mislm d je u slo naslou obkoljena družina (nism zihr)
predvaju se je 08.09.2010 ob 20:00 na Pop TV

PA ME ZANIMA ORIGINALN NASLOU FILMA
c kdo ve nj plz napise
09. september 2010
u23904
u23904
u to sem pa gledla sam ne dokonca. mi plis poveš kak se je končal?

men se zdi da je originaln naslov:Family Under Siege
09. september 2010
ja do kam si pa gledala d ti puvem od tm naprej
09. september 2010
tenx drgac

upam d ga um lahk dol potegnla
09. september 2010
aja pa seza 1 me zanima "srce poletja" 4.september2010 na slo1

??original naslou??
09. september 2010
u26258
u26258
Raise Your Voice se mi zdi
09. september 2010
ja je (sm ja youtube preverla)

full tenx usm
09. september 2010
u26258
u26258
nzk =D
09. september 2010
u23904
u23904
gledla sem do tistga ko je un uno staro hišo v luft vrgu
09. september 2010
no skratka pol je un alfa su k uni babi pa k unmu ocetu (od druzine) in so una mama pa sin pa hci ustal sami iz unmu psiho-pedofilom in pol ga je una najstnica neki zacela zapeljevt in so sli u kuhno neki 1 alkohol mesat mama je mesala alkohol una je pa unga zamotla tk d je mama u njegou kozarc dala neki za bruhat in pol jih je puslou u klet in je su un bruhat oni so pa horl cez zracni jask od klime vm zlest sam niso mogl k jih je nazaj gor puklicu
pol jim je neki groziu pol je pa elektrike zmankal in otroka sta mela svetilko in sta sla na podstresje in dala neki dinamita u kombi od unih ulumiucou un psiho-pedofil(pozabla ime neki na O ) je pa mamo luviu sam ni nc vidu mama je pa gledala pa snemala cez kamaro za nocno snemanje in pol so pa klih uni 3 nazaj prsl(un alfa pa una baba pa un oce ) in sta una2 utroke ujela umes je pa mama unga psiho-pedofila iz nozom i nogo

no in pol so uso druzino uni 3 spravl u klet in jih tm na stole zvezal pol so pa sli iz unmu kombijem pol je pa mama uno vru na 1 zagi razzagala pol pa se dguge odvezala pol so pa pobegnl iz bajte

uni 3so pa pol sprozl dinamit na podstresju bajte in je bajto raznesl pa se un kombi k oni 3 niso vedl d sta dala froca mau ginamita u kombi in tko se je kuncal uni3 zlobni so u kombiju unrl uni druzini je pa bajto raznesl in to je biu konc
09. september 2010
Raise your voice, jaa. Seej zeej že veš. (; Ampaaak fuul dobr film drugaač.
09. september 2010
vem sm gledala sam si bi ga se dol potegnla iz neta
10. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg