Forum
Am, z Green_Queen bova napisale eno zgodbico.. Ona bo začela pisat, jas pa sn udprla temo.. Lea bo takoj začela, samo neki se še dogovoriva...
04. julij 2010
u8038
u8038
kr napišta
04. julij 2010
u16637
u16637
lll svetovna vojna se bo začekla leta 2010 novembra končala pa leta 2014 oktobra evropa bo skoraj prazna
04. julij 2010
u21619
u21619
Ah,spet ponedeljek.Grd,ponedeljkov dež je bičal okna,ko se je Lea prebudila in po telefonu poklicala Nastjo.Nastja in Lea sta bili sosedi,najboljši prijateljici,povrhu vsega pa še sošolki.Vsak dan sta se poklicali in bili veseli.Obe so zanimale enake stvari,naprimer lovljenje metuljev in zbiranje starih knjig.Seveda ne bi bile najboljši prijateljici,če ne bi obe obiskovali vrtnarskega krožka.Pogovor najboljših prijateljic:
N-Nastja L-Lea
N-prosim?
L-nastič,kdaj se dobiva pred postajo?
Nastja in Lea sta se vsak dan dobili pred avtobusno postajo,od kjer sta skupaj odšli v šolo.
N-kr ob pol osmih
L-ok
N-čav čav
L-baj
In res.Ob pol osmih sta se dobili pred avtobusno postajo in se napotili v šolo.V šoli je bilo brezvezno kot vedno v šoli,po njej pa sta odšli na sladoled v bližnjo slaščičarno Tortica.
Lovika.mua nadaljuj !
04. julij 2010
next plzz
04. julij 2010
u22448
u22448
NexT.¨*!
05. julij 2010
MM. Kako mi tekne. Gledam Leo.."Lea, si vredu.?" prašam..."O, ja seveedaa da..Ne." "Kaj te muči.?" "Oh pozabi.." Vredu. Po radiju se predvaja poročilo. "NASTJA, NEKO DEKLE JE IZGINILO.! SAJ JO POZNAVA.!" poslušata naprej. " IN IN...Nastja posluši me.! in če jo najdeva dobiva kul vsoto..." reče Lea. Tako se odločita, da gresta poiskat to osebo. Lea reče svoji mami, da je pri Nastji, Nastja pa reče, da je pri Lei. Tako se odpravita. Tako pa še nekam, tja domov pokličeta. N-nastja O-tiszta oseba

N-Dober dan!
O-O, dober dan. Lep pozdrav..
N-Ja, veste, da vam bova z prijateljico pomagali.
O-O, lepo, sedaj pa moram iti..

Tako se poslovimo in odideva iskat to dekle. Vsi so mnenja, da je padla v neko jamsko luknjo. Je to res.?

Green_Queen nadaljuj.!
05. julij 2010
u24141
u24141
next.!
05. julij 2010
u21619
u21619
Hm...greva v gozd,kjer je zgrajena hiša,v kateri stanuje mož,ki jo je zadnjič videl.Mož je bil neznansko star in naju povabi v hišo.
"Povejte nama," začne Nastja, "kje in kako ste zadnjič videli Nušo (tisto dekle)?"
"Nuša je k meni hodila na terapijo," je odgovoril mož. "Včeraj,ko je izginila,je bila pri meni na terapiji.Ko se je ura terapije običajno končala,je spila svoj čaj in odšla iz gozda.Bil sem vesel,da me ima rada.Potem pa sem slišal njene krike in pogledal skozi okno.Videl sem samo še njene roke in glavo,potem pa je še to zdrknilo v zemljo."
"V zemljo?" je presenečeno vprašala Lea,Nastja pa je našpičila ušesa. "V katero zemljo?Pokažite nama!"
"Pridita," je zavzdihnil starček in ju popeljal do drevesa,pod katerim je bil razmočen pesek.Lea je pokleknila.
"Nastja,poglej!" je rekla in tudi Nastja je pokleknila.V pesku je zatlačen papir.Lea ga potegne iz peska in ga prebere na glas.Na listku z moško pisavo piše:
NUŠA USTA ŠAVSNE A SAMO ENO NOGO ENA BABICA OMARO VKLENE RAJE NE IŠČE LABODA AVIONA. NAŠ EMON IGRA ŠOLO ČEBELE IGLE TELEFONA AVION JABOLKA E.
"Nastja," šepne Lea. "Vem,kaj to pomeni."
"Tudi jaz vem," odgovori Nastja. "Preberi prvo črko vsake besede in jasno ti bo."
Lovika.mua nadaljuj .!
05. julij 2010
"O, piše, da jo ne smeva iskat. Mogoče je to le en namig. Tamle vidim še enega." reče Nastja in steče po papir. Piše: NUŠA ULU ŠOK AVION JOK E TOLE USTA NIT OTO TRN IGLA. "O, Nastja glej, Nuša je tu notri. No, hvala gospod, naprej bova sami." reče Lea in z Nastjo začneta kopati luknjo. Ampak Nastja steče za gospodom. " GOSPOD.! Zakaj pa je Nuša hodila k vam?" praša Nastja. "Ja..Terapija. Bila je nora najstnica. Rabila je psihiatra. Več ne smem povedati." reče gospod in odide. Nastja posumi, da je mogoče kriv ta gospod.! SEVEDA. no. saj ne. Vredu, ko dokončata kopanje, vidita neko truplo, mrtvo in neko roko, ki se premika..

Green_Queen nadaljuj .!
05. julij 2010
u50741
u50741
NEXT.!
09. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg