Forum
Hei!
S frendi radi snemamo kratke filme. In po navadi punce napišemo scenarij in zdaj sem se js odločila, da bom napisala, ampak nevem o čem.
Mi loh pomagate in napišete scenarij, neko izmišljeno zgodbo, da bomo jo lahk snemali in naj ne bo taka z preveč efetki kot je kajpavem začela je padati toča al pa strele so udarjale al take.
Scenarij je lah dolg, da bo trajalo največ 20-25min. Ampak dvomim, da bo kdo tako dolgega pisal. Napišite zraven vaše ime, če hočete, da na vas na koncu filma dodamo ni pa mus, kk hočete.
In hvala za vnamprej, bom komentirala zgodbe kake se mi zdijo. Lah jih več uporabim.
03. avgust 2016
Oj a še rabš?
O čem pa nej govori?? Ful rada pišem in z veseljem bi zate napisala scenarij sam napiš kok vs je pa zka nej se gre
21. avgust 2016
Men je čist vseen o čem lah govori, sam naj bo nekak realna. Naj bo tako dolg, da bo trajal 15-25 min.
22. avgust 2016
mogoče nevem pač če ti je všeč mogče da nastane neka skrivnost (za katero še sama nevem ) in potem ugotavljajo kaj in zakaj potem se pa izkaže za nekaj enostavnega no ja ni nevem kaj za scenarij je pa začetek povej če ti je všeč da vem ali dalje razmišljam al ne kaj pa osebe mislim koliko oseb je lahko noter pa imena bla bla bla pač ti podatki bi bili koristni
22. avgust 2016
Ja, dobra ideja. Imena si izmisli, neka slovenska bol ne nekda kot je ka pa vem Nedra ali pa take pa to. Osebe, hmm nimam zelo veliko oseb, lah jih je kakih 5, 6 v glavni vlogi pol pa še stranske in je vse skup kakih 15 oseb največ.
22. avgust 2016
Seveda pričakujem več zgodb, vsak napiše svojo in jo posnemamo kok hiter se jo bo dalo.
22. avgust 2016
ok dobro že pišem
22. avgust 2016
grozna sem pri imenih nadaljevat pa brez imen ne morem pomagaj!!!
22. avgust 2016
Ok, kolko mas oseb v scenariju?
Nekaj ti jih ze predlagam (dekleta):
-Maja,
-Nina,
-Lara,
-Sara,
-Natalija,
-Laura,
-Kararina.
Fantje:
-Jan,