Forum
Dobro pišeš zgodbe!? Izpiši svojo COOL fantastično zgodbo in mogoče bo ta zbrala največ glasov!!
Ne smeš glasovati za svojo!

Ali boš sodeloval in napisal svojo COOL fantastično zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. junij 2013
NAPIŠITE SVOJO ZGODBO!!
15. junij 2013
u125375
u125375
Hhii to bo moja COOL zgodba
nina lik
Lili lokji
Sinja rit
Vanja hridbovsecvk
Nimi kijas....
Nc pametnega na fb."pa ja draga moja taki so dedi!!" moja mama se je poleg mene menla po fonu!!"mami..." " draga nensi glej na cesto noo..!!odkar sem naredla ispit za avto se mama meni od mojega inštrukterja zeno. In njun pogovor se vedno nanasa na naki bednega." tuki..sam malo draga ,nensi me rabi". Tu..tuki zavij zdaj lepo desno in se spakiraj ven" je rekla ,saj sem sla k njej na dalsi(5 let) obisk." pa cuj..ja sej vem taki so ti dedi in ja..no cawci" ljubo doma ohh..debela si in te petke so nizke" jej FITNES kosmice in shujsaj" MoJi DnEVi TAm :
ponna se je menla 2 uri skupi za zajtrk njeni "fitnes " kosilo solata ...
Tor:menla 3 ure nora ,anoreksicna, podhranjena uboga jas!!
Sre:menla 4 ure vrtala po nosu in ..to je moja navada
Cet:isto....
Pet: isto,..
kako se ti zdi in ce je vrei bom se nadaljeVAla
15. junij 2013
ups oprosti zmotla sem sehotla sem reci ne
res sory
15. junij 2015
Ta zgodba je posvečena tistim osebam , ki ne verjamejo , da bodo našli svojo pravo ljubez

RESNICA
Pisk!Pisk!Pisk! Joj ne, danes je ponedeljek , počasi vstanem in se pritegnem in sama pri sebi povem ,da ni hujšega kot šola. Opravim svoje in grem iz hiše.Preden sploh pridem do avtobusa me že oblegajo fantje in nekaj deklet ,ki so ljubosumne a mije vseeno zanje.

Ja moji bralci na šoli sem zelo priljubljena ,kar mini nikoli ugajalo ampak moram to sprejeti.

V kotu sedi neki fant ,ki mislim da muje ime Muse,kako trapasto ime pomislim.Približajo se mu 3 močni fantje iz 9classa,jas sem bila 8 Muse pa 9.Najprej ga nezanimivo žalijo a ker ne spregovori in jih ne gleda jim je prikipelo.Prvi ga klofne po glavi dva pa ne nehata z brcanjem.Nihče mu ne priskoči na pomoč le jaz lahko. ~Ali neznate drugega kot pretepati ljudi!~To ni biv moj glas mela pa sem ga že na koncu, to je biv glas nekega fanta oz. srednješolca kakorkoli zaustaviv je nasilje. Avtobus je prispel vsi so šli pred menoj tako ,da sem Musemu lahko pomagala.Ko se je vstal in obrnil nisem mogla verjeti njegov lepi obraz je nažalost prekrivalo nekaj modric nisem verjela svojim očemi kakor koli odrninov me je stran nisem vedela zakaj a ni odšel na avtobus.

za nadaljevanje mi napiši če se oz. komer koli zdi zgodba dobra.
24. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg