Forum
Ne morem verjeti, da pišem že 4. zgodbico, ampak mi je dolgčas in rada pišem zgodbe. Torej. Ta zgodba bo govorila o dveh puncah. Opisovala bom obe in sproti povedala, o kateri govorim. 1. bo:
Ginny( vem, to ime je iz Harry-ja Potter-ja)
2. bo:
Maya
Ginny je lepa blondinka, ki je pametna in ma tudi veliko prijateljev. A nima nečesa pomembnega. Nima fanta. Ne ve, kaj točno je ljubezen. Ni je še občutila. Ne ve, kako je, ko te neko objame in te ima rad. Kaj bo naredila, ko bo nekega dne srečala ljubezen njenega srca? Ali jo bo prepoznala?

Maya je rjavolaska, prijateljica Ginny, je prijazna in lepa. Rada pomaga in ima fanta. Kaj bo naredila, ko bo pred težko odločitvijo? Ko se bo mogla odpovedati nečemu, kar ji je zelo všeč? Ko bo mogla razkriti nekatere skrivnosti??

Glavne osebe bom govorila sproti.
Upam, da vam je ta uvod všeč.

NATURE IN THE LIGHT OF THE MOON

a BOSTE BRALI?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2014
Ginny in Maya

16. avgust 2014
next
16. avgust 2014
little*monster
little*monster
Next dobr uvod I LOVE IT
17. avgust 2014
Next posvečam DJesenko
FLASHBACK
.............................................................................................................
Maya
Šla sem na plažo. Bil je že večer. Daniel me je držal za roko. Usedla sva se na skalo. Pogledala sem ga, ter pustila, da me boža po obrazu. Nato sem ga poljubila. Nežno. Vrnil mi je poljub. Uživala sem. Roko na mojem hrbtu sem samodejno premaknila bližje k prsim. Zastokal je in me začel poljubljati še bolj strastno.
- Paše, je tiho rekel.
Seveda mu paše, če me je za to prosil. Nato je prišla Ginny.
- Hey, Maya, prišla sem, kot si mi rekla..
Zastrmela je v naju in izginila.
GINNY
Z Mayo sem se zmenila, da se dobiva na plaži. Prišla sem tja in videla, da se mečka z Danielom. Skoraj me je kap. KAKO MI LAHKO TO NAREDI?!! VEDELA JE, DA ME BO BOLELO, KER NIMAM FANTA. Tako me je zabolelo, ko sem ju videla..
FLASHBACK
.............................................................................................................
Zgodaj zjutraj sem vstala in šla ven. Tekla sem skozi gozd do slapa. To je moj najljubši kraj. Bilo je že toplo. Slap je žuborel in okoli so letali ptički. Zraven je bila majna lesena hiška, ki je bila samo moja. In bila je resnično majhna. Kajti to je bil moj 2. dom. Sem sem šla, kadar sem hotela premišljevati. Šla sem notri. A v njej je že bil nekdo. Bil je fant približno mojih let, ki mi je kasneje rekel, daje šel sem, ker ni imel izbire. Preganjajo ga, ker je pustil svojo punco. In ona mu je pripravila to maščevanje. Ime mu je bilo Danny. Bil je zelo lep. Zmenila sva se, da bo lahko živel v tej moji hiški.
............................................................................................................
Upam, da je dober začetek.
17. avgust 2014
slap:

17. avgust 2014
next. ful je fajni
17. avgust 2014
THANKS NISEM VEDLA ČE VAM BO VŠEČ DA PIŠEM O LJUBEZNI
17. avgust 2014
u155047
u155047
next
cool zgodba
17. avgust 2014
hvala za te besede dons lah nextam, sam more še en komentirat
17. avgust 2014
next
zakon pišš<333333
17. avgust 2014
Spet sm šla v hiško. Tam je bil en fant. Pa ne isti kot zadnjič. Bila je en drug in kar skočil je name ter me začel poljubljati. Nisem ga mogla spraviti s sebe. Trenutek za tem je prišel Danny. Ravno je hotel napasti tega fanta, a takrat sem ga končno spravila s sebe. Za slovo sem mu dala še en šamar in potem je končno izginil. Danny je rekel, da je ponosen name, da sem ga znala odgnati. Sprehodila sva se. Šla sva do plaže. Tam me je nežno poljubil. Končno sem vedela, kako je, ko te ima nekdo zares rad.

upam, da je vredu. Sori, ker je kratko. Vem, da je čudn da je slap v bližini plaže.
17. avgust 2014
u155047
u155047
nedxxxxxxxxxxt
17. avgust 2014

taka je ljubezen med Ginny in Danny-jem
17. avgust 2014
next. čist v redu je
17. avgust 2014
little*monster
little*monster
next
ful mi je ušeč pa sorry ka se ti šele zdej zahvaljujem ka mi prej ni uspelo prebrat
19. avgust 2014
nnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
najbol<333
19. avgust 2014
NIKOLI, ampak res nikoli več! Jokala sem in stekla sem do slapu.
Flashback
........................................................................................................
Sprehajala sem se in zagledala sem ga. Danny se je na klopci poljubljal z Emo. Bolečina mi je šinila skozi telo. Sesedla sem se in začela ihteti. Pa ravno zdaj!
Danny in Ema:

Jaz:

NIKOLI VEČ NE BOM NOBENEMU ODPRLA SRCA.
The end of flashback
.....................................................................................................
Sprehajala sem se po potki. Boleč spomin me je spravljal v jok. Maya me je tolažila. Ko sem se zasilo pomirila, sem se spomnila časov, ki so bili lepi. Takrat sem govorila:

A zdaj, ko sem prežeta z bolečino bi svoje življenje drugače opisala. Opazila sem, da se sprehajam po čudovitem parku.

Nato sem pomislila:

Če ne drugega imam pa prijatelje.

In to me je potolažilo.
21. avgust 2014
next
21. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

cool pišeš
21. avgust 2014
little*monster
little*monster
Neeext
Carsko
21. avgust 2014
Flashback***********
Do mene je prišel neverjetno lep fant. Bil je tako lep, da sem pozabila na vse. Samo poljubila sem ga in vrnil mi je poljub.

Fant(ime mu je Deance pa ga kličem Dean)

The end of flashback***********
Končno spet veselje in mir. Jutri se začne šola. To me veseli. Sem pa res čudakinja, da mi je všeč šola.

22. avgust 2014
next
22. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeext
22. avgust 2014
Zbudila sem se zgodaj, pripravila kovček in odšla na šolo, v katero hodim že 2 leto. Z Mayo sva razpakirali v sobi in odšli na kosilo. Zraven mene se je usedel Dean in me na hitro cmoknil. Nekaj je zamomljal in začel jesti špagete. Zahihitala sem se in Dhianthra, moja nova prijateljica, ki jo kličemo Dianne, je revsknila:" Če se hočeta mečkati pojdita kam drugam. Lepo vas prosim! V današnjih časih res nimaš miru med jedjo." Zmajala je z glavo in si zbasala špagete v usta. Na prvi pogled je bila zelo nesramna, v resnici pa je bila dobro dekle. Zavila sem z očmi proti njej in se spet zahihitala. Dianne je zagodrnjala in začela sem jesti.
" O, lepo te je spet videti, Ginny."
Še preden sem jo pogledala, sem vedela, kdo me je ogovoril.
" Živjo, Ema. Nisem te opazila. Sicer pa to ni nič nenavadnega. Nikoli se te ne opazi. In vedno je pri tebi gneča," sem ji rekla in pomenljivo pogledala Danny-ja in še 2 fanta, ki sta se kar lepila nanjo. Prhnila sem in se hladno zasmejala.
" Pa Ema, če nam oprostiš, imamo zdaj pomembnejše opravke, kakor da bi s TABO klepetali." Odšla sem ne, da bi jo pogledala. Za mano so šli Dianne, Maya in Dean. Ko smo prišli v plesno dvorano, ne vem, zakaj sem odšla sem, je Maya rekla:" To si a zelo dobro opravila z njo. Bila si prav nesramna!" Nasmehnila sem se. Vedno sem lahko oponašala zlobno mrho, ki ji je vseeno za vse. Bila sem zelo ponosna na to.

Žal je to vse, kar sem napisala.
31. avgust 2014
nnnnnneeeeeexxxxxxxxxxttttttt
01. september 2014
nnnnnnnneeeeexxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!
01. september 2014
little*monster
little*monster
Next
01. september 2014
Hey guys! Vem, da že dolgo ni blo nexta sam sm preprosto zgubila vojo da pišm nexte...kakorkoli zdej bo next in upam, da vam bo všeč!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Ko sem prišla v plesno dvorano mi je postalo žal. V kotu dvoranesta se poljubljala dva in tisti, ki je bil moškega spola je bil prav lep...ah, kaj pa si mislim...saj imam Deana..Ta me je sumljivo pogledal in me spet začel poljubljati...nehote sem g odrinila in odšla. Šla sem v knjižnjico in začela brati.
" Videl sem te,kako si gledala. Zakaj si me odrinila?" Zavzdihnila sem. Dean.
" Sori, nisem te hotela. Lahko se ti oddolžim."
" Danes boš prespala pri meni, prav?"
" Okay." Poljubil me je ter odšel. Maya je prišla do mene in skupaj sva odšli na večerjo. Nato sem videla, da eni fantje pretepajo fanta, starega približno toliko kot jaz. Vrgli so ga h meni, trčil je ob mizo in moja juha je špricnila po celi mizi. Prekipelo mi je. Fante, ki so ga vrgli k moji mizi sem nadrla.
" PA KAJ JE Z VAMI NAROBE! Ne samo, da se pretepate, še juho mi polijete,"sem zavpila.
Posmehljivo so me gledali in eden iz med njih me je vprašal:" Kaj pa boš nardila? Boš tekla h mamici in začela jokat?"
" Ne, to bom naredila!" Po teh besedah sem ga prijela za uho, ga potegnila do moje mize, ga vrgla na tla in priletel je naravnost v mojo razlito juho.
" Če vas samo še enkrat vidim, da ga pretepate, boste leteli skozi zaprto okno!" Nato sem ga ostro pogledala ter ga klofnila. Zelo. Pomignila sem Mayi in odšli sva iz jedilnice, kjer so vsi bulili v mene. Saj vem, da sem lepa( sarkazem), ampak toliko pa spet nisem! May mi je rekla:" Prebutala si vodjo največjih nasilnežev na šoli, ki se ne bojijo ničesar!"
Skomignila sem z rameni." Pomojm so navadne reve."
Prestrašeno me je pogledala, se nasmehnila in rekla:" Če tako praviš."
Odšli ssva do oglasne deske-ŠIT! Danes bo ples. Pozabila sem. Mayo sem zvlekla v sobo in kmalu sva pomerjali obleke.

Na koncu sem zgledala kako naj rečem..lepo.
Oblečeno sem imela oblečeno preprosto obleko modre barve. Maya me je opomnila, da bom nocoj trebušna plesalka in, da se moram temu primerno obleči. Ojoj! Preoblekla sem se v tole:

Žal sem mogla obleči zapeljivo obleko in zaradi tega me bodo danes vsi fantje gledali. Kaj naj rečem- zvezda večera bom! Nato sva odšli za oder ter se spopadali z mojo neomajno tremo...Nato je prišel moj čas. Stopila sem na oder in v 1. vrsti zagledala...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Upam, da boste brali nexte.
1. Koga je zagledala?
2. Kaj se bo zgodilo?
09. september 2014
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
koga?
09. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg