Forum
Ja. tut jaz sem se odločila da napišem zgodbico,saj mi je 1. malce spodletela in sicer tukaj se gre za to da je 13 letna jessica oblubila na svoje srce da ne bo nikoli narkomanka saj ve kakšne so posledice. toda v njenem življenju se prikaže fant za katerega misli da je najlepše bitje na svetu. toda ima skrivnost za katero se jessica najbolj boji. Ko se naenkrat pojavijo iskrica se mora jessica odločiti:ali bo prelomila oblubo ali pa bo za vedno ostala zdrava, pridna mamina punčka.

Za nadeljevanje vsaj 2 nexta.
25. marec 2012
Neeeexštaaaaaj < 3333333333333
25. marec 2012
neeeeeeexttt :****
26. marec 2012
Ok pa dejmo..
IME: Jessica
PRIMEK: Luck
STAROST:13. let
KRAJ:New york
zjutraj sem se težko zbudila saj sem imela sinoči nočno moro. Brez zajtrka sem odšla do vrat in jih že odprla in tik predem sem odšla mi je mama zaklicala:' Jessie, previdna bodi!' s tem jemislila naj se ne družim z ljudmi za katere domnevam da iščejo slab glas.Bom kar odkrita. V new yorku se najde veliko slabih dejanj, ljudi. med največje bedake pa sodijo tako rekoč narkomani. in jaz ter cela moja družina smo si zvesto obljubili da se ne bomo družili ali še huje postali narkomani saj bi škodilo našemu ugledu ki pa je bil že tako slab ker sem se stepla z mojo najboljšo frendico in bla bla bla... Torej ker sem že zamujala sem morala pohiteti do avtobusne postaje ki je bila na mojo srečo polna. Če še niste opazili pišem se Luck in moja SREČA mi včasih pride prav včasih ne.pohitela sem do prijateljev ampak sem se držala bolj stran od njih ker se mi ni dalo pogovarjati. Razmišljala sem o prijateljici s katero sem se stepla in pomislila kakšen bo današnji dan. prišel je avtobus in usedla sem se zadaj in molčala dokler nismo prišli do šole. Tam pa se je nekaj zgodilo....
26. marec 2012
Prosm vsaj 3 nexte!
26. marec 2012
u50162
u50162
next in če bi katera rabila slike za zgodbice http://www.igre123.com/forum/tema/photos-for-yours-storys/31388/1
26. marec 2012
takoj mi nexti
27. marec 2012
u59711
u59711
next
27. marec 2012
tale next bo mal kratk..
Prva ura slovenščine je minila v hipu. Ali pa se je samo meni tako zdelo, saj sem jo verjetno pol prespala.Prav tako tudi polovica razreda. učiteljica nam je dala mir saj se ji je zdelo da so bili tudi oni kot mulci isti. Torej ko sem omenila da se je nekaj zgodilo sem immela v mislih da se je moja sošolka ubila na wc-ju oc. prerezala žile ker ni mogla več. Bila je na heroinu. Ta droga je veljala na šoli za najbolj nespametno dejanje. Tako kot vse druge. Na šoli je več kot polovico učencem na mamilah(tudi učitelji. ki so večinoma na speedu saj si želijo čim prej spokati iz razreda in se zadeti.Učenci pa so se tega navadili od drugih ali pa so jih drugi prisilili.Danes je bilo v šoli kot bi sejala kuga zato sem se šla zaprt na wc. naslonila sem se na vrata in globoko izdihnila. nato me je prijelo lulat. odprla sem najbližja vrata in otrpnila. Videla sem....videla sem ....
27. marec 2012
Neeeext.!
27. marec 2012
u71017
u71017
Next,next,next!
27. marec 2012
next
27. marec 2012
nexxxxxxxxxxxxxxt takooooooooj
27. marec 2012
Videla sem....videla semmojo najboljšo prijateljico s katero sem se stepla.In ona seje prav zdajle v tem trenutku drogirala. oz. bolj natančno snifala je heroin.Čakaj malo, heroin! kako sem bila lahko tako slepa da nisem videla da snifa HEROIN! No mislim če bi vzela speed ali pa kaj drugega no ne bi bilo tako smrtonosno ampak zaradi heroina pa bi si lepo prislužila grob slab glas v njeni družini. morla sem nekaj ureniti, morala! nisem je več mogla gledati kako se strup izteka vanjo in življenje iz nje. Njen obraz je bil mrtvaško bled in ona je bila verjetno tako zadeta da me sploh ni opazila. izdavila sem:' Kelly!'a več ni prišlo iz ust ker so bila suha kot sahara.obrnila se je in za spoznanje sem ji razločila kaj se dogaja. Bila je izmučena. Telesno in duševno. še zvitka ni mogla več držati v rokah. Obrnila se je stran in še enkrat poskušala vdihniti vendar ni šlo. Roko je spustila ob telesu in glava ji je omahnila. V trenutku sem bila pri njej in jo poskušala zdvigniti.trepljala sem jo po licikot bi hotela da se zbudi. Ampak vedela sem da ji ne bo uspelo. Umrla mi bo v naročju, tako kot večina drugih. Šepetala sem ji na uho:'Kelly, kelly zbudi se.' Ni se in v naslednjem trenutku so mi po licih polzele solze. Držala sem jo v naročju in jo zibala kakor dojenčka. čez čas sem se umirila in videla da je na školjki še vedno ena črtica belega praha ki je moji najboljši prijateljiciodvzel dušo. Odločila sem se da bom naredila nekaj norega in neumnega.Prijela sem zvitek in posnifala zelo zelo majhen del prahu. Takoj mi je bilo žal. peklo je ko hudič. Zaklela sem in pogledala Kelly ki je srhljivo sedela in gledala vprazno. Še bolj srhljiv izgled so izdajale njene steklene oči in kri ki ji je tekla iz nosu. Nič čudnega. prevelik odmerek heroina bi ubil vsakogar. lahek plena pa je bila naša skromna,tiha, krhka Kelly. Slišala sem kako se odpirajo vrata in hitro vrgla ostanke morilnega orožja v stranišče. skozi vrata je vstopila.......
27. marec 2012
Na nadeljevanje rabim 4 nexte!.
27. marec 2012
Neeeext.!
27. marec 2012
kko dobrooo neeeeeeeextt
28. marec 2012
nexti.!
29. marec 2012
next evo tle maš pa piši.. < 3
29. marec 2012
next!
29. marec 2012
Ok. hvala za nexte....
Skozi vrata je vstopila učiteljica. In to ne katerakoli učiteljica. To je bila g. Mcalister. Bila je najbolj zajebana učiteljica na svetu. Kogar koli je videla ali pa sumila da se drogira je poslala k ravnatelju ki pa je bil vanjo zaljubljen. In ker je seveda ona to vedela ga je izrabila da je vrgel dijake na ulico. Prekleta pras... Torej vstopila je noter in me zaničuječe gledala ter majala z glavo. Nato je s hladnim glasom spregovirila:' gospodična Luck prosim stopite z mano. Debelo sem jo pogledala in s hrapavim glasom rekla:' ampak, kaj pa..' : zanjo bodo že poskrbeli. ' KAJ! kaj za vraga naj bi to pomenilo. Notri je prišla in z mano govorila kakor da je videla ves postopek cele zgodbr, nato pa mi soli pamet da bodo za mojo(mrtvo)najboljšo prijateljivo ''poskrbeli''. Ker si nisem hotela nakopati težav sem odšla z njo in bila tiho. peljala me je kajpak k ravnatelju. Ravnatelj mi je vprašal :' torej jessie, zakaj si ubila Kelly?......
30. marec 2012
oprostite za kratek next. naslednjič napišem daljšega.
30. marec 2012
Neeext;*
30. marec 2012
next:*
30. marec 2012
neextt
31. marec 2012
u85407
u85407
next
31. marec 2012
nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeznnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooooo
31. marec 2012
Ok hvala vam. Oblubila sem vam da bo daljši.
:' KAJ!' kaj za vraga pa je bilo to. Saj vem da je bilo čudno za videti prizor v sekretu nisem si pa mislila,da me bodo obtožili umora. Mislim UMORA. saj to je absurdno. Morala sem se boriti zase. Ne smejo me vreči iz šole. Ne smejo. kaj pa bosta rekla mami in oči. vedno sta se trudila zame, zato sem morala tudi jaz nekaj ukreniti. Pripravljena sem bu bila povedati nekaj krepkih. Pa čeprav bi mi to še bolj poslabšalo moje stanje. :' pslušajte me, gospod ravnatelj. Od vedno vas spoštujem ampak zdaj se mi pa resnično zdite bedak. Zakaj nikoli ne morete misliti s svojo glavo in vedno poslušate gospo Mcalister. Ne mi reči da ste še vedno zaljubljeni vanjo'. Ustavila sem se da bo zajela sapo on pa je prebledel in preden mu je uspelo nekaj reči pa sem nadeljevala:' kar se pa tiče Kelly, je nisem ubila,le hotela sem iti na wc, ko pa sem odprla vrata se je zadevala. In to tako močno da je umrla. kako lahko sploh pomislite da sem jo ubila,saj je vendar moja najboljša prijateljica!Sicer pa je vzela heroin.' Ko sem omenila heroin je meredith tznila. še vedno sta bila bleda takrat pa je michell( ravnatelj) rekel s hladnim glasom.:' gospodična Luck, zaradi tega izpada vam bom oprostil ampak, V zvezi s kelly pa se bomo še pogovorili.' :' kaj?, kakšnega izpada. takrat pa mislim da je malo naveličano in s sramom rekel. :' Gospa Mcalister je moja sestrična na levem kolenu in jaz sem poročen z Claudio Verkoskovo.' KKKKKAAAAAAAAJ!!!!!! s tisto rusinjo. O moj bog, sestrična na levem kolenu. V tem primeru mi moja sreča ni nič pomagala in najraje bi se pogreznila v zemljo. Oblila me je rdečica, in tudi sama sem to čutila.Naslednjih nekaj minut sem se mu opravičevala, in oprostila sta mi ter mi naročila da se bomo naslednjič pogovorili. Imela sta sicer stranko. To je bil nov dijak. odprla sem vrata in se mu zazrla v oči in ga skoraj pol ure gledala in tam stala kot lipov bog.. Nato m je rekel:'......em, ali se lahko umakneš prosim. Zardela sem ko kuhan rakkkkkkk.............
31. marec 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. april 2012
Next.!
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg