Forum
u41413
u41413
Uvod: *nč*
Jedro: **nč**
Zaključek: ***nč***
and now you can kill me!

BEDNO???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. marec 2011
u41413
u41413
dolgčas... no, jst sm prjatlci učeri napisala sms: "pejt jest orheee pa pit viskiii! ejga pod podpajsko maš kumarceee!" in me je obtožila da sm nora. in to sam zatoo, ker sm se hotla met mal fajn. največi problem je k ni nobenga za hece!!! če nemu tle gor rečš jebi se ti že s polcijo grozijo!! mislm haloo no.
22. marec 2011
u41413
u41413
in zdej k to pišm me mate še za bol noro! 1. js to pišm pod zgodbice, sam da to ni nobena zgodba... ignoriram bedne komente, k jih bo najbrž povn kmal.... in valda briga me kaj si mislte, ekr me itak nobeen ne pozna tuki! ampak to nekaterim zdle ni jasn, dase men jebe za une bogataške riti k si zdle misljo "kera budala je tale". tko da prežente svoje misli. zihr mate zdle veliko pomisleke o tem al sm normalna?? da vam olajšam delo: NISM NOMRMALNA! in tut NOČM BIT NORMALNA! zarad mene si lohka rit kušnš, sam nevrjamm da ti bo uspel. zdej se pa pejt posvojit. ja sam sebe!!
22. marec 2011
u41413
u41413
nism js za take fukjene stvari da vm bom u rit lezla. če še niste spoznal k-d-o sm, mate neki mejhna u glavi, pa še tist mate pod eno lukno. veliiik se men ne jebe za vs, copate. pa če se ti lohka predstavm: moje ime je DOKTOR ZNANOSTI! matr pejte usi nekam. pa še u KURI žvimo! matr u matr u matr!
22. marec 2011
u41413
u41413
dogajjjaaa mi, vem ampak kaj čm, js usej uživam mladost! mate pa veliko rit, ja. in use une punce k date na profil svojo sliko pol rečete da ste grde: JA GRDE STE!
pa nimate pol možganov če devate svoje grde slike na profil. če pa će veš da si lepa, pa pravš da je slika grda ti pa lohka rečm sam da ne išč pozornosti!
22. marec 2011
u41413
u41413
ja in sevede js zdle se lohka matram tuki že ta drug dan z bednimi komenti, pa nč ne dobim u zameno!!!
23. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg