Forum
Ta zgodbica bo govorila o meni in moji nenavadni ljubezni. bo izmišljena.

Sem Nicole in imam 14 let. Na žalost sta se moja mami in oče ločila , mama pa je zaradi prevelikega stresa ostala brez službe . Zato se danes moramo preseliti , v Koper . Počitnice so , ostala bom brez frendov in nikogar nebom poznala , pa tudi spoznati ga nočem ! Hočem ostati tu , v Ljubljani ! Toda vse zaman , ko je mami že nalagala torbe v avto in se pripravljala na vožnjo , sem vedela , da gre za res , brez šale. Moja mami je sicer zelo mlada , saj ima komaj 32 let in ime ji je Angie. Poslovila sem se od žalostnih prijateljic in obljubila , da se bomo še velikokrat videle. Moj žalosten obraz je počasi izlival solze , moja otrpla roka pa je z malo moči in nežno mahala v slovo . Toda bodo že prišli boljši časi ! V Koper sma prispeli čez 3 ure saj sma se vmes veliko vstavljali . Ko sma končno prispeli , sem si najprej ogledala hišo . Pozabila sem omeniti , da je moj oče bolj reven , mami pa bogatašinja zato ne bo prevelikih problemov glede njene službe....
pogovor : M- mami J-jaz
M : ti je hiša všeč ?
J : zeloooo omg komaj čakam da vidim še njeno notranjost !
M : no me veseli , imam pa še eno presenečenje zate !
J : kakšno pa , povej , ob živce me spravljaš !
M : boš videla , dajva v hišo torbe in denarnico mi daj .potem sedi v avto , saj greva.....

kam greva in kakšna je hiša izvete u nadaljevanju ! pliis neki nextov !
18. februar 2012
a naj nextam al ne ?
18. februar 2012
u76844
u76844
NEXTEJ
18. februar 2012
nexti!
18. februar 2012
Next..!!
18. februar 2012
ok zdaj bom nextala !
18. februar 2012
M - mami J - jaz

M - saj greva nakupovat !
J - kaaaj ?
M - ja prav si slišala , po nakupih te bom peljala izberi si nove čevlje in obleke !
J - 100 krat najlepša hvala , a mi daš bon al kaj ?
M - dobiš bon v vrednosti 700 €
J - omg res hvala !
M - nzk
odpeljala me je in komaj sem čakala da nakupim. ko sva se vrnile , se je že večerilo. čez 2 uri sva razpakirali in takrat sem si tudi ogledala notranjost hiše . nikoli si ne bi mislila , da bom imela v hiši celo svoj lasten bazen , prostor za frende , pevsko sobo in še kaj. pa še kino soba je bila. mami je najela še 4 služkinje saj ima hiša kar 3 nadstropja se pravi 4 z pritličjem... zvečer sem želela trenutek zase , saj se je vse zgodilo hitro. odšla sem ven in se vsedla k nekemu drevesu. čez nekaj časa je pritekel fant , ki se je spotaknil preko mojih nog in lopnil na tla
O - on fant J - js
J - pazi kod tečeš !
O - sori no , večerni tek
J - jaja ... nič sory kaj nemorem met svojga lastnega miru ?
O - kako to misliš ?
J - kaj te briga , mir mi daj , pejd ustran !
O - Niko sem , pa ti ?
J - Nicole . zdaj pa pojdi in me pusti samo drugač jas grem
O - razvajenka ena . kej ti ni prov . sem pač tu ob teb . a te je sram al kej ?
J - mene ? daj nehaj z tem prosim te no. a se delaš norca al kaj . grem !
O - počakaj (prijel me je za roko)
J - kaj bi rad ?
O - se bova še kdaj vidla
J - upam , da ne večje nerode res še nisem vidla. grem , čaw !
O - čau (sad face)
18. februar 2012
fant , ki mu je ime Niko :

kupila sem si kužka , ime sem mu dala Lanny :
ful je cute ♥

18. februar 2012
NEXT ? (3 nexte rabm )
18. februar 2012
u25153
u25153
next next next!!!!!!!!!!!!
evo maš jih nexti!!!!!!!!!!!!
18. februar 2012
haha ok nextam
18. februar 2012
naslednji dan je že zgodaj zjutraj nekdo zvonil na naša vrata . le kdo je ? sem se za trenutek zamislila . a ko sem odprla sem dobila odgovor : jutro , sem tvoj sosed , ime mi je Sven. Ti pa si ... ? Nicole sem. nisem še zajtrkovala , mi dovoliš ? seveda , kar daj. počakam te zunaj se vidima . čaw. čaw. osupla sem , saj je bil tako lušen da sem naravnost zardela. hitro sem pojedla zajtrk , ter se oblekla v sexy oblačila ki sem jih kupila , da bi pritegnila Svenovo pozornost
oblačila , ki sem jih za Svena oblekla :

in obula sem tudi take sandalčke ( nisem jaz na sliki amapk ena druga )
18. februar 2012
next ?
aja in to je Sven :

tako sem si uredila frizuro za svena , nakodrala sem si lase :

18. februar 2012
3 nexte !
18. februar 2012
eh bom nextala kar brez nextov če berete al ne
18. februar 2012
Najboljši trenutek mojega življenja bo zdaj , čez par sekund , ko bom stopila pred Svena.
Takrat se bo morda vse spremenilo in nastalo kaj lepega , ali pa komaj prijateljstvo. Komaj sem čakala, da ga spet vidim. Končno sem zbrala dovolj poguma da sem stopila pred vrata in zagledala svena , ki je sedel zunaj na klopi in me čakal.
Pogovor j - jas s - sven
j - se dolgočasiš ? sory ker sem tak dougo jedla
s - pogledau me je (videti je bil totalno zatrapan vame ) v čast mi je bilo čakati nate... !
j - a res .saj si tudi ti kar ok. no a greva ?
s - kam pa ?
j - vabim te v lunapark
s - z veseljem toda nimam denarja.
j - nič zato , ga imam pa jaz dovolj da nama obema častim !
s - ne hvala , to je pa že preveč . res ne morem sprejeti tega vabila . sory
j - ne skrbi , moja mami je bogata in čisto nič nebo imela proti . prosim , ne zavrni me.
s - no prav naj ti bo !

pa sva se odrpavila .

s - čakaj , kupil si bom sladoled , počakaj me ob cesti
j - ok

takrat je mimo prišel Niko. Na živce mi je šel in vedela sem , da bo stopil do mene , nato me bo Sven spraševal od kod se poznava in podobno... oh neee ! približeval se mi je ...

n - niko j - jaz
n - hey . kako si . pa se le spet srečava po dolgem času
j - in 1 dan je zate po dolgem času..a res tolko misliš name. cool sem. ti ?
n - v bistvu še kar , res je bil dc čakat da te spet vidim. si sama ? te lahko kam povabim ?
j - žal imam spremljevalca . naj ti predstavim Svena , mojega novega frenda . povabila sem ga v lunapark
s - sven
s - kdo si pa ti , poba ? ne išči problemov , ko ti jih ni treba saj lahko hitro zabredeš v težave.
n - nimam problema , morda ga imaš ti. z nicole se poznava od včeraj , kar povej mu.
j - res je , Sven . toda nič več nisva kot frenda pa še frenda nisva. pridi sven , v lunapark se nama mudi !
s - jaja saj že grem .
da se ne prikažeš več , kako ti je že ime.......... ?!
n - niko sem . prikazal se bom , kadar bom želel. saj nicole ni tvoja lastnina ! poleg tega sem tudi jaz njen sosed !
j - moj sosed ? kkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ???????''!!!!!!!!1
n - prav si slišala , živim na levi strani zraven vaše bogate bajte !
grem , saj vidim da sta prezaposlena
s - spelji se že , nebodigatreba

Niko je bil užaljen , Sven pa se je agresivno odzval . To me je zmotilo . Odločila sem se , da z njim raje ne grem v lunapark , saj me je postalo čisto malo strah . Rekla sem , da imam menstruacijske krče in mora razumeti , da moram biti sama in počivati. Šla sem v hišo in razmišljala , kateri izmed fantov mi je bolj všeč-.... Niko , ali Sven kateri ?!?!

next ?
bom nextala kasnej.
18. februar 2012

ko sva se z svenom sprehajala...
18. februar 2012
slike dajem , da si stvari lažje predstavljate !
18. februar 2012
u45307
u45307
next
18. februar 2012
u45307
u45307
18. februar 2012
ok nextam takoj
18. februar 2012
Nisem se morala odločiti , pa tudi hotela se nisem. A spomnila sem se prvega dne z Nikotom , po tistem sem se odločila za Svena . Pozabila sem pa , da imata tudi onadva čustva. je kateri izmed njiju vame ? od utrujenosti sem počasi zaspala. zjutraj me je zbudilo zvonenje. kdo je spet ? hitro sem nadela oblekico in se odpravila odpret vrata . bil je Niko. pogovor n - niko j - jaz
j - kaj delaš tu ?
n - se lahko pogovoriva ?
j - glede česa ?
n - tega , med nama...
j - jaja . vstopi , mami je že zgodaj zjutraj odšla ker išče novo slubžo.
n - in kako si
j - dobr , ti ?
n - veš vprašati sem te hotel , če bi bila prijatelja .danes ti bom predstavil mojo sestro Jamie. Zato je tako pomembno... gotovo bosta dobri prijateljici.
j - a res ? sestro imaš ? upam , da bova res . tako ali tako mi primanjkuje družbe.
n - no počakam te doli . uredi se , pa greva da jo spoznaš.
j - ok , takoj bom.
tako sem se uredila :
http://data.whicdn.com/images/23304890/246679_197472510299720_197458603634444_504963_1114619_n_large.jpg
počasi sma se bližala Nikotovi hiši . Sedaj do njega nisem čutila več nobenega sovraštva , temveč prej hvaležnost , da bom imela spet žensko družbo , če se bova razumeli seveda.

kmalu sem vstopila v hišo in Niko me je samo pustil ter me pospremil v njeno sobo..
zagledala sem... suhljato rjavolasko z velikooo nakupovalnimi vrečkami v roki , same drage znamke kot so gucci , armani , versace... ipd. ..

si tudi ti bogata ?
ja , sem. ti pa si ?
nikotova prijatlejica.
aa ti si . kako si lepa , bova frendici ?
seveda ! pojdiva....

next ?
18. februar 2012
nextam al ne
18. februar 2012
u78933
u78933
next
18. februar 2012
u78933
u78933
plsi čim prej ful je huda