Forum
Hey!

Če imate kakšen problem mi napišite in vam svetujem vse vam pove že naslov.
Naprimer če rabite za šolo nasvet ali kaj podobnega.
Lahko, da ne bom mogla izbrati pravega odgovora za vas a se bom potrudila.
Zdaj pa mi čimhitreje pišite!
..............................................................................................................................................................................
12. januar 2018
Upam, da boš lahko pomagala:
1. Jaz sem veliko časa za telefonom in računalnikom, torej nevem kako naj se odvadim.
2. Vsi moji prijatelji imajo vsak dan aktivnosti, tako da se z nikomer ne družim in nevem kam bi šla oziroma kaj bi počela.

Hvala že vnaprej!
12. januar 2018
1. Oh, tudi jaz imam tak problem in morala se bom odvaditi no jaz ti svetujem, da ko hočeš it za računalnik najprej pomisliš kako dolgo boš in da boš to uro tudi upoštevala ali pa ko ti je dolgčas pojdi raje brat ali pisat.

2. Lahko se družiš s svojo družino če imajo čas ali pa se zamotiš z risanjem, pisanjem, branjem ali s čem drugim. S prijateljico se lahko dogovoriš datum kjer bi se družile.

Upam, da ti je kaj pomagalo.
12. januar 2018
Hvala!

1. To pri meni ne deluje, ker vedno pozabim na čas.
2. Starši delajo, družina je v drugi državi, berem pa pol ure(še več) na dan.
12. januar 2018
1.Ok, vredu a vseeno probaj
2. Kupi si kakšno pobarvanko in se s tem zamoti več ti res ne morem pomagati ampak malo razmisli
12. januar 2018
Odlična tema! No, mene pa čisto mimogrede zanima, če imaš kakšne izkušnje s hudimi menstruacijami in kaj ti pomaga. Jaz imam tako močne krče, da vsak mesec ne vem, če bom sploh zdržala - se mi vrti, boli me glava, križ, pa seveda spodnji del trebuha, kjer je tudi najhujša bolečina in zaradi tega me je vedno znova strah, da bom samo padla skupaj. Včasih prime nalgasin, spet drugič ne. Takrat ko ne, je pa še stokrat huje.
13. januar 2018
Hmm... nimam še takih izkušenj no rada bi ti pomagala a res nevem pojdi k zdravniku naj ti kaj svetuje.

Upam, da ti je kaj pomagalo
13. januar 2018
Ja saj to je problem, bila pri zdravnici in pri ginekologinji in so mi predpisali kontracepcijske tablete, ki pa očitno ŠE VEDNO niso umirile zadeve -.- sicer pa hvala!
13. januar 2018
U zelo zanimiva tema! Sicer nimam toliko problemov, imam pa enega! Jaz si skrati zelo težko zapolnem stvari (v šoli) največji problem je pri fiziki, no skrati te bi rada vprašala, imaš kakšen nasvet kako se učit?
13. januar 2018
okej naredi si urnik npr. Ob 15.00 narediš nalogo, 16.00 prosti čas, 17.00 učenje... No jaz ti predlagam da vso snov ki ste jo obravnavali ponoviš in si narediš miselni vzorec in si napišeš bistvene podatke. V šoli pa pozorno poslušaj no to mislim da poslušaš če ti ne gre fizika pojdi k dopolnilnem pouku ali pa ti naj še učiteljica enkrat ali večkrat razloži ali pa v zvezku in učbeniku si preberi. Če te še kaj zanima kar vprašaj

Upam da ti je pomagalo
13. januar 2018
Fuull ti hwala c;
13. januar 2018
Mam en problemčk:

Ponoči sploh ne morem zaspati, ali bedim in gledam v temo. Nevem kaj bi naredila, sploh nisem zaspana, zaspim pa potem komaj ob 2.00 zjutraj, preprosto ne morem spati ponoči.

Čudn problem, sam upam da boš kko pomagala.

Hvala za v naprej.
13. januar 2018
ok, če ne more moreš ponoči spati si vzemi knjigo in beri mene to vedno uspava ali pa podnevi veliko hodi in neki delaj kjer ne boš sedela, tako se boš utrudila in boš zvečer zaspana. Če to pri tebi ne deluje ti bom še kaj svetovala.

Upam da boš ponoči fajn spala in upam da ti je moj nasvet pomagal
13. januar 2018
Hvala, bom poskusila, če ne bo šlo ti pa napišem, tečna sm vem x'd
13. januar 2018
ok ti kar napiši zato sem tu
13. januar 2018
Okej sedaj bom napisala še moje znanstvenozanimivečudne probleme. Berete na lastno odgovornost!

1. Kaj narediti če ti je všeč oseba v enem filmu, ki je bil včeraj objavljen na YouTube? (Silver. C da ne bi povedala kdo je to čeprav se mi zdi da je to.... očitno khm)
2. Kaj narediti če nekaetre osebe v šoli sovražiš?
3. A je to normalno da recimo spiš 14 ur, recimo od 9. zvečer do 11. zjutraj?

To je to. Se mi zdi no. Kaj narediti če si obseden z temi smeški ?
Okej to je to. Upam.
14. januar 2018
1. Ok, to pa je problem... No... če ti je všeč oseba iz filma ti je še vedno lahko všeč ampak to je samo oseba iz filma tako da ja no nič ne moreš razen če nehaš mislit na njega.

2. Ah to je pa najmanjši problem pustiš jih pri miru in jih ignoriraš.

3. Če si zelo utrujen je to normalno če pa vsak dan pa tudi ni nič narobe ampak enkrat se boš morala navadit da boš hitro vstala no zdaj si 9 razred in potem boš šla v srednjo šolo in boš morala prej vstati tako da se navadi prej vstajati.

4. S temi smeški ni nič narobe če si z njimi obseden pišeš jih toliko časa dokler se jih ne naveličaš

To je to upam, da ti je kaj pomagalo.
14. januar 2018
Imam še nekaj problemov.

1.Kako se odvaditi jesti nutello?

2.Nemaram mleka, no in usi u klasu, ga obožujejo in pol me tam neki zafrkavajo npr ''Haha Taja, kko lahk ne maraš mleka, ti si zabita, lol'' No sej to nema veze, da me žalijo, sam kako začet pit mlek, ker ga ne maram.

Oki, to je to..skrati sta dva zelo čudna problema, ma oki
14. januar 2018
1. Zjutraj ko jo hočeš jesti si enostavno rečeš ne ker ni zdrava no jaz jo nikoli ne jem

2. Ok, jz ne maram mleka ampak ga vseeno pijem enkrat ga poskusi in vsaki dan malo po malem in se boš navadila
14. januar 2018
1.ta teden gre moj razred vključno z mano v šolo v naravi in jaz se nekako bojim tega nevem kako naj razložim ampak nekako sem v skrbeh kaj bo pa to res nevem kako naj se prepričam, da bo se vredu pa to
14. januar 2018
Uh to ti jaz res ne morem pomagati ampak vse bo vredu pa čeprav boste delali kaj bednega
14. januar 2018
ok
14. januar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg