Forum
u38947
u38947
to je moja zgodba kako sem postala slavna,..

to sem jaz maja:

17. maj 2011
u38947
u38947
ta zgodba je nekako skoraj cela resnična:
moje ime je Maja

zelo sem si želela uspeti kot pevka in igralka,želela sem vedeti kako je če si v soju luči!!
vedno sem delala na tem!pri so me podpirale prijateljice!ni bilo lahko! vsak dan sem bila bolj neučakana,bolj vesela,razposajena,čutila sem da se bo nekaj zgodilo nekaj pomembnega ampak nisem vedela kaj!čutila sem da se mi neka nova pot odpira!!
tako se je vse skupaj začelo :
tako si želim uspeti kot pevka!!ampak saj se sploh ne upam predstavljati na glasbeni sceni!!ampak vem nekaj,nekaj se bo zgodilo!če sem vsak dan bolj neučakana,bolj vesela,..čutim da se bo nekaj zgodilo ampk nevem kaj!vem da se mi neka nova pot odpira!!

neke majske noči pa je bilo nebo zelo zanimivo!pri moji sobi je bilo nebo ob 21.30 zelo svetlo!pri dnevni pa navadno črno!
sklenila sem da ga bom opazovala pet minut!in res oblaki si bili zelo lepi,zvezde so mi mežikale in iz najsvetlejše je naenkrat padel zvezdni utrinek!
seveda sem si nekaj zaželela!še deset minut sem zrla v zvezde!!
naslednji dan pa...

............................................
17. maj 2011
next!
17. maj 2011
u47207
u47207
next
18. maj 2011
u38947
u38947
(od zdaj naprej ni več resnično xD)

naslednji dan sem se zbudila v čisto drugem,novem in neznanem svetu!počutila sem se kot da ne bi bila več ista osebo!nisem se več poznala!!

ko sem se odpravila in odšla s hiše sem videla paparazze,v šoli so me vsi spraševali za avtograme,potem sem morala v telovdanici zapet pesmi,..čisto nek drug svet!
zvečer sem videla novice o meni!
OMG...sploh nevem več kdo sem!!

potem sem za to povedala mami(ko sem ji povedala,da sem visela zvezdni utrinek mi je rekla naj ji povem ko se mi bo uresničilo) rekla je naj pomislim malo na prejšne dneve...
zvezdni utrinek,želja,....________IZPOLNITEV!!

o moj bog!! uresničile so se mi sanje!postala sem slavna!mislim sploh nevem ali sanjam!!

to se je zgodilo kar naenkrat!

..............................
19. maj 2011
next
19. maj 2011
u47207
u47207
next
20. maj 2011
u38947
u38947
naslednji dan sem odšla v studio snemati pesmi za nov CD
tam me je pričakal JB
jaz sem se kar stopila,ko mi je dal lupčka na lice!!
posnela sem pesmi:
louder
run away
mix of languges
bilo je neverjetno!
potem še duet z justinom
lovesick

in s seleno
where are you

mislim zelo sem se zabvala..potm smo odšli v shooping,na milkshake
bilo je nepozabljivo!!
21. maj 2011
next
21. maj 2011
u52205
u52205
next!!!!!!!!!!!!
25. junij 2011
u38947
u38947
no...naredila sem CD...naslov nosi Just you...in žev enem tednu se je samo v ZDA prodalo 20.000 izvodou...jap..pač imam mogoče nasmeh slave! xD

in komaj čakam,da se zgodi še kaj!!
..........................

OMG!! ena mlada pevka mi je vzela mojo pesm....!!!
kolk je nesramna!!

.............................
25. junij 2011
next!
25. junij 2011
u42341
u42341
next
28. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg