Forum
u90549
u90549
ριѕαℓα вσм žє ηαριѕαησ zgσ∂вιcσ ηє נαz ηє мαяαм тαηgιc σ∂ ℓσυѕιє яєηηιѕση.
ριѕαℓα נσ вσм zα νѕє, кι נє šє ηιѕтє ρяєвяαℓє, αℓι ρα ѕтє נσ ιη вι נσ šє єηкяαт.
ρα zαčηιмσ.

JULIJ
Bog seksa je pristal... in, hja spet odletel
___________________________________________________________________________________________

Nedelja, 18. julij
moja soba
18.00
Skozi okno svoje sobe bulim v ljudi, ki se imajo fino.
Kdo bi si mislil, da je življenje lahko taka štala? Komaj 14 sem stara, pa lahko kar umrem zaradi sebičnosti tako imenovanih odraslih. rekla sem mami: " Uničila mi boš življenje. Zato ker je tvojega praktično konec, se ti še ni treba znašati nad mano." Ampak kot ponavadi, kadar povem kaj pametnega in pomembnega, je samo neodobravajoče zatleskala z jezikom in si poravila modrc kot ruski igralec rulete. (Morda metalec diska? Ne vem in povrhu vsega mi je čisto vseeno.) Če bi samo preštela, kolikokrat je takole zatleskala name... bi lahko odprla tleskalnico. to je TAKO krivično... Kako me lahko starši odtrgajo od prijateljev in prisilijo, da grem z njimi na Novo Zelandijo? Kdo pa hodi na Novo Zelandijo?
1______________________________________________________________
za next rabim 5 nextov. Hvala vsem, ki boste braali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?**###
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
u90549
u90549
tnx
05. oktober 2012
u90549
u90549
še 4
05. oktober 2012
nextt
05. oktober 2012
u73295
u73295
neext
05. oktober 2012
u30718
u30718
next
05. oktober 2012
heeeeeeeeeee
05. oktober 2012
u90549
u90549
oooooooooooooo glej kdo je prišo na mojo temo tisti s problemi
05. oktober 2012
u90549
u90549
nextam, kr mi je DC.
Ko sem jo na koncu opozorila da je kot mama skrajno neuporabna, se ji je utrgalo in ZATULILA je: "Takoj idi v svojo sobo!" Rekla sem: Prav, grem v mojo SOBO! GREM v mojo sobo!! in veš, kaj bom tam počela? Ne veš, ne pa ti bom povedala! Enostavno TAM bom. Kaj pa naj počnem drugega?!"
Potem sem odfurjala. In jo pustila tam. Da premisli, kaj je naredila. To na žalost pomeni, da sem v postelji, ura pa je komaj 6.

19.00
Oh, Roby, kje si? No, pravzaprav vem, kje si, ampak a je bilo treba ravno zdaj iti na izlet z nogometnim klubom?
Gledano s svetle strani, sem zdaj punca boga sexsa.

19.15
Temna plat pa je, da bog sexsa ne ve, da bo njegova punca v enem tednu prisiljena oditi na drugo (totalno brezzvezno) stran vesolja.

19.18
Ne morem vrjeti. Po vsem času, ki mi ga je vzelo, da sem ujela BS-ja, mejkapu, ki sem si ga morala nabaviti, zasledovanju, premišljenih naključnih srečanjih... sanjarjenju -bo vse šlo v nič. komčno me je poljubilj(šesta stopnja) in rekel: "Hodiva skupaj, ampak to naj nekaj časa ostane skrivnost." In takrat, bo prav klasično nepravem času, je mama izjavila: Nasleden trden se selimo na Novo Zelandijo."
Oči imam zabuhle od joka, da sem videti kot miš. Celo moj nos je zabuhel. Majhen ni niti v najboljših trenutkih, zadaj pa sem taka, kot bi imela tretje lice. Čudovito. Bog, hvala ti.

21.00
Tega ne bom nikoli prebolela.

21.10
Čas teče zelo počasi, kadar te obhajajo samomorilske misli.

21.15
Nataknila sem nova očala, da bi skrila podočnjake.
Mama mi jih je kupila v bednem poskusu, da bi me začel zanimati odhod v deželo Kivi hip-hop. Pravzaprav so kar kul. Malo sem podobna tistim francoskim igralkam,ki med poljubljanji z Gerardom Depardieujem kadijo gauloise in veliko jokajo. Pred ogledalom sem poskušala hripavi francoski naglas.
7_______________________________________________________________________________5 nextov pa nextam
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
u89857
u89857
next !!!
07. oktober 2012
neeeext novva bralka cooool je.!
08. oktober 2012
neeeeext
08. oktober 2012
u108287
u108287
nextttt
09. oktober 2012
u90549
u90549
ok next
Takrat sem zaslišala, da po stopnicah prihaja mama, in skočila sem v posteljo. Pomolila je glavo skozi vrata in rekla: "George ... a spiš?" Nisem ji odgovorila. To jo bo izočilo. Preden je odšla je rekla: "Na tvojem mestu ne bi spala z očali lahko se ti vtisnejo v glavo." Je to kakšna starševska skrb? Mama ima o medicini približno toliko pojma kot očka o veščini "sam svoj mojster". Vsi smo lahko občudovali lopo, ki jo je zbil skupaj. Dokler se ni zrušila na strica Eddieja. Končno sem zdrsnila v tragični spanec, ko sem zaslišala kričanje, ki je prihajalo s sosedovega vrta. Ga. in g. Sosedova sta zunaj loputala in kričala in metala stvari na okrog. Je tole res čas za hrupno vrtanarjenje? Nobenega spoštovanja nimata do tistih, ki bi morda radi spali, ker je njihovo življenje tragedija. Hotela sem odpreti okno in zakričati: "Vrtanarita bolj potiho, idiota!"
A se mi ni dalo zlesti iz moje udobne mučeniške postelje.

Totalna žurka
Policijska racija
00.01
Ko je zvonil zvonec, sem skočila iz postelje in pokukala na stopnišče. Mama je odprla vrata v prozorni spalni srajci, skozi katero se je vse videlo! Celo, če ti ni bilo do tega. In meni ni bilo. Nobenega ponosa nima. Na vratih sta stala policaja. Večji je iztegnjeni roki držal vrečo in imel hlače razcefrane okoli gležnjev.
"Je ta prekleti maček vaš?" je vprašal, ne dovolj vludnjo za državnega uslužbenca.
"No jaz..." je rekla meama
Zdrvela sem po stopnicah in k vratom
"Dober večer, g. policaj. Je maček velik kot majhen labradorec?"
...............................................................................................
več naslednjič
________________________________________-
5 nextov pa nextam
09. oktober 2012
u73295
u73295
neext
09. oktober 2012
neeeext
09. oktober 2012
u101440
u101440
next nova bralka
11. oktober 2012
u104102
u104102
next nov bralec
28. oktober 2012
u90549
u90549
nextam ju3
28. oktober 2012
u93404
u93404
o, to knjigo sem pa že prebrala, prvi del mam pa tud svoj. obe knjigi sta ful dobri + next
29. oktober 2012
u108287
u108287
nextt
29. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u93404
u93404
začela ѕeм pιѕaт novo zgodвιco. вι вlι тoĸ zlaтι pa vѕaj pogledal lιnĸ: http://www.igre123.com/forum/tema/dont-awkward/44166/
30. oktober 2012
MEN NI VSEČ
01. november 2012
01. november 2012
u90549
u90549
glej če ti ni nerabš bit tu
v bistu spizdi iz te teme
da te nikoli več ne vidim

bey bey
01. november 2012
u90549
u90549
nextam
dons boste dobili sam eno str (v knjigi), ker sem mela že vse napisano pol pa se je računalniku spelalo pa mi je vse zbriso

"Ja" je rekel.
Opogumljajoče sem pokimala in nadaljevala. "In
je tigrast in mu manjka košček uhlja?"
Mmm... ja
"No potem pa žal ni naš," sem rekla.
kar se mi je zdelo zelo smešno. Policaju pa ne.
"To je resna zadeva gospodična."
Mama je spet tleskala z jezikom v konbinaciji s
strsanjem glave in popravljanje jošk. Strašno nepri-
vlačno. Mislila sem de se bo policaj zmedel
in rekel naj si gre kaj oblečt pa me je še
naprej maltretiral.
"Zaradi tega stvora sta bila vaša soseda celo uro
zaprta v rsljinjaku. Končno jima je uspelo zbežati v
hišo ampak potem je navalil na njune pudlje."
"Ja to počne. Je napol škotska divja mačka. Včasih
začuti klic divjine in potem..."
"Bolje bimorli paziti nanj."
100 let je tako težil, kot pač težijo plicaji. Potr-
pežljivo, kot sem le mogla, sem rekla: "Glejte, starši so
me presilili da grem v Whangamato. to je na drugi,
čisto brezzvezni strani vesolja. Na Novi Zelandiji.
Gledate sosede? Bi mi lahko kako pomagali?"
Mama mi je vrgla svoj najgrši pogled in rekla: "Ne
začni spet georgia, nisem razpoložena."
Tudu policaj ni bil videti razpložen. "To je resno...
u93404
u93404
nnexttt!!
01. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg