Forum
u73962
u73962
»Storila bom,kot mi je bilo naročeno. Ne skrbi,Aslan.« pritrdim z odločnim glasom in ga pobožam po njegovi levji grivi.
»Vem da boš,Anastasia. Zaupam ti.«
»Dobro. Kako naj pridem tj…« in zalije me svetla svetloba. Ko ugasne se znajdem v čisto drugačnem svetu. Na tleh ni bilo zelene trave,in niti ne zemlje. Bilo je le nekaj sivega. In po tem so dirjali neki čudni stvori. Z lučmi. In kolesi. Tukaj so torej doma naši kralji in kraljice iz davnine? Naloga bo težja kot sem si mislila. Oh,Aslan. Ali mi bo uspelo?
Me,Anastasia:

Aslan:

*1 mesec kasneje*
Zastal mi je dih. Ali je to tisto kar že iščem skoraj en mesec? Bila je lepa mlada ženska,ki je čisto ustrezala opisu. Njeni temno rjavi lasje so bili kodrasti in oči svetlo modre. Vedela sem. To je ona.
»Kraljica Susan?« sem rekla,čeprav mi je obračala hrbet. Hitro se je obrnila na petah.
Susan:

Ali imate radi Narnio?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2013
neext
05. avgust 2013
u73962
u73962
»Kako veš?Ali si iz…« je začudeno vprašala.
»Narnie. Ja,iz tam sem.« dokončam.
»Ampak kako?«
»Aslan me pošilja.« debelo je pogledala. Kar naenkrat k njej priteče dekle.
»Susan! Ne moraš ugotoviti…« Zaustavila se je ko me je opazila.
»Kraljica Lucy.« rečem ko jo prepoznam in se rahlo priklonim.
Lucy:

»Narnia…« je zašepetala. »Peter!Edmund! Pridita hitro!« Hitro pritečeta dva fanta. Eden je imel črne lase ter rjave oči. Lice so mu krasile pege. Drugi je imel blond lase ter modre oči.
Narahlo sem sklonila glavo,kot nekakšen preklon saj sem vedela da sta to kralj Edmund ter Peter.
Edmund:

Peter:

»Iz Narnie je!« je vzkliknila Lucy. Peter je zajel sapo. Edmund je pa vame priprl oči.
»Ne verjamem. Aslan je rekel da se ne bomo več vrnili. Da smo prestari.«
»Oh,daj no,Ed. Kako bi pa toliko vedela če ne bi bilo res.« je rekel Peter.
»Morda je prisluškovala. Če si iz Narnie,povej kako se glasijo naša kraljevska imena!« slednje je bilo namenjeno meni. Zavila sem z očmi.
»Lucy Pogumna,Susan Ljubezniva,Edmund Pravični ter Peter Veličastni.« takrat je tudi Edmund ostal brez besed.
»Torej gremo nazaj? Saj si prišla po nas…em…« je začela Susan.
»Anastasia.« se predstavim. »In ja,prišla sem po vas,vse.«
»Kaj pa Evstacij?« reče Edmund.
»On je že tam.« rečem na kratko.
»Kaj?Kako dolgo?« je začela Susan.
»Malo več kot en mesec. Tako dolgo sem vas iskala.«
»Vredu,kako bomo pa prišli tja?« o vraga.
»O tem sem se pozabila pozanimati.« rečem in kar naenkrat so tla postala zelo zanimiva.
»O tem si se pozabila pozanimat! O super.« se je razburil Edmund.
»Veličanstva,mislim da je Aslan vedel kaj dela.« sem zamomljala.
11. avgust 2013
neeeext
12. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg