Forum
Hey sem Tara nimam vam kaj dosti povedati samo to da sovražim 1d moji starši so bogati mami in oči sta odvetnika
Moj fant je Luis
pa še njegovi frendi Niall,Iiam,Zayh,Harry
Danes je bila nedelja mami in očija sem uprašala če lahko grem vn z Luisom dovolila sta mi šla sva u kino uusi u kinu so ga nonstop prosili za avtograme in da se slika z nimi meni je šlo tok naživcce pa še novinarji so naju snemali da sem se zadrla puste naju namir !!!!!!! Izpadla sem res tepka ampak kaj češ pa filmu sva šla na pico Luis me je uprašall že dolg časaa sva skipi in mislim da je skrajni čas da greš živet k meni in mojimi frendi skupi omo hodil na turneje in koncerte in več bova skupi jas sem se strinjala čeprov sem bila žalostna da grem živvvet s tistimi budalami uprašala sem mami in očija oba sta mi dovolillla hitro sem se spakirrrala in odšla k njim .......NEXT?
04. avgust 2012
u76444
u76444
u76444
u76444
u82298
u82298
next
http://www.igre123.com/forum/tema/maturanske-obleke/39188/ se prijaviš pa soryy k oglašujrm
04. avgust 2012
u30718
u30718
nekšti
04. avgust 2012
next!!
04. avgust 2012
flok.com
zaljubljena
05. avgust 2012
hvala za nexte
ko sem prišla sem imela najmanšo sobo z Luesom sva zvečer šla na večerjo ko sva prišla sva prvič S***** in zaspala na moji pojstlli zjutraj me je Lues peljal u srednjo šolo bil je zadni šolski dan vse sem končala odlično povvedala sem staršom in bila sta vesela rekla sta da prideva z Luesom k njim na večerjo ko smo večerjali je billlo vse tiho noben ni nič govoril potem pa je moja mammmi uprašala no jutri boš povnoletna in skrajni čas je že da se počasi zaročš jas sem rekla nevem u tem Lues odloča on me mora zaprositt Lues je rekel da je še prezgodaj,ker se ne misli zaročiti pr 20 reku je še par let moja mami je rekla ja čes par let naprimer 5 bodo že otroci .........NEXT?
05. avgust 2012
Next ?
05. avgust 2012
u82298
u82298
next
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
bilo je že pozno in z Luesom sva se odpravila u trgovinno za jutrišno zabavo kupila sem obleko Lues pa je kupuil stvari šla sva domol in zaspala.Zjutraj so nam vsi njegovi prijtelelji pomagali da smo uredili za zabavo naročili smo 18 nadstropno torto in bovabili njihove najjbljižne prijetelje okoli 800 vabil šla sem se obleč in prišla po stopnicah dol tam so bile same slavne osebe voščili smo mi rojsni dan in dobila sem preko 500 daril na zabavi sem se največ družila z julijo roberts,angelino jolie,Taro Red saj imava enoko ime in emmo watson ........NEXT
05. avgust 2012
u76444
u76444
neext
05. avgust 2012
u30718
u30718
nekštii
06. avgust 2012
next!
06. avgust 2012
Hvala usem za Nexte!!!!!
celo večer smo žural in blo je ful hudo,ko so usi šli sm zaspala zjati me je čakalo veliko delo odpreti darila veliko daril se je ponovilo naketere sem dala prijateljicam in mamici sama sem bila,in začela bruhat mislila sem da je od preeč alkohola dokler nisem obiskala zdravnika in zvedela da sem N***** rok imam čez 9mesecov razmišljala sem kaj bom odšla sem do mamice in ji povedala ona pa je rekla povnoletna si naredi,kar hočeš jas bom povedala očetu ti pa naredi kakor je prav ok.Ko sem prišla domov mi je Lues povedal da gredo na turnejo za 14dni in 1 mesec rekla sem da bom šla prvo sem povedala staršem in potem šla kupit oblaćila da se nebi videlo da sem noseča zelo lepo smo se imeli samo problem je bil,ker sem preveč bruhala ampak nasrečo tega ni videl...............1 mesec po tem še 14 dni je bilo do konca turneje odločila sem se it z njimi na 1 koncert oblekla sem

use je bilo uuredu dokler nisem prišla domol in me je Lues objel in otrok je bbrcnil lues me je oprašal a si noseča bila sem tiho še enkrat me je uprašal jas sem mu prikimala z glavo,kaj je s tabo karijero mi boš uničiollla in moji frendom tut Lues je prijateljom povedal da je Tara noseča usi so bili zaskrbljeni razen Herriya rekel je in,kaj če je noseča rabli bii bit veseli tara je prisliškovala in se odločila da se bo vrniiiiiiiiiila domov k staršem spakirrrala je in odšla,ko je prišla domov je povedala use staršem oni so ji rekli naj naredi tako kot ona misli da je prav ...............................NEXT?
06. avgust 2012
u95154
u95154
next
06. avgust 2012
next!!
06. avgust 2012
nextttt
24. avgust 2012
u70265
u70265
nexti(=