Forum
Hej že doug me ni blo na temu forumu zato upam,da mi bo poslal zgodbico.
Osebe: Aria-gl.oseba,14 let Sophie- BFF od Arie,14 let Gal- simpatija od Arie,14 let
Ostale osebe zveste sporoti.
''Aria,ustani.Zamudila boš v šolo'' se je iz spodnjega nadstropja drla mami Isabelle.''Prihajam'' sem rekla in glavo dala nazaj na pouštr.''Ne prisili me,da pridem gor.'' je spet rekla mami.No,da se predstavim.Sem Aria 14 letna najstnica,ki je zaspanka.Imam BFF Sophie in mlajšo sestrico Luno.Hodim v 9 razred in sem kot vsaka punca zaljubljena.V Gala.''Aria,pridi na zajtrk'' je rekla Luna.''Že grem'' je biu moj kratek odgovor in odšla sem v kuhinjo.Na stopnicah sem videla svojo mačko Mimi,ki je še sladko spala.Videla sem tudi škatle.''Kaj naj bi to pomenil mami?'' sem presenečeno rekla mami.''Ja kaj neki?Selimo se.Jaz,ti in Luna'' mi je mami odgovorila z nasmeškom na obrazu.''Kako,kam,zakaj?'' sem se že drla in skoraj jokala.''V Ribnico.'' je biu njen odgovor potem pa je odšla proti avtu.Z Luno sva odšli za njo.V avtu je bila do šole tišina,kot,da bi kdo umrl.Prišle smo do šole.''Adijo,punčki moji'' je rekla mami,s sestrico pa sva jo samo pogledali in odšli proti šoli.''
13. marec 2012
next?
13. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg