Forum
u59711
u59711
NAVIDEZNI OTROK 1. DEL

Budilka zazvoni in mi pokvari spanec. »Mmm, ne,« se začnem premetavati po postelji. Vstanem in nase navlečem sveže oprano modro trenirko. Odhitim do ogledalca v kopalnici, si naredim frizuro in se naličim. »Danes nimam nič, sobota je. No razen zabave ob štirih,« si rečem. Odhitim v kuhinjo, kjer si naredim kosmiče in si jih postavim na mizo, ter privoščim. Pri vratih zazvoni. »Kdo tako zgodaj?« se sprašujem, odložim žlico in s polnimi usti odhitim do vhodnih vrat. Pred njimi pa zagledam Christy. »Vstopi,« jo povabim naprej in pomignem na dnevno sobo. »Hmm... slišala sem, da te je Mark danes povabil na zabavo,« se sprehodi po kuhinji in se ogleda. »Aah... ja,« izdavim in se ji blago nasmehnem. »Poslušaj, to še ne pomeni, da je vate,« mi reče z ostrim glasom in se mi posmehljivo nasmehne. »Nihče ni tega rekel,« odvrnem in zamežikam z očmi. Z glasnimi koraki se mi približa, stopi na prste in me pogleda z viška. »Ne izzivaj me,« mi zagrozi. Pogoltnem slino in se nervozno z roko oprimem druge roke. »Upam, da ti je to jasno,« še zarenči nato pa z glasno loputo vrat zapusti mojo hišo. »Presneta cipa,« zaslišim iz svojih ust. Hitro si jih pokrijem in zdrvim nazaj v jedilnico, ter s težavo pojem zajtrk. Po mislih se mi še kar lovijo Christyine besede. Ne, ne! Nikakor me ne bo zopet izsiljevala! Primem se za glavo in obupano zmajem z njo. Ko pojem pospravim posodo z mize, v korito. »Kasneje bom opravila s tem,« si rečem, iz torbice povlečem knjigo in začnem listati po njej. A iz glave mi nikakor ne morejo izpuhteti Christyine besede. Kaj zopet načrtuje, si lahko le mislim... Najhuje pa je, ker mi je Mark pravzaprav všeč. Kot bi mignil je ura tri. Stopim v staro omaro v moji sobi in iz nje povlečem modro obleko, ki mi je segala do kolen. Oblečem se vanjo, na veke dodam nekaj modrega senčila, trepalnice namažem z maskaro in se zapodim po stopnicah v verando. Obujem si pete in se nervozna ozrem po stenski uri, ki je kazala tri četrt na štiri. »Šit,« zaklejem, poiščem torbico in stečem iz hiše. Zaklenem vhodna vrata, nato pa ključ, kot po navadi skrijem pod predpražnik. Stečem do avtobusne postaje, a na mojo nesrečo je avtobus že odpeljal. »Sranje! To se lahko zgodi le meni,« zacepetam z nogami in se peš odpravim do Markove vile. Pred vrati je stal on in mi pomahal. »Že celo večnost te čakam,« se je nasmehnil, me prijel za roko in potegnil v notranjost hiše. Že samo njegov dotik je v meni prebudil ogenj in bila sem v sedmih nebesih. V notranjosti je bila prava katastrofa! Pijani dijaki, cipe so se obešale po fantih, še celo piflarke z velikimi naočniki. »Pridi mi pomigne in se zamaje do pulta, na kateremu so bili postavljeni koktajli različnih okusov. »Pil si, kajne?« vprašam. »Eh, malo, čisto malo,« pomežikne. Zamaje se, in skoraj pade, a ga na hitro ulovim jaz. »Vzemi zdaj. Rečem ti, božanski so,« se zasmeje in seže po novem kozarcu. »Mi preostane kaj drugega?« vprašam. »Ne,« ostro odvrne Mark in na obrazu se mu zariše zloben nasmeh. Boječe sežem po kozarcu in si ga ponesem k ustom. »Zdaj pa pridi, bejbi,« mi zašepeta na uho, da zavoham vonj po alkoholu...
Zbudim se in na sebi začutim hladne roke neznanega moškega. »Aaa!«zakričim in ga odrinem od sebe. Okoli sebe ovijem odejo in se ozrem po mojih oblačilih. Samevala so v kotu sobe. Po prstih se odpravim do njih in se na hitro oblečem. To ne more biti res! Ne...

03. marec 2012
u59711
u59711
thx! tut men je ta zgodba uššeč! no, fajn o je pisat!
03. marec 2012
u59711
u59711
še kak next?
03. marec 2012
NEXT!!!!!!!!
03. marec 2012
u59711
u59711
0d drugih -.-
03. marec 2012
NEXT!!!!!!
03. marec 2012
u59711
u59711
-.- od drugiiih
03. marec 2012
NEXT!
03. marec 2012
u59711
u59711
03. marec 2012
NEXT!
03. marec 2012
u59711
u59711
03. marec 2012
NEXT!
03. marec 2012
Neeext!
03. marec 2012
O glej Nives je oživela
NEXT
03. marec 2012
Živam sem skos, sam se mam velik za učit.. -.- !
03. marec 2012
Opaaa.......jaz tudi Pa se ne
03. marec 2012
jst se pa morem..ker če ne sem boga naslednji teden.. -.- !
Sam se mi pa neda !
03. marec 2012
Jaz pišem angleščino pa matematiko pol pa mam še kup tekmovanj
03. marec 2012
matematika izi, angleščina
Mi pa geo pišemo, pa kem, zgo, bio in nwm še kaj sprašuje
03. marec 2012
matematika ti je izi?!? Ko bi ti vedla kero učiteljico mamo!
Angleščina je meni izi!
03. marec 2012
Pa to ti je najlaži predmet Čeprov je na smrt dolgčasen
Mah..angleščina..življenje bi bilo lepše če nebi obstajalo (:
03. marec 2012
Sva pa različni Nives Če bi ti vidla učiteljico in vse teste pa kak sprašuje bi te matka minla! Men je to najbolj beden predmet! Angleščina je fajn
03. marec 2012
mah angleščina je ...
Matematka pa res ni tžka
Edin predmet katerga se mi ni treba učit (:
03. marec 2012
o! Ti si pa čudna
03. marec 2012
Resno no
Čudna skos (:
03. marec 2012
Vem, vem........Čudna! Pa podkupovalna!
Podkupovalček!
03. marec 2012
Hahah! Lepo da neki veš
Norčeeek moj mali..!
03. marec 2012
u59711
u59711
pa ka mi vedve tle neki spamate po zgodbici? pejte kam drugam!!
03. marec 2012
Ja sorry Sara sam veš kak fajn se je na tvoji zgodbici menit!!!!!
Pa NEXTY!!!!!!
03. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg