Forum
Pozdravljeni!

Odločila sem se napisati 2 zgodbo ker je bila 1 zelo uspešna. Pisale bomo:

-jaz (Haley (Hal))
-iceCreamGirl (Elenor (El))
- ♥ love doɢѕ ♥ (Ginny (Gin))
- ♥♥Saadist♥♥ (Jessica (Jes))

No jaz sem Haley Mcklin in sem stara 18 let in sem edinka. Živim v Londonu. Jaz in moje prijateljice Elenor (El), Ginny (Gin) in Elenor (El) smo za 18 rojstni dan dobile hišo na Havajih. Jutri odputujemo. Moja mama Emmanuela je izjemno prijazna in ustrežljiva ženska. Moj oče se je imenuje Henry ampak ga ne poznam ker sta se mama in oče ločila ko sem bila stara 2 leti in od takrat naju z mamo oče ni prišel obiskati. Nimam fanta. Obožujem 1D in sem zaljubljena v Liama Payne vem da je on slaven dober pevec ampak res je cutiš in še lepo poje.

Jaz:

moja mama:

naša hiša na Havajih:

(kao da je okrog plaža)

najina hiša v NY:

http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba-1d-vkljuceni/33664/1

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2012
Hej jaz sem Elenor Mccurdy . Stara sem 18 let. Imam brata Kevina. Imam samo očeta saj mi je mama umrla pri 5 letih. živim v Londonu . Moj oče sploh nima časa zame saj skos samo dela za službo. Imela sem fanta. In nisem nora na fante iz skupine one Direction. živim v isti soseski kakor Hal

jaz

moj brat Kevin

in moj oče Andrej

ko je bil mlajši je igral v filmu TITANK
22. junij 2012
u63958
u63958
neeext
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u14318
u14318
Heej!! Sem Jessica Williams oz. za prijatelje Jes.Stara sem 18 let.Imam sestro, ki pa je bila ugrabljena in je še niso našli.Ime ji je Taylor.Seveda je ne poznam saj so jo ugrabili ko sem imela 4 leta, ona pa 3. Živim pri mami v veliki hiši.Oče nas je zapustil ko sem se je rodila Taylor. Mami pogosto ni doma saj je na službenih potovanjih.Zato sem veliko časa sama ali pa z prijateljicami.Sedaj se bomo preselile v hišo na havajih.Moja mami je na enoletnem službenem potovanju. Komaj čakam da se odselimo! No samo da veste.1D mi sploh niso všeč.Hal in Gin sta nori nanje.Z El ju sploh ne razumeva.Dobro saj jih ne sovražim ampak...Kar delata onidve.Grozno.Včasih mi je kar slabo!!

Me

Za Taylor ne vem, ker je sedaj čisto drugačna.

Mami:

22. junij 2012
u14318
u14318
ko se je rodila Taylor**
22. junij 2012
u63958
u63958
neext
22. junij 2012
u92018
u92018
next!
23. junij 2012
540080_457733457586270_1139236893_n_large
23. junij 2012
Ok samo še Ginny (♥ love doɢѕ ♥) se mora predstaviti ampak vseeno začenjam:

'' Haley pohiti letalo boš zamudila!!'' se je zadrla mama iz kuhinje. ''Ja'' sem leno odgovorila in stalčila še zadnje obleke notri. Oblečena sem bila v:

(Majica je brez napisa)

Potem sem vse svoje kovčke (5 jih je bilo) vzela in stekla po stopnicah pri tem pa skoraj padla. Z mami sva se hitro odpravili v avto in nato na letališče. Ker sem vedela da se bova dolgo vozili sem si v ušesa utaknila slušalke in poslušala pesmi od 1D. Ko me je čez nekaj časa mami stresla in rekla da smo na letališču sem bila zelo jezna ker je bla glih moja najljubša pesem (One thing) pa še Liam je začel . Ko sem stopila iz avta so mi punce zletele v objem. Ohh spet sem zadnja. Potem smo se poslovile od staršev in odšle na letalo (še prej pa smo seveda odnesle prtljago). Vozili smo se 15 ur med tem sem poslušala muziko in pa seveda več kot pol poti sem spala nekaj časa pa smo se tudi pogovarjale. Ko smo iztopile iz letala smo se odpeljale z taxijem v našo novo hišo........

kovčki:

(še en moder je bil)

moj telefon:

najin avto:

naše letalo:

pa še moje obleke preden sem jih dala v kovček:

http://image.24ur.com/media/images/472xX/Oct2009/60346012.jpg

(ne gledat punce)
23. junij 2012
u63958
u63958
neeext
23. junij 2012
u92018
u92018
next!
23. junij 2012
zbudila me je budilka ki sem jo vrgla na tla

oblekala sem se

in jeans hlače.
S sabo sem spakirala tudi
fotoaparat

in mojega medvedka

imela se 5 kovčkov. Šla sem na bus in se peljala zelo dolgo prišla sem prva in počakala še druge.Ko smo letele sem bila ves čas na mobitelu in se pogovarjala. Ko smo prispele sem imela manjše glavobole a ko smo prišle do hiše me je že nehala boleti. Takoj sem odšla v svojo sobi in razpakirala stvari.
23. junij 2012
u63958
u63958
neext
23. junij 2012
u14318
u14318
Oblubm zvečer neext !! Kr sm že učer napisala in mi je use zbrisalu...Sm mela 8 virusu :'(
24. junij 2012
ok
24. junij 2012
hvala za pohvalo
24. junij 2012
u57330
u57330
nexttttt
24. junij 2012
u90248
u90248
next
24. junij 2012
next
24. junij 2012
next
24. junij 2012
u74377
u74377
Živjo moje ime je Ginny Marylin.Moje najboljše prijateljice pa me gličejo Gin.Imam samo mamo in sem edinka.Stara sem 17 let.Sem najmlajša in nočem bit stara 17 let ampak 18 let (grrrrrrrr)!Oče naju je z mamo zapustil,ko sem bila stara 3 leta.Z svojo mami se zelo dobro razumem,seveda pa obožujem 1D.Najljubši mi je Harry,ker je tok srčkan!Aja,moj hobi pa je petje in tudi tekmujem oz. pojem na x-factorju.Tudi moja mami poje in je pevka.Z mami pa imava tudi psa,ki je pasme basset,ime pa mu je Star in je punčka.
jaz:

next?
moja mami:

najina hiša:

najina psička Star:

24. junij 2012
u90248
u90248
next
24. junij 2012
u63958
u63958
neext
24. junij 2012
next
24. junij 2012
next
24. junij 2012
next nujno!
25. junij 2012
nextam:
Ko smo iztopile iz letala smo se odpeljale z taxijem v našo novo hišo. Z puncami smo si razdelile sobe. Jaz sem šla takoj razpakirat nato pa sem šla v dnevno in prižgala TV. Ravno so bila poročila hotela sem preklopiti na drug program ko pa sem slišala:

NOVICA TEDNA LIAM PAYNE IN DANIELE (nevem kako se piše) STA SE VČERAJ SPRLA IN RAZŠLA. VPRAŠALI SMO DANIELE KAJ SE JE ZGODILO IN POVEDALA JE: ''LIAM PREPROSTO PREMALO ČASA ZAME''

'' Punce pridite to pogledat!!!'' sem se zadrla čez celo hišo. Vse so bile takoj pri meni in pokazala sem jim naj pogledajo na TV. ''Kaj??!!'' se je zadrla Gin. ''Oh nori sta!'' je rekla El in z Jes sta stekli v sobi mi2 z Gin pa sva še malo gledali TV nato pa sem stekla v kuhinjo in nam skuhala kosilo. Kuhala sem 2 uri. ''Kosilo!!!!'' sem se zadrla čez celo hišo in vse so takoj pritekle dol in seveda je bila Gin prva pri mizi. Pojedle smo nato pa smo se preoblekle in se odpravile na plažo.

moje kopalke:

Ginine kopalke:

Eline kopalke:

Jesine kopalke:

moja kopalnica:

(vsaka ima svojo v sobi)

kuhinja:

dnevna soba:

25. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg