!!!!!!!!!
02. avgust 2010
ko smo se zbudili smo se preoblekli v kopalke.. ko smo vse postorili smo sli k morju z brisacami.. "no a gremo mau zaplavat" prasam. "ja itaQ" rece đarc. "ja ma poglejta kaki valovi so.. js bom tebe Łarc♥ varoval xD!" vsi se zasmejemo in stecemo v morje.. voda je bila tako topla.. sonce je ravno zahajalo.. . ko je bila ura 21.30 smo sli ven.. stusirali smo se in odsli gledat tv. ob 00.10 smo zaspali. midve z đarc sve se zbudili smo se 9.15 saj sve zavohali okusen zajtrk ki ha je pripravil matt. "oo kako lepo disiiii... ♥" recem in stecem do matta da ga poljubim. "izvooli rozica!" in da mi moja najljubsa jajca s slanino. "umm!"
nadaljujem??
03. avgust 2010
u25872
u25872
ITAK
03. avgust 2010
ok nadaljujem:
ko pojem se grem osvezit v morje.. kmalu pride za mano matt. "heŁŁouu si se dolgocasla brez mene??"
zasmejem se "ja malo ze.. " "lepoooo!! ejla sem ze pomil posodo in vse pospravil.." obrnem se k njemu "srcek si!!!!!!!!!!! ♥♥♥ 4 ever!!" "hehe js tud tebe lubim!!" mi rece.. in ze se pocutim kot bi bla kraljica.. potem sem se potopila in sem ga pozgeckala.. zasmejal se je.. tam nekje dalec . 50 metrov je bila neka punca.. bila je lepa.. matt se je ubrnil in jo zazrl.. tam naju je tista punca videla in prisla k nama.. matt je v tistem trenutku cisto pozabil name!! sel je k njej in jo ogovoril..:
m-matt n-neznanka..
m-hoila!! kaj isces?
n-nic ne iscem lepotec le -..... izgubila sem se..
m- in kje stanujes??
j-na picassovi ulici 5 .. ob morju (zmislila)
mat je prisel do mene "hei! pospremim lepoticko do doma.. zgubla s je.." in odide! brez poljuba??? grrrrrr in komaj cez 2 uri pride domov "kje si bil??!" ga prasam "z nino sem bill... pust me namer.. zaspan sem..!!!!" in res ga pustim.. grem na plazo in se ulezem.. kaj je z njim.? razmisljam naglas.. in zjutraj se na plazi zbudim! "kaj sem spala na plazi?!" tokrat pa ni zajtrka.. in zato ga js pripravim.. naredila sem cokolino in matu trdo kuhana jajca..
poklicem ju..
NADALJUJEM??
03. avgust 2010
ja
03. avgust 2010
in prideta.. pojesta cepraw midve z đarc pocasi in v miru on ze drvi.... "kam gre?" me vprasa đarc "ne vem.. vcer nisma skup spala.. sigurn k nini!!! grrrr zdaj je ze cist pozabu name!!" đarc pride k meni in me objame "nic zato!! je se velik drugih fantow!! sicer pa mam nacrt! ne kuhajve mu kosila ne vecerje pa bo vec casa Doma ... " le odidem v spalnico in si pripravljam stvari: obleke.. cevlje toaleto.. popolnoma vse si zbasam v potovalko kar je mojega.. odidem k đarc.. pozajtkujeva do konca.. kmalu pride matt.. "hej bejbi!! se lahko pogovoriva Łarc?" in me prime za roko odpelje me proc od đarc.. :
m-matt j-js
j-kako je z nino??
m-zelo lepo!! se skor bolje kot tu..
j-aa lepo!!
m-jaaa
j-no in kaj bi rad?
m- ves nina je super.. je emo. in rada ma iste stvari kot js.. no in js sem ...
j-kaj???
m-....
j-kaj povej ze!!!!!!!!!
m-ok! zalublen se v nino!! si srecna?
j-ne..
stecem proc k đarc.. jokam in đarc vse sem ji povedala.. đarc je pa rekla da to ni nic hudega in da so nekateri lepsi od njega.. malo sem se potolazila.! "jaz odhajam đarc!! domov! ker ce nimam fanta mi ni do pocitnic tu!! jaz grem domov! sorry vem da bi mogli bit tu 3 tedne toda jaz ne bom..!" đarc je zalostna.. "praw jz grem s tabo..!"
"ne ni treba đarc!!!!" đarc pride do mene in me poljubi na licka! "bff v dobe in slabem!!!"in tako gre se đarc pripravt prtljago.. hmalu greva proti letaliscu.. jaz pa jokam.. zelo sem zalostna!!
NADALJUJEM??
04. avgust 2010
u25598
u25598
Next!
04. avgust 2010
in kmalu je let za slovenijo ... zadnji trenutek pa mi đarc rece " si res zelis to??" samo pokimala sem potem pa so se po mojem obrazu ulile solze.. "saj bo v redu..- kmau ga bos pozabla... " to me je malo tolazilo toda ne prevec.. na letalu sem sedela zraven đarc in eno mesto zravn mene je blo prosto.. kmalu se je usedla zraven mene neka stara gospa in me ogovorila..
n-nona (ne vem kak se klice) xD j-js
n-obogo dete zakaj jokas??
j-zaradi ljubezni..
n- ne srbi.. ce si se razsla s fantom in ce je tvoja prva ljubezen jo bos pozabila ..
j-kako veste da jo bom pozabila!!? (se bolj joka)
n-ne skrbi.. js ze vem.. adijo.. NE JOCI VEC.. NI VREDNO!!
odide.. jaz pa le razmisljam o mattu. morda ima gospa praaww!!??? si mislem in z temi mislimi zaspim..
c
e
z

1
8
u
r

"zbudi seee !!! Łarc!!!!!!!!!! zbuid se v sloveniji sva!!!!!" vsa vesela je .. zbudim se in pograbim prtljago.. "ljubo doma kdor ga ima kdor pa ne pa naj se upre!!" recem vsa vesela in cisto sem pozabila na matta...
NEXTAM???♥♥♥
04. avgust 2010
u758
u758
nexti!!
cool story
04. avgust 2010
tam pa me ze cakata mami pa oce.. vesela ju objamem in ulijem par solzic.. po poti domov se pogovarjamo kako je toda ne povem jima da sem se razsla z mattom.. mama je vsa srecna da sem doma in oce isto.. grem v sobo in razpakiram.. med prtljago pa najdem sliko na kateri je matt.... usedem se na posteljo vsa potrta in zalostna "zakaj!!!?? zaka si me pustu ce se mava rada!!?? samo zaradi ninee!!" cez nekaj trenutkov potrka mama,.. hitro obrisem solze in odprem vrata "si vredu pikicca??" jaz samo pokimam "no prinesla sem ti hrano.." mi da poljubcka in odide.. nisem niti lacna in zato ostale stvari samo namecem v omare in grem na fb. vidim nove prosnje za prijateljstvo in 15 sporocil.."eh ne da se mi brat sporocil.. pa tudi prjatelstv ne sprejemat!" ugasnem comp. in se ulezem na posteljo.. zaspim.
NADALJUJEM??
05. avgust 2010
sanjam da sva z mattom dobila dojencka.. "oo kako je lep!! dragica lep je kot ti!!" mi rece.. takrat pa me đarc zbudi.. "hej zbudi se!!!!!!!!!!! kaj sanjas?????" odprem oci in si obrisem oci.. " v mojih sanjah sva dobila otroka!! bilo ji je ime đarcilana!!" đarc se je le zasmejala in me povabila v kino!! privolila sem!! zakaj pa ne! bila je ura za v kino.. grem proti njemu ko ze vidim đarc s novim spremljevalcem. nasmehnem se ji.. "kje je stari spremljevalec?" jo srbno uprasam na uho. ona mi pa le odgovori da je lepsi ta.. lepo je da ima prijateljica sreco v Łove!! in tako minejo 2 uri.. poslovim se in odidem proti domu.. temno je ze.. in nekaj sem si prisegla saj nocem vec biti prizadeta.. obljubila sem si da me noben fant ne bo osvojil!!!!!!!!!!!!!! in tega sem se res drzala.. v soli je bilo vse boljse.. dokler nisem izdelala.. "pogresala bom sosolce đarc!!" đarc me objame "js tud.." bila sem vesela da je konec sole toda hrati pa jo bom pogresaala!!!
k
o

j
e

k
o
n
e
c

p
o
c
i
t
n
i
c
!
!
!
"laris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zbudi se!! sola!!" vpije mami.. prebudim se in oddidem v kopalnico.. ko sem oblecena in vse to grem dol na zajtrk! umm jajca s slanino!!! njam ! si mislim.. pojem pograbim torbo in odidem proti solii. na pol poti srecam tineta.. bff-ja. "hej Łarc!! kako si?" pozdravim ga "v reduu!! greva skupi??" tine mi prikima.. po poti se imava lepo.-. poveva si kaj sva delala.. kako sva se imela.. itd.
NADALJUJEM??
07. avgust 2010
J
J

J

J
J
J

J
JA
A

A