Forum
u150784
u150784
Hojlaaa!

Sem Kiara in sem vaša ''voditeljica''
To je nekakšen natečaj za pisanje zgodbic
če se želiš prijaviti izpolni prijavnico, ki je je na koncu besedila

No, tukaj pa bo potekalo takolele

Jaz bom dala izziv oz. temo, na katero boste pisali zgodbico

Primer:
TEMA:Facebook
TEMArekletstvo
TEMA:Grozljivka
ZGODBA:
Prekletstvo facebooka

Bil je torek. Navaden dolgočasen torek. No, ni bil čisto dolgočasen, saj so potekale zimske počitnice. Ampak spet je tu slaba plat torka - VSI PRIJATELJI SO BILI NA SMUČANJU! Jaz nisem znala smučati (vem, smešno, glede na to, da imam 15 let), zato sem vse počitnice preživljala za računalnikom v svoji sobi. Edina pot, ki sem jo prehodila je bila bila iz moje sobe do hladilnika in WC-ja. Ves čas sem visela na facebooku. No, ne ves čas, nekaj časa sem posvetila tudi branju revije COOL. No, torej, kot vsak dan sem za računalnikom brskala po facebooku. Kar naenkrat sem zgoraj v desnem kotu zagledala prošnjo za prijateljstvo. Bil je nek hud tipček, z imenom Žan Malar. Seveda sem ga takoj sprejela, čeprav ga nisem še nikoli videla v živo. Takrat pa me je kliknil. V sporočilu je pisalo ''Pridi na Prešernov trg, oblečen bom ves v črno, če ne prideš, ne boš dobila dobrih dolgih sladkih poljubov...''. Seveda sem si želela fanta, saj ga sedaj nisem imela, a poljubljati se s popolnim tujcem, hm to pa je vprašanje. Vendar sem le skomignila z rameni in se oblekla za na Prešernov trg. Šla sem iz hiše in ker nikogar ni bilo doma, ni bilo nobenih težav. Ko sem prišla na Prešernov trg, sem tam res zagledala v črno oblečenega moškega. Kapa in šal sta mu pokrivala obraz. Mislila sem, da ga zelo zebe, saj je bilo zunaj kar hladno. Stekla sem do njega, on pa me je grobo prijel za roko in me odvlekel v nek predel Ljubljane, ki je bil ves mračen in strah vzbujajoč. Takrat je snel kapo in šal in videla sem oduren gubast obraz. >>Kje je Žan in kaj si ti<<, sem vprašala in slišala odgovor >>Žan je bil le moja krinka, jaz sem bil za ekranom in z mano si se pogovarjala, zdaj si prekleta<< in nato je izginil. Zaprla sem oči saj sem mislila, da sanjam in se bom zbudila v mehki udobni postelji, a ko sem oči spet odprla sem se znašla v isti temni ulici. Stekla sem domov in jokala kot iz škafa. Ko sem prišla domov, sem na predpražniku videla dva krvava odtisa čevljev. Stopila sem v hišo in sledila odtisom. Peljali so do moje sobe. Odprla sem vrata v sobo in na svoji postelji zagledala svoje mrtve starše in brata. Začela sem jokati in jokati. Sploh nisem vedela, kako sta starša iz službenega potovanja prišla že zdaj domov in kako se je brat predčasno vrnil dve uri preden se konča njegov trening. To me niti ni zanimalo, samo jokala sem. Šla sem v kuhinjo, da si naredim čaj za umiritev, ko sem vstopila v kuhinjo sem na steni videla s krvjo napisano besedo, pisalo je SMRT. Zakričala sem in stekla nazaj v svojo sobo a tudi tam je na steni pisalo SMRT, to še ni vse, moj brat se je zbudil od mrtvih in s svojo krvjo pisal besedo SMRT po celi moji sobi. Na koncu je bila cela krvava. Stekla sem iz hiše na cesto. Tam sem spet zagledala človeka, ki me je preklel. Približeval se mi je in jaz sem hotela zbežati. Vendar nisem mogla. Obstala sem kot kip. Moški se mi je približeval in na koncu je imel v svojih rokah mojo roko. Z njegovimi dolgimi špičastimi nohti mi je na roko napial SMRT! Zakričala sem in hotela zbežati in očistiti rano, vendar nisem mogla. Stala sem tam in gledala v moškega. Moški je rekel >>dolžan sem ti poljube, dolge vlažne poljube<<! Rekla sem, da tega ne želim, a me ni poslušal. Poljubil me je, poljubljal me je in poljubljal, jaz sem se upirala, a me je tako močno prijel, da sem lahko samo nemočno stala. Ko je končal, sem se obrisala okrog ust in še kar nisem mogla zbežati. Vendar sem se lahko premikala. Občutila sem, da sem bolj ukrivljena in ko sem pogledala svojo roko, je bila stara in gubasta. Moški, ki me je poljubil, pa je postal mladenič s slike na facebooku. Šel je do mene in mi rekel, da sem ga rešila prekletstva poljubom, dolgim 5 minut, da moram tudi jaz določenega fanta poljubljati 5 minut in tudi jaz moram določenemu fantu ubiti družino. Nič mi ni bilo jasno, a ko sem hotela kaj vprašati, je fant že izginil. To je bilo grozno in to samo zaradi facebooka in naivnega vedenja. Še vedno čakam, na poljub z določenim fantom. Nikoli več se ne bom dobivala z ljudmi iz facebooka, ki jih sploh ne poznam, NIKOLI!

Kiara
Se pravi tem bo več in na VSE teme napišete eno zgodbo (glej zgornji primer)
PRIJAVNICA:
IME:
PRIIMEK:
SI ŽE KDAJ PISAL ZGODBICO?: DA NE
14. januar 2015
PRIJAVNICA:
IME: Emma
PRIIMEK: Storm
SI ŽE KDAJ PISAL ZGODBICO?: DA (začela sem jo)
15. januar 2015
u150784
u150784
prijavljena
še 9

♥❋X-MAS❋GIRL❋

15. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg