Forum
u68276
u68276
Si izkušena pisateljica? To je tvoja priložnost! Pokaži kaj znaš! Ta forum je namenjen mladim pisateljicam. In sicer, pošljem vam izziv, ki ga opravite oz. napišete zgodbo na naslov, ki vam ga pošljem. Ampak seveda se morate prej prijaviti. Izziv morate oddati pred rokom. Rok je odvisen od težavnosti izziva.
PRAVILA:
-Izziv izpolnim do dogovorjenega roka
-Se prijavim
-Redno obiskujem forum
-Upoštevam navodila izzivov
To bi blo to!

PRIJAVNICA:
Ime:
Priimek:
Starost:
Imaš izkušnje?

Prijaviti se morajo vsaj 3 mlade pisateljice. (Do prvega izziva)
19. februar 2012
Sarah Wilson Beccam
19 let

Izkušnje: Pišem 1 zgodbico. (Bolj malo izkušenj.)
19. februar 2012
u68276
u68276
O.k. sprejeta, pa hvala ker sise prijaula. Do prvega izziva se morajo prijavit vsaj še dve...sorry
19. februar 2012
u68276
u68276
Vampirka20 prvi izziv se glasi!
Naslov si izbereš sama. Postavla bom uprašanja in temo. Na uprašanja ne odgovarjaš samo, ko berem to zgodbo more bit noter opisano vse kar te sprašujem. Razumeš??

16-letna Nika pelje svojo sestrico Vito na pustno povorko. Tam se omeši pred svojimi sošolci in fantom.
Kako se je osmešila Nika?
Kako se je odzvala Vita?
Kaj je storila Nika?
Kaj so ji rekli sošolci/fant/mama?
Kako se je use končalo?

Čas imaš do torka zvečer.

19. februar 2012
Prava ljubezen se pokaže v nesreči
»Nika!!!!! Kje si? Nočem zamuditi!« moja osem letna sestrica se je obnašala kot moja mama. »Poslušaj tamala, moram se še urediti, ker bodo tam moj fant in njegova družba. Počakaj še kakšne pol ure.« »Saj si zmešana.« je rekla, ko sem izstopila iz kopalnice. » Ok, ok! Potem pa 15 minut.« »Joj! Pa ne zaradi tega. Si se že pogledala v ogledalo?« »Kaj pa je narobe? Ali imam mozolj?« »Ne, ampak ali se ti ne zdi, da si malo preveč pomanjkljivo oblečena za ta čas?« Od kod pa tamali take misli? No, priznam, da je bilo krilo kar malce kratko, ampak ne morem nič za to! V trgovini ni bilo moje številke. In nujno sem mogla biti čarovnica, saj sem izvedela, da so Otu letos všeč. Imela sem še črn- špičast klobuk in škornje z visoko peto. Moji svetlo rjavi lasje niso bili ravno primerni za čarovnico zato sem imela še črno lasuljo. In veliko make-up a. Vita je bila tako kot vsako leto princeska. Dolgčas. »Joj! JOJ! Nika, kakšna pa si?« no, to pa je bila moja mama. Staromodna in čudna, pač umetnica. »Mami no. Saj je pust!« »Potem vsaj vzemi jopico, da ne boš pljučnice dobila!« »Ja, mami! Vita, greva.« Skupaj sva odhiteli ven. Do povorke ni bilo daleč. Me tri: mama, Vita in jaz smo se sem v podeželski kraj preselile pred 3 leti. Moj oče je takrat odšel v zapor, zaradi tega ker je do nezavesti pretepel svojega šefa. Mama je rekla, da noče živeti z zločincem. Nato sta se ločila in me smo pristale tukaj. Skratka z Vito sva prispeli. Vse je bilo polno ljudi. Kdo bi si mislil? Nato je Vita zagledala svoje prijateljice in stekla k njim, jaz pa sem z očmi iskala Ota. Skupaj sva bila 2 meseca, in on je najbolj priljubljen fant v šoli. Sicer ni ravno lep, ampak lepši od drugih. In še: preden sem hodila z njim je bil moj status: povprečna. Zdaj sem: nadpovprečna. Zaradi njega. Nato sem ga zagledala. Hotela sem zapeljivo hoditi do njega, kar naenkrat pa se spotaknem in padem. Ne vem kako se je to zgodilo, ampak obleka se mi strga na predelu dekolteja. Oto me je zdaj gledal, prav tako kot njegova družba in se smejal. S.M.E.J.A.L. V očeh so se mi nabrale solze sramu in stekla sem stran. Vita je kmalu pritekla za mano, vsa zadihana. »Saj sem ti rekla, da si pomanjkljivo oblečena!« »Oh, utihni!« Ko je mama videla kaj se je zgodilo je samo zavzdihnila in rekla: »Samo iz lastnih napak se učimo.« Oto me je nekajkrat klical, jaz pa sem mu samo poslala sms, da je med nama konec. Nobeden ne potrebuje takšnega fanta.
20. februar 2012
u68276
u68276
Ok to bo 10!! Super za tvoj1 izziv!

Oilla! Tvoj 2 izziv!Naslov si spet lahko izmisliš sama. Pisala boš o Tiji, ki je morala pod prisilo obiskati teto na podeželju. Tam pa se je neznansko zaljubila v Uroša.
Kako se je vse začelo?
Kako se je Tija zaljubila?
Kaj je doživela na podeželju?
Kaj je bilo z njo in Urošem?
Je bilo Tiji tako vredu?
Kako se je vse končalo?

Love DOGGYxayy
20. februar 2012
u68276
u68276
Aja časa maš do srede
20. februar 2012
sori ampak sem zbolela in nimam nič idej. Ali lahko vsaj do petka? Ker drugače se bom morala odjaviti. Pa še na ful top modelih sem prijavljena IN še moja zgodbica, kjer morem pisat za bralce, ki jo berejo. Sej vem, da jih je ful malo ampak usen.
21. februar 2012
u68276
u68276
Ok, do sobote
21. februar 2012
hvala! Sej par stavkov mam že napisanih
22. februar 2012
u68276
u68276
ok vzemi si cajt
22. februar 2012
jaz se prijavljam
Victoria Justice, 22 let

22. februar 2012
u68276
u68276
ok naredi prvi in drugi izziv. Zgoraj !
22. februar 2012
bom napisala oba popoldan oddam okej
22. februar 2012
u68276
u68276
ok
22. februar 2012
konkurenca! jOJ Joj! Hitro pisat!
22. februar 2012
OSRAMOČENA NA PUSTNI POVORKI

»Mami ne grem zraven Vite na to bedno pustno povorko« sem rekla jezno in tresnila z vrati. »Nika lepo te prosim z vama grem do prizorišča nato morem v službo« je rekla, stopila v sobo in me pogledala s tistim najlepšim pogledom s katerim me je znala vedno podkupiti. »No prav. Samo Tadeja pokličem če mi pride pomagati preganjati dolgčas« sem odvrnila nevoljno in v telefon vtipkala telefonsko številko od fanta. Vedela sem da bo takoj ko bomo prispeli do Ptuja in ko bo mama zapustila kraj dogajanja si bo tudi Vita poiskala svoje prijateljice in odšla uživat z njimi. Čeprav je bila stara že dvanajst let je mama ni hotela pustiti samo. Čez nekaj časa sem na drugi strani zaslišala njegov glas »zdravo ljubica kako si« je rekel. »Zdravo, malce jezno danes morem z Vito na pustno povorko« sem odvrnila. »Ti pridem delati družbo« je takoj vedel kje tiči težava. Vedel je da sovražim te pustne povorke. »Ja prosim« sem odvrnila. »Dobro se vidiva ob pol petih na trgu tam kjer se dobiva vedno« je rekel in odložil. Takoj sem postala boljše volje in odločila sem se da se bom za spremembo našemila in poskusila pust doživeti kot sem ga ko sem v otroštvu. Od sedmega leta dalje ga nisem več marala ker so se sošolci vedno delali norce iz mene saj sem bila vsako leto našemljena v miško. Tokrat sem se odločila da bom poiskala nekaj drugega. Na hitro sem stekla v trgovino in si ogledala še nekaj pustnih mask ki so jih imeli na voljo. Pogled se mi je ustavil na gusarski obleki. Na hitro sem jo obrnila in pogledala nalepko – za žensko številka 36/38 sem prebrala. Postala sem navdušena bila je kot naročena zame. »Nika greš z mano na povorko« sem zaslišala veselo vpitje Vite takoj ko sem stopila skozi vrata hiše. »Seveda« sem prikimala in se ji nasmehnila sestrica je bila že v svoji upravi Avatarke. Bil je njen najljubši film in bila je popolnoma navdušena ko ji je mama dovolila da se našemi v njo. »Gremo ob štirih« je rekla in že stekla v kuhinjo. Odšla sem v svojo sobo in odprla vrečko z obleko. Bila je zelo lepa saj je bila različni barv zraven pa je bila rdeča kapa. Na hitro sem iz omare poiskala nogavice, oblekla oblekico, nadela kapo in iz omare potegnila visoke črne škornje. Na hitro sem se še napudrla in našminkala nato pa se zagledala v ogledalo. Bila sem navdušena sama nad sabo. Odšla sem v dnevno sobo in mama me je presenečeno pogledala »kaj pa je zdaj to« je vprašala in se samo nasmejala. Bila je vesela da sem si premislila. Ob pol petih smo že stali sredi mesta in Tadej me je presenečeno pogledal. Tudi sam je bil našemljen v klovna. »Opa moja lepa gusarka« je rekel in mi pomežiknil. Pozdravil je še mamo in sestrico Vito ko sem začutila da je obleka na levi strani se začela parati ko sem se sklonila. »Oh ne« sem zajecljala in poskusila prikriti razpoko toda ni bilo mogoče. »Nika mislim da se ti je razparala obleka« je rekla Vita in se začela smejati. »Mami domov grem« sem rekla in jo pogledala. »Ne morem te peljati moram v službo« je odvrnila in odkimala z glavo. Rahlo se je nasmehnila. Naenkrat se mi je pogled ustavil na sošolcih ki so prihajali proti nam. »Ne ne« sem jecljala in si grizla ustnico. Zopet bom tarča posmeha. »O miška pa si le spremenila svoj stil« je rekel eden izmed svojih sošolcev in se začel na glas smejati ko je opazil mojo obleko ki je bila že razparana ob levi strani toda so še šivi kar pokali. »Pusti mojo punco na miru. « je rekel Tadej osorno, stopil k meni in me objel preko bokov. Nasmehnila sem se in srce mi je poskočilo, zato sem ga imela tako rada, tudi ko se mi drugi posmehovali mi je on znal pokazati svojo ljubezen.

bo v redu
druga bo tudi danes
22. februar 2012
u68276
u68276
Mah jaz sem gor napisala, da se je smejal tudi fant. Vredu drugače 9/10 Žal
23. februar 2012
u68276
u68276
punci sobota je dejmo!!!!!!!!!
25. februar 2012
u68276
u68276
Vam podaljšam do ju3
25. februar 2012
u68276
u68276
Do pon ob 18:00
26. februar 2012
RESNIČNA PRVA PRAVA LJUBEZEN

»Teden dni« sem presenečeno zavpila na svojega očeta ki je sedel v kuhinji in mi razlagal da mora na nujno službeno potovanje v Italijo, mene pa bo po poti odložil pri moji teti Hani ki je nisem že videla skoraj eno leto. »Oprosti ljubica želim si da bi te lahko poslal k mami toda resnično nima časa« je odvrnil in se zagledal skozi okno. »Seveda, ona nikoli nima časa zame. Odkar živi z tistim bednim moškim in njegovim sinom se obnaša kot da nisem njena hčerka« sem odvrnila in si obrisala solzo ki mi je spolzela po licu. »Prosim razumi me« je rekel in mi razmršil lase in mi obrisal solze. »Ne razumem, zakaj moram ravno tja. Sovražim tisto kmetijo in vse tiste smrdljive živali« sem odvrnila in kar stresla z glavo ko sem se spomnila kako mi je enkrat spodrsnilo v hlevu in sem prišla iz njega polna blata in sena na glavi.
Dva dni kasneje
»Adijo ati lepo se imej na potovanju« sem rekla nevoljno preden se je usedel v svoj avto in se odpravil proti avtocesti. »Adijo, prosim potrudi se da ti bo tukaj všeč« je rekel in me rahlo objel in pomahal teti Hani ki je sedela na vrtu v svojem naslonjaču in pila kavo. Bila je utrujena od dela, ja na kmetiji se je vedno našlo polno dela, ki se ji ga ni bilo moč izogniti. Odšla sem proti njej in se usedla na udoben stol nasproti njej. »Tako sem vesela da si tukaj« je rekla in se mi nasmehnila. »Tudi jaz« sem se zlagala in se hitro ugriznila v ustnico preden bi pripomnila kaj neprimernega. Moja teta ni imela otrok saj je njen mož umrl v prometni nesreči, od takrat dalje se je posvečala le delu in ni hotela spoznati nobenega moškega. »Boš prosim jutri zjutraj pomagala Urošu« je rekla čez nekaj časa in mi v kozarec nalila sveži pomarančni sok. »Uroš? Kdo pa je to?« sem vprašala in se ji nasmehnila. »Ah, oprosti mislila sem da ti je oče pojasnil da bom čez nekaj časa začela z prodajo jajc na kmetiji zato mi Uroš iz lesa dela majhno hišo kjer bom imela prodajalno« mi pojasni. Naslednjo jutro me je zbudilo glasno govorjenje pred kmetijo. Odprla sem oči, zlezla iz postelje in odgrnila zaveso. Pogled se mi je ustavil na teti Hani in nato na fantu ki je poslušal tetino razlago in vneto kimal. Teta Hana me je opazila pri okno in mi na hitro pomahala in mi pomignila naj pridem dol. Iz kovčka sem izvlekla spodnje perilo, trenerko, majico s kratkimi rokavi ter se hitro oblekla. Pogledala sem se v ogledalo, lase spela v čop in odšla pred kmetijo. »Dobro jutro, si pa hitro budna« je rekla teta, jaz pa sem presenečeno strmela v fanta ki je stal poleg nje in na široko ustnice raztegnil v nasmešek. »Dobro jutro« sem rekla in pogledal stran od njega, bala sem se da bom padla v šok. Tip je bil popoln, športne postava, visok okoli 180 cm imel je malo daljše rjave lase... »To je moja nečakinja Tija, tukaj je na počitnicah« je rekla in pogledala Uroša ki je z svojimi očmi zdrsnil po mojem telesu. »Me veseli« je rekel in mi podal roko. »Prosim Uroš zaposli jo kot sem ti povedala« reče teta in odide v hišo. »No Tija pridi« je rekel malce posmehljivo, kot da si z mano ne bi imel kaj pomagati. Tiho sem hodila za njim in ga ob strani opazovala ko si je nerodno popravljal lase. »To hiško še morem samo prebarvati, gospa Hana je rekla da želi žive barve« je rekel. Oči so se mi zasvetile »rumena, oranžna, živo modra« sem začela naštevati barve katere bi bile primerne. »Mislim da bi res lahko bila oranžna, znotraj živo rumeno« je odvrnil in se mi nasmehnil. Dela sva imela za celotni dan in še kar nisva končala. Čeprav je bilo grozno vroče zaradi žgočega sonca je bilo v njegovi družbi zelo prijetno. »Zvečer se lahko gresta kopati v slap« je rekla teta ko smo ravno sedeli pri večerji. Privzdignila sem pogled proti Urošu ki se je nasmehnil. »Lahko, če se strinjaš Tija« je vprašal in me pogledal v oči. »Prav z veseljem« sem odvrnila in se mu nasmehnila. Uroš je odšel čez eno uro domov in dogovorila sva se da pride po mene ob osmih zvečer. Hitro sem stekla v sobo in iz kovčka potegnila črne kopalke, odločila sem se za kratko modro oblekico, rahlo sem se še naličila in dolge lase razpustila po ramenih. »No punca, saj pa ne greš v diskoteko« je rekla presenečeno teta ko je stopila v sobo. Nasmehnila sem mi je »saj vem da so med vama preskočile iskrice« je dodala in mi podala brisačo. Zardela sem kot kuhan rak »to sploh ni res« sem jecljala. »Je poglej kako lepa si in on te je tudi tako gledal« je odvrnila skomignila z glavo in odšla iz sobe. Vzela sem brisačo ko je pri vratih pozvonilo. Stekla sem iz sobe in pred vrati je stal Uroš. »Zdravo« je rekel in mi pomežiknil. Nasmehnila sem se mu in odšla sva proti slapu. »Tako dolgo se že nisem kopala« sem rekla ko sva prispela in sem se z roko dotaknila vode ki je bila na pol topla. »Tudi jaz ne, danes bo prav prijalo« je odvrnil in si slekel majico. Obnemela sem imel je popolne mišice kot da bi hodil vsaki dan v fitnes. »Prideš« je vprašal. »Pridem« sem odvrnila in na hitro slekla oblekico. Ravno sem hotela k vodi ko me je zgrabil z svojimi močnimi rokami v objem in me nesel proti vodi. »Ne, ne Uroš prosim ne vrži me« sem vpila on pa se je samo smejal. »A nočeš da te vržem« je vprašal in se zresnil. »Ne« sem odkimala. »Poljubi me, pa te ne vržem v vodo« je rekel in mi z roko popravil lase ki so mi padli na obraz. Nasmehnila sem se »ne šali se« sem zašepetala, toda njegov pogled je povedal da misli resno. Rahlo sem ga poljubila na lice toda se je umaknil. Sklonil se je k meni in z ustnicami se je dotaknil mojih. Obnemela sem in zadrhtela po vsem telesu »pridi greva v vodo« je rekel in se vrgel v slap. Sledila sem mu in plavala za njim, bil je tako hiter da sem ga komaj dohajala. »Uroš« sem zašepetala ko sem bila ob njem. Pogledal me je »všeč si mi Tija, vse na tebi je nekaj posebnega« je rekel resno. »Tudi ti si meni všeč toda tukaj bom samo en teden« sem odvrnila in pogledala v modro nebo. »Pa kaj potem saj imam avto. Vedno lahko pridem k tebi« je odvrnil in me potegnil k sebi. Poljubila sem ga nežno in ognjevito bila sem srečna. Mogoče ne bo trajalo večno, toda bila je moja prva prava ljubezen.

[img]http://data.whicdn.com/images/10523796/6a00d8341bfa6953ef014e8831b829970d-400wi_large.[/img]

upam da še sem vseeno v igri čeprav nisem naredila do 18:00 se opravičujem sem že prej pisala ampak sem vmes morala nekam...
27. februar 2012
u68276
u68276
Oki Vapikrki20 dam še malo časa....do čet
28. februar 2012
u68276
u68276
Novi izziv!
Neznanka_0a okej je!
Vampirka20 Izpadeš, ker nisi nardila izziva+ DVAKRAT SEM TI PODALJŠALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V novem izivu lahko pišete o čemer koli in o komur koli. Samo vpoštevajte ta naslov NEKDO, KI SE MI GABI. Naj bo jedernato in naj se navezuje na naslov.
GOOD LUCK
02. marec 2012
u68276
u68276
časa do .........................Pon 12.3.
05. marec 2012
se lahko prijavim še jaz?
22. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg