Forum
heej, tukaj bom napisala zgodbico o navidezno popolnem življenju Rebeke.
No, naj se predstavim. Sem 16-letno dekle-Rebeka. Sem zelo priljubljena, saj sem lepa in pametna.https://www.google.si/search?q=perfect+girl&espv=2&biw=1024&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIpvL84bS6xwIVB-sUCh01TQ9m#tbm=isch&q=beautiful+blonde+16+year+girl&imgrc=RT3NUrdDKZwXsM%3A Večina ljudi, ki jih poznam me imajo radi.Imam 3 najboljše prijateljice. To pa so: Neja, Maja in Klara. https://www.google.si/search?q=perfect+girl&espv=2&biw=1024&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIpvL84bS6xwIVB-sUCh01TQ9m#tbm=isch&q=3+bffs&imgrc=1nTXxNxx2o8GTM%3A .Imam pa tudi najbolj priljubljenega fanta na šoli- Maxa. https://www.google.si/search?q=perfect+girl&espv=2&biw=1024&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIpvL84bS6xwIVB-sUCh01TQ9m#tbm=isch&q=beautiful+boy&imgrc=26IYHqtEJNlNIM%3A .Smo zelo bogati, saj je bil očkov oče ( torej moj dedek ) zelo premožen in, ko je umrl je vse zapustil očku. Vsi mislijo, da imam popolno življenje, kar pa še zdaleč ni res… ********************************
Ropot. Škripanje stopnic. Bilo je ob 3h zjutraj in oče se je spet vrnil domov-pijan. Upala sem, da ne bo prišel v sobo, a je. Zasmrdelo je po alkoholu in napotil se je k moji postelji. Odgrnil je odeje in začel kričati. Brez razloga, tako kot skoraj vedno. Stresal me je in me tepel. Solze so se mi nabirale v očeh, a nisem imela moči, da bi karkoli rekla, kaj šele storila. Na srečo se je kmalu odmajal v spalnico. Samotno spalnico. V njej namreč ni bilo moje mame. Že pred enim mesecem je ušla, kajti tudi njo je oče redno pretepal. Ne vem kam je šla, a zelo jo pogrešam. Nikomur se ne morem zaupati, nimam ne sestre, ne brata. Prijateljice pa me ne bi razumele. Natvezila sem jim, da je šla na potovanje in je dolgo ne bo domov. Le s petjem odmislim svoje strahove in bolečino. https://www.google.si/search?q=perfect+girl&espv=2&biw=1024&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIpvL84bS6xwIVB-sUCh01TQ9m#tbm=isch&q=music+is+my+life&imgrc=K-qy7lPvJKXvTM%3A ***
Naslednje jutro sem zajtrkovala in se uredila za šolo. Na avtobusni postaji so me že čakale moje 3 prijateljice. Na avtobusu so spet opravljale druge punce. Oh, kako mi gredo na živce! Kar naenkrat me je Maja začudeno pogledala in vprašala: » Rebeka, kaj pa si delala? Spet imaš modrico!« Zmedeno sem jo pogledala in rekla:
Next?
21. avgust 2015
next
22. avgust 2015
Hvala za prvi next! Se vsaj 2 nexta. Bi lahko malo oglasevala, prosim?
22. avgust 2015
glasovala za
22. avgust 2015
Oglasevala. Pac, da se komu poves za zgodbico.
22. avgust 2015
Next
23. avgust 2015
Neeeeeext
25. september 2015
Teme je konec :/ se opravicujem, ampak nimam casa za pisanje...
26. september 2015
u145668
u145668
PREBERI -Poljubljanje je zdravo . -Res je. Fantje te žalijo ko si jim všeč . -89% fantov si želi da bi punce naredile prvi korak . -Čokolada vedno pomaga. ...............-Pravi prijatelj te ne bo obsojal. -Samo en fant je vreden tvojih solz. -Če sanjaš o nekomu, potem je šla ta oseba spat in misli nate. Vsi imajo radi presenečenja. Zaželi si nekaj. Zaželi si preden bereš naprej. ******************************** ******************************** ******************************** ******************************** Tvoja želja se bo uresničila jutri. Tvoja želja se bo izpolnila le če to pošlješ vsaj 10 osebam
26. september 2015
sem si premislila, bom nextala
Zmedeno sem jo pogledala in rekla: " Am... Padla... Zaletela sem se v vrata." Začudeno me je pogledala, a rekla ni nič. V šoli me je pri omarici že čakal Max. Nasmehnil se mi je in me poljubil. V njegovem objemu sem se počutila varno. Skupaj sva šla v učilnico k matematiki. Učiteljica je ravno razlagala ulomke, ko je na mojo mizo priletel listek. Razgrnila sem ga, na njem je pisalo: " A si se spet kam zaletela?? " Pogledala sem Maxa in prikimala. Zavil je z očmi. Zazvonilo je, pospravila sem knjige v torbo in šla k fiziki. Dohitel me je Max in mi rekel: " Veš, da se modrica ful vidi?" A, res? Ne me hecat! Rada ga imam, ampak včasih je res kreten. Samo skomignila sem. Po pouku sem šla domov, na srečo ni bilo očeta. Iz hladilnika sem vzela lazanjo in si jo pogrela. Usedla sem se pred televizor in pojedla. Odprla so se vrata in v sobo je stopil oče. A tokrat ni bil pijan. Z njim je bila vsaj 10 let mlajša svetlolaska. Zavzdihnila sem in šla ven. V parku sem se usedla na klopco. K meni je prisedla....
*
next?
Vesela bom vseh kritik in pohval
Nextam po 3 nextih.
28. september 2015
next
28. september 2015
Neeeext
28. september 2015
next
29. september 2015
Nextam danes okoli 17h
01. oktober 2015
K meni je prisedla neka črnolaska s pirsingi in ogromnim tatujem na roki. Prisodila bi ji tam okoli 18 let. Obrnila se je k meni : » Cigareto? « Odkimala sem. Skomignila je z rameni in si jo prižgala. Vsake toliko časa je pihala sive oblačke dima. Končno je le spregovorila: » Zafrknjen lajf, ha? « Zdrznila sem se. Le kako je vedela o čem razmišljam? Počasi sem prikimala, ona pa se je sočutno nasmehnila. » Brez skrbi, ne berem misli. « Spet nisem vedela, kaj reči, zato sem se le kislo nasmehnila. Cigaret je ugasnila ob tla in vstala. Potrepljala me je po ramenu in odšla proti gostilni.Strmela sem za njo in kmalu sem tudi sama odšla domov. Očeta ni bilo, niti tiste svetlolaske. Šla sem v svojo sobo delat nalogo. Ravno sem iz torbe vzela matematični zvezek, ko mi je zazvonil telefon. Bila je Klara. Predlagala je, da gremo v kino. Navdušena sem bila nad to idejo, saj sem res potrebovala družbo. Hitro sem se šla uredit in ob 19:45 sem že čakala na druge pred kinom. Kmalu so prišle še Maja, Klara in Neja. Gledati smo šle Krive so zvezde. Film je bil res žalosten. Po filmu smo šle v bar na pijačo. Pogovarjale smo se in se smejale, a ravno, ko nam je natakarica prinesla pijačo, sem za njo zagledala nekega pijančka, ki se je prevračal čez stole. Počasi se nam je približeval. Osupnila sem.
------------------------------------------
Next?
Kakšen predlog?
01. oktober 2015
neeext
01. oktober 2015
nextt
01. oktober 2015
Še en next
01. oktober 2015
u199774
u199774
nova bralka+
next!!!!
01. oktober 2015
u145668
u145668
next!<3
01. oktober 2015
nextam+ hvala za nexte
------------------------------------
Osupnila sem. Bil je moj oče! Prijateljice ga niso smele videti! Zagotovo bi se me potem izogibale  Pograbila sem torbico in rekla: » Pridite, gremo. Pijačo bomo popile med potjo.« Obrnile so se k meni, Neja pa je privzdignila obrv in rekla: » Kam pa se ti mudi? Saj jo lahko spijemo tukaj!« Poskušala sem jih pregovoriti, a ni šlo. Izgovorila sem se, da grem na wc. Šla sem k očetu in ga brez besed odpeljala do drugega lokala. Hitro sem se vrnila in dekleta še opazila niso, da me ni bilo.
Popila sem svojo cocto in se poslovila, češ, da se moram učiti. Hiša je bila prazna. Šla sem v sobo in se zleknila na mojo posteljo. Pogledala sem na uro, kazala je 22:13. Hitro sem se oprhala in šla delat nalogo. Matematike še vedno nisem končala. Zelo sem bila utrujena, a nekako sem le napisala D.N. Preden sem šla spat, sem še zaklenila sobo. Iz predalnika sem vzela album.
Na prvi strani sem zagledala svetlolasko, ki se široko smeji v objektiv. V rokah drži majhno punčko- mene. Mami je bila takrat stara 23 let. Zraven stoji očka, ki objema mami okoli ramen in me gleda. Po licu mi je spolzela solza. Kaj se je zgodilo? Zakaj je očka sploh začel piti? In kdaj? Zakaj nimam ´normalne´ družine, kot vsi ostali? Zakaj me je mama pustila samo?! Ogromno vprašanj, a nobenega odgovora. Zdaj sem že močno jokala. V solzah sem zaspala.
--------------------------------------
Nextam jutri, oziroma po 4ih nextih
01. oktober 2015
u199774
u199774
next!!!
01. oktober 2015
Neeeeext
01. oktober 2015
Next
01. oktober 2015
bom kar nextala, ker sem na računalniku
V solzah sem zaspala. Zbudilo me je močno tolčenje po vratih. Moški glas je kričal: » Rebekaaa! Vem… da si notri! Odpriii mi že, no!«
Ura je kazala 5:43. Odejo sem si potegnila čez glavo, odgovorila pa mu nisem. Končno se je le odmajal v spalnico. Ko sem zaslišala smrčanje, sem odklenila vrata sobe in se po prstih splazila v kopalnico. Oprhala sem se, se oblekla in naličila. Modrica je na srečo manj vidna.
Na avtobusu sem se s prijateljicami pogovarjala o včerajšnjem večeru. Nato pa je Maja posmehljivo rekla: »Veste, da sem včeraj videla nekega pijančka, ki se je majal po cesti?! Na nekoga me je spominjal, a ne vem na koga...« V obraz mi je butnila vročina, zato sem se obrnila k oknu, da ne bi opazile, da zardevam. V šoli me je pri omarici čakal Max. Strastno sva se poljubila, ter se objeta odpravila k fiziki. Ne vem kaj bi brez njega. Učitelj je vstopil v razred in nam razdelil kontrolke. Hitro sem začela reševati. Zdelo se mi je zelo lahko in prepričana sem bila, da bom pisala 5. Kmalu je zazvonilo in imeli smo slovenščino. Med uro je na mojo mizo priletel listek:
» Včeraj zvečer sem videča tvojega očeta. Bil je močno pijan!!! Lea «
3 nexte
03. oktober 2015
u199774
u199774
next!!
03. oktober 2015
Neeeext
03. oktober 2015
next
nova bralka+ fulll dobr
03. oktober 2015
Hvala vsem za next, še posebej tebi I love you2
Med uro je na mojo mizo priletel listek: » Včeraj zvečer sem videla tvojega očeta. Bil je močno pijan!!! Lea«. Pogleda sploh nisem mogla umakniti z listka. S tresočo roko sem ji odpisala: »Mojega očeta? Ne, verjetno mu je bil kdo podoben. Moj oče je bil včeraj zvečer doma, saj je bil utrujen in je šel zgodaj spat!«.
Listek sem prepognila in ga vrgla v zadnjo klop, kjer sedi Lea. No, Lea je moja sošolka, ki je kar nesramna do mene. Vsak trenutek izkoristi, da bi me osmešila, a zaenkrat ji ni še nič hudobnega uspelo. Po tej uri se nisem mogla zbrati. Kaj če bi ga še kdo prepoznal in bi se razvedelo, da je...pijan vsak dan?!
Po pouku sem prijateljice povabila k meni, saj sem bila prepričana, da očeta ne bo doma. Skupaj smo prispele do mojega doma. Odklenila sem vhodna vrata, v dnevni sobi pa sem zagledala očeta, ki se je ravno sklanjal k televiziji. Na kavču pa je sedela temnolaska. Prijateljice so me vprašljivo pogledale. V zadregi sem obrazložila nerodno situacijo: » Am… No, to je moja…Khm… Teta Mojca!« Temnolaska me je pogledala s pogledom kaj-je-narobe-s-tabo, a rekla ni nič. Iz hladilnika sem vzela 4 kokakole in odhitela sem v sobo. Maja, Klara in Neja pa za mano.
Ko smo se posedle na blazine, vsaka z eno kokakolo v roki sem spregovorila: » Zakaj ste tako tiho? Oče ne vara mame z Mojco, okej? Saj je njegova sestra, zaboga!« Prikimale so, jaz pa sem hitro zamenjala temo: » In, Klara, sta z Rokom še par?« Kar naenkrat se je razživela in vsa navdušena je začela govoričiti o tem, kako je Rok popoln itd. Ob 18h so le odšle. Na srečo ni bilo več temnolaske oz. » tete Mojce«. Oče je sedel na kavču in gledal košarkarsko tekmo. Prisedla sem k njemu .
Next?
A hočete, da dam kej slikc?
04. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg