Forum
u90832
u90832
Živjo,odločila sem se pisat zgodbo,ki bo malce grozna. Spremenila jo bom v grozljivko.

Veljam za eno najlepših punc na šoli. Sem Molly Payne in stara sem 16 let. Čez en mesec jih bom dopolnila 17. To bo moja najboljša zabava do sedaj,ki jo načrtujem že eno leto. To jutro je bilo nenavadno,saj je bil 1. šolski dan v 4. letniku. Že od nekdaj hočem na univerzo Yale,saj so to moje sanje. Moja starša sta umetnika in po moji mami sem podedovala lepoto,po očetu pa hočem biti filmska igralka ali režiserka. Lahko bi rekli,da sem dobra učenka. Pripravljam se na izpite za na Yale. Zazvonil mi je telefon. " Seveda Nate,že grem,"sem rekla v telefon. Bil je moj fant Nate. Star je toliko,kot jaz,samo da on gre na univerzo Brown. Ja,kot kaže ne bova skupaj. Hodiva že leto in pol. Komaj čakam,da me pride iskat. Danes bo spet prvi razburljiv dan v mojem življenju. Veljam za carico šole!

Jaz:

Moja sestrica Jane:

Next?
05. maj 2012
u86030
u86030
next
05. maj 2012
KIO
nujno nextej
19. maj 2012
u90832
u90832
Odšla sem ven in on me je čakal pred vrati hiše. Skupaj sva odšla v šolo. Na koncu sva se le poljubila in jaz sem odšla v moj razred. Moja najboljša prijateljica Claudia mi je prihranila mesto pri mizi. Kot zmeraj,sem na garderobni omarici dobila sporočilo kot npr. Heii,kako si,tvoj skrivni občudowalec ali heii me boš povabila na zabavo? Ja wsi vedo,da bom praznowala noro zabawo,kot sem jo že pri 16. Takrat je bilo tako noro,dokler niso prišli moji starši in rekli,da je zdaj dowol,ker je zabawa trajala že ob 9.00 zjutraj do 12.00 zjutraj nasljednjega dne. Res je bilo noro. Jane se niti ne briga zame. ''No,kako si kaj moja bff in zmeraj boš?,"me je vprašala Claudija? Kot wedno,vsi mi težijo zaradi zabawe,pa komaj 1 mesec je še do nje,saj weš zakaj,ker se je lani po celi šoli govorilo,kako nora je bila,ko smo skakali oblečeni w bazen in se zabawali,hodili ob plaži... Aja,in ko smo spali w moji sobi na tleh...

Neeeeeext?

Moja hiša:

Moja soba: [img]http://www.meblo.hr/fgs.a?id=12993[/img]

Claudia:

Nextite,rabm usaj 3 do 4 nexte prej ne bom nextala!
19. maj 2012
u92728
u92728
OO,maš zgodbico pa nč povedala! Nexti plis,ker ti zlo dobre pišeš!
19. maj 2012
u90832
u90832
Še 2 nexta plis!
20. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. maj 2012
u90832
u90832
oHJUJ HWALA WAMA TOLE JE PA NAMENEN ємσ ναмριяє 13 !

Jaa Claudia mi bo pomagala pri urejanju teh zabaw. Komaj čakam! Zazwonil mi je telefon. Sms: Bil je od Robbya!
R-robby j-jAZ
r-ojla
j-oii
r-kwa delaš
j- načrtujem zabavo
r-no,ko sva že pri zabavi...
j-ja?
r-a me boš powabila?
j-nevem
r-ahjoj
j-why?
r-tko,ti bom puwedu na zabawi,če me boš povabila

Ja res naporen dan!
20. maj 2012
huala! res huala sam še bl ferbčna sm!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
20. maj 2012
u90832
u90832
Okj bom nextala!

Premišljevala sem ali naj ga povabim. Mislm on je že tako cute. Mislim,da ga bom. Tako sem odšla v sobo,kjer sem začela delati vabila. Bila so res popolna. Vsakega posebaj sem naprfumirala za punce z ženskim in za moške z moškim parfumom. Res so dišala. Našminkala sem se in vsako vabilo še poljuila,tako,da se je widel na njem odtis ustnic. Popolno,sem si rekla in vsako vabilo posebaj še okrasila. Staršev tisti teden ne bo doma,sestrica pa gre k babici. Komaj čakam!! Mogoče bo pa res cool. Zunaj bodo ležalke in še malo šotorčkov,za vsak par,če bo hotelj kaj v šotoru ane... Vsak šotor je bil oddaljen od bazena,tako,da bodo imeli parčki mir. Komaj čakam! Nasljednji dan sem odšla v šolo in potalala vabila. Komaj sem čakala,kaj bodo rekli. Robby je že nestrpno čakal ali ga bom povabila. Seveda sem mu dala vabilo in on ga je pogledal in mi pomežiknil. Rekel je,da komaj čaka,da mi bo povedal in me nekaj prašal! Bohved kaj,sem si rekla. Čutila sem,da bo ta zabava najboljša,kar sem jih kdaj doživela in to že nasljednji teden. Urejala sem prostore,pokosila travo okoli bazena,in začela nakupovati hrano,pjačo super obleke za na party. Seveda ni smela manjkati torta in ne kar ena temveč vsaj 10 tort,ker sem povabila malo čez 50 ljudi. Hm... Komaj sem čakala. V bazen,ki je bil tak bazen,da si pritisnil na gumb in je šla pena ven,tako da si imel peno v bazenu sm dala vsaj 12 litrov pene,da se bodo vsakič,ko jo bo zmanjkalo malo poigrali z njo in jo še natočili. Nad bazen sem obesila napis My party is prfect. To bo enkratna zabava sem pomislila.

No zdle je mal več napisan! Neext?
20. maj 2012
u92728
u92728
Aweš,da mi boš nextala!
20. maj 2012
u90832
u90832
Ja,končno je minilo 6 dni in jutri bo zabava sem pomislila. Očka in mami sta žeodšla in zdajle sem sama doma. Sestrica je pri babici.Spekla sem si kolač in ga pojedla. Danes pride k meni prespat Claudia,ker mi bo pomagala pri zabavi. Prišla je ob 10.00! S seboj je prinesla 100 ličil in tako mi bo jutri uredila pričesko,danes pa uredila nohte.

Res so bili lepi. Sledilo je pripravljanje šotorov in ležalk. Na razpolago so imeli 20 šotorov,od tega 10 narejenih iz dekic! Nekateri so imeli hiške lesene,tako,da sva z Claudio ob drevesno deblo dali les in je ratala velika hiška. Vsega skupaj je bilo 40 bivališč.

Zmatrani sva se odpravili v hišo,kjer sva gledali grozljivko in se obmetawali z kokicami. Bilo je enkratno!

Nasljednji dan pa...
NEXT?
20. maj 2012
u73295
u73295
next
20. maj 2012
u90832
u90832
Nasljednji dan jih je že ob 10.00 prišlo 30. Zabawa se začne šele ob 12.00! So pa zgodnji. Vsi so s seboj imeli kopalke. Radio sem nabila do konca in začel se je žur. Ko so prišli že vsi me je rob poklical k sebi.

Pridi sem,me je poklical. Odšla sem k njemu in on me je začel spraševati. R-ROB J-JAZ
R- ojla,no...
j-ojla kaj?
r-am.. že imaš fanta?
j- Ne why?
r-kar tako...
j- aja
r- bi hodila z mano?
j-jaz?
r-jaa
j- seveda
r- super
Poljubil me je. Bil je topel poljub. Njegove ustnice so bile mehke in okus je bil po vaniliji. Objel me je. Vprašal me je,če je kateri šotor najin. Odšla sva za hišo,kjer sva našla šotor. Ta šotor sem postavila zase. Nobenega ni bilo zadaj! Odšla sva v šotor,kjer sva se še nekaj časa mečkala.
20. maj 2012
u73295
u73295
next
20. maj 2012
u92728
u92728
No angel napiš a ti je komentirala?
Next!
20. maj 2012
u90832
u90832
Mečkala sva se,nato sva se začela slačiti. Na koncu je vse to peljalo do sexa. Bilo je zabavno. Trajal je pol ure. Kričala sem,saj me je bolelo. Ni imel kondoma! Ko sva prišla iz šotora mi je rekel: Moja si!
Next?
20. maj 2012
ttttttttttttaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkoooooooooooojjjjjjjjjjjjj nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttiiiiiiiiiiiii
20. maj 2012
u90832
u90832
Ja ne nisem njegowa,zbudila sem se iz sanj! Zabawa se je začela,jaz pa takoj,ko sem ga videla,sem začela sanjariti o njem! Kera bedna. Končno je prišel domene in rekel,naj grem z njim,da se pogoworiwa. Rekel je,da me občoduje,ker sem taka carica na šoli in to... Da bi bil pač tudi on car.

Oprosti,ampak,če se hočeš družt z mano sam zato ker hočš bit car na šol,se odpel,sem mu rekla w mislih. Samo pokimala sem in odšla.

Zakaj me toliko ljudi tako občuduje? Zato,ker sem carica jasno! Odšla sem do bazena in skočila wanj. Naj žuram,sem si rekla. NAJ SE ŽUR PRIČNE!
21. maj 2012
u73295
u73295
next
21. maj 2012
u90832
u90832
Še 3 nexte!
21. maj 2012
u90832
u90832
No,a bo kej? Lejte no pol pač nam nadaljevala!
21. maj 2012
u73295
u73295
next next next
21. maj 2012
u92728
u92728
Nextej !
23. maj 2012
u61796
u61796
fuul maš dobre zgodbice! en velik next
04. julij 2012
next
04. julij 2012
u61796
u61796
pliss nadaljuj
08. julij 2012
u90832
u90832
Nextam !

To,da hoče biti on car hah nj si poišče kšn nou cil. Ko sem skočila v bazen,je za mano skočila tudi Claudia. Tudi druge carice šole,kot npr. Tinny je skočila v bazen. Z Claudio sva nato odšle v hišo gledat grozljivke žaga 3! Res nama ni blo nč grozn. Ko sva šle ven sva dobile res neverjetni prizor. Povsod je bilo polno plastenk in nikjer nobenega. KJE PA SO ZA MOJ ROJ. DAN? Pred seboj sva zagledali res ogromno torto,za njo pa še 5 takih. Slišale sva samo ZDAJ nato pa so vsi skočili ven in rekli Happy Birthday. HVALA,sem jim rekla. OMG,RES SM CARICA,sem si rekla v mislih!
08. julij 2012
KIO
Nujn next
09. september 2012
KIO
Nextej
07. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg