Forum
Živijo!
No js sm se odločila da napišem zgodbico ;p
Ta bo; nasmeh vendar ne za vedno.. skušala bom čim bol razumno pisat XD
no to bo taka zgodba ka se bo šlo o grozljivki-romantiki
užiwejte!
29. oktober 2010
"Rectangle" a se tko napiše pri angleščini kot pravokotnik? Blaah, koga briga..La,la,la,la" začnem prepevat krneki u razredu, zravn mene pa sede ena #*F*$RE&AK/(&#Y tožibaba -.-.Učitlca!!Učitlca!!Nia poje !! me pove nika . Učitlca je za angleščino tko da to pomen da se ne dere tok . "Nia zapri zvezek in povej kaj je 'thing'?" Nika se je z mislijo da ne znam zasmejala, "Nika!Vn pejt za 10 minut , zaradi tega dobiš minus 5 točk!"je zabičala učiteljica.Jaz sem pa s ponosom rekla "Thing je MISEL". Učiteljica mi zaploska in reče to bo za petko!Jessa!!Si v misli rečem.
29. oktober 2010
Nia (13 let)

29. oktober 2010
Nika (13 let)

29. oktober 2010
Učitlca (28 let)

29. oktober 2010
Ufff.. Pa je končno konc pouka.Stečem po hodniku in se zaletim v enga tipa ka je str okol 14 let.Dva pa za njim , tista dva pa nista bla 14 let bla sta okol 16-15.Ne mi rečt da bojo težave sem si v mislih govorila.Žiujo!me je lepo pozdravil , pozdravila sem ga nazaj in stekla do šolskih vrat.Pridem ven pa opazim enga NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJBL lepga tipa 'O, gosh *-^'sem si rekla. Mislm da je to moja prva ljubezen. potrudim se da zelozelozelo lepoo hodim ko sem šla čez.Pograbi me za rokav in me začne na vso silo kar se da poljubiti.Skor bi padla v komo. Tip mi je všeč ampak zakaj me na silo poljublja? se v mislih sprašujem.Prišepne mi "kako ti je ime ?Men je Žiga..." Jaz pa mu odšepnem nazaj "Lia ♥ "Uhh kok sm postala rdeča. Ko me je spustil se pograbila torbo s tleh in zbežala domov.Too je pa več kot naključje!Vidim ga pred mojo hišo kjer gleda rože.Skrijem se k bližnjemu drevesu in ga opazujem kaj počne tam.Ko je končal z gledanjem rož se je odpravil 2 hiši naprej in vstopil.Zgleda da tam on živi! o.o
29. oktober 2010
Žiga ♥

Moja hiša :

Nijegova hiša :

29. oktober 2010
Pa še šola :

29. oktober 2010
Comment płiiz ?
29. oktober 2010
29. oktober 2010
Comment 1..

next
29. oktober 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2010
u4787
u4787
dei neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2010
Po končanem ogledovanju Žigata, sem se odpravila noter.Oči je spal, mami gledala TV jaz pa v svoji sobi.Iz sobe sem šla v kuhinjo po en hamburger in sok.Ko sem pojedla sem šla v računalniško sobo oz. tam kjer imamo računalnike.Vtipkala sem Facebook in poiskala Žigata, Žiga RAVES.Kliknem na njegov profil, na sliki pa moja sovražnica in on kako ga poljublja.Moje stanje se je spremenilo.Vsa žalostna napisala na zid: Don't brother me ;(.(Ne zajebavi se iz mene).Takrat sem postala odločnejša.Naslednji dan je bil običajen.V ŠOLI.Vpisala sem se v boks in TZS (Tek za starejše).Ko je bilo konec pouka sem odšla na prvo vajo TZS-ja.Tam je bil tudi Žiga.Vsa presenečena, sem se javila da sem nova.Učitelj za TZS je rekel naj se ogrejemo prvo z 5 krogi okoli šole in da bom rastezne vaje vodila jaz.Ah, nič lažjega.Ko smo pretekli 2 krog me je že matrala kondicija vendar sem se že privadila.Ko smo končali z tekom so napočile rastezne vaje.Začela sem voditi kot da bi bila že prej tam.Hehe!Ko smo končali trening smo šli vsi lahko domov.Vzamem torbo in se odpravim do omaric da se preoblečem in preobujem v rolarje.To je bilo 1,2,3.Hitro sem prišla ven in šla domov, med potjo pa srečam Žigata.
05. november 2010
Moja soba in jaz (SPET XD)

05. november 2010

05. november 2010

05. november 2010
Comment pls.
05. november 2010
u28341
u28341
next zlo dobr pišeš
05. november 2010
Tnx.
Nadaljujem ju3 ;p
05. november 2010
Sovražnica (Amy)

05. november 2010
WC xD :

06. november 2010
u4787
u4787
next
06. november 2010
A bo kej več komentarjeu?
:/
06. november 2010
u28969
u28969
Nextii ;D
06. november 2010
Nextt..KuuŁ zgodba.;3
06. november 2010
u31019
u31019
NEXT
06. november 2010
Pogovor med nama :
Ž ~ Žiga
J ~ Jz
J ~ Živjo!Kaj pa ti v tej ulici?
Ž ~ Oo, tukej živim.Ej morm hitr domov!Ajde
J~Ajjd.
In je odrolal naprej.
Uff.Groza!Kako se me je lahko na tak način izognil?Sem se spraševala in spraševala.Ko je prišel čas da grem v hiše je nekaj padlo z terase.Pogledala sem in ničesar ni bilo.Bolje sem pogledala gor pa mami ki ureja rože.>Ljubica, bi mi lahko pobrala skodelico?< je vprašala.Pritrdila sem, vzela skodelico in jo dala mami.Hvala ljubica! Je rekla mami.Šla sem v sobo na Facebook.Kliknila sem na svoj profil gor pa piše : Prijateljstvo Sara NORDIN.Pritrdila sem, misleč da samo neka tamala.Potem me je nekdo kliknil na CHATU.Bila je Sara.Vprašala je če živim v Reponovi Ulici.Pritrdila sem in Sara je rekla da tudi ona tam živi in če bi se v parku dobile.Naj pritrdim?
06. november 2010
Sara:

06. november 2010
u30497
u30497
Neeeext. :3
06. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg