Forum
ta zgodba govori o mojem zivljenju ta zgodba je del mene ker zivim stem kar se mi je dogajalo v preteklem zasu in tega na zalost ne bom nikoli pozabila zgodba o mojem zivljenju ki ne zelim da se zgodi komurkoli saj je to grozno neprestana depresija jok obup in vse kar pase zraven naj ne pozabim na droge kajenje in neprestano nasilje ki se je dogajalo nad mano vse to bo in je zavedno rana tako v mojem srcu kot vidno na mojem telesu ne smes si zeleti tega kar se je zgodilo meni ne zeli si tega
Zgodba je izmisljena a se dogaja mnogim po svetu ce zelis nadaljevanje napisi next
10. oktober 2015
next
11. oktober 2015
next
11. oktober 2015
Next
11. oktober 2015
Next pride danes
11. oktober 2015
Vse se je zacelo na zacetku na samem zacetku moja mama je zbolela in sama sem morala paziti na triletno sestrico jo hraniti umivati in poleg tega hoditi v solo
V soli pa se nisem dobro razumela z nikomer vsi so me sovrazili me ponizevali in nasploh pljuvali po moni kadarkoli sem prisla v solo je vse veselje izpuhtelo saj so se takoj prikazale tiste popularne punce in se mi zacele smejati mimo njih sem z solzami v ocih odsla v razred kjer so vsi zaceli sepetati kako cudno in nee v modi sem oblecena in kako grozno frizuro imam zato sem se samo zaprla vase edino doma nismo imeli velike hise temvec majhno koco ki se je ze podirala in nicesar se nisem mogla veseliti ko sem po blatni gozdni cesti hodila domov
16. oktober 2015
u199774
u199774
nova bralka+ neeeeeeext!!
16. oktober 2015
Next
16. oktober 2015
Vedno ko sem prisla domol ne je tam cakala sestrica modrooka in plavolasa rekla je da je lacna in vedbo sem ji lahko pripravila le nekaj cisto malega pa sem vedela da ni sita pa ji vec nisem mogla dati rekla sem ji naj se gre ven igrat da he to dobro zanju jaz pa sem tekla v sobo in zacela jokati
Jokala sem in jokala kmalu je sem nastopila tudi depresija ocene v soli so se poslabsale in mama je bila vedno bolj sibka odsla je v bolnico in jaz sem skupaj z svojo sestrico ostala sama proti celemu svetu kmalu zaradi ocen so me ucitelji zaceli gledati postrani nikoli me ni nihce uprasal kako se pocutim nikoli ni nikogar zanimalo v kaksnih razmerah zivim
Ko je nekega dne sestrica odsla na obisk k sosolki sem zacela jokati kot se nikoli v glavi so mi odmevale besede ki so jih izrekle sosolke poiskala sem tehtnico debela sem sem si rekla ponovila sem DEBELA SEM pogledala sem se v ogledalo GRDA SEM razbila sem staro ogledalo vzela koscek stekla in kri je pritekla iz roke bolelo je a je bilo kot moja bolecina v meni
16. oktober 2015
Mnenja
kririke??
16. oktober 2015
Next
17. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt
17. oktober 2015
next
17. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. oktober 2015
nextttttttttttttttttttttttttttt
17. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg