never better.
never better.
Hi,
sem nova tukaj in odločila sem se napisati to zgodbo, iz čistega dolgčasa in tudi zato, ker želim izpopolniti svoje veščine v pisanju ^-^ sem v glavnem amaterka, ki bo zelooooo vesela kakršnega koli komentarja! Zelo bi me veselilo, če bi napisali, kaj si konkretno mislite o zgodbi.

Pa še eno opozorilo: Nekaj poglavij bo vsebovalo neokusne prizore (kri, obglavljanje ipd.) zato ZGODBE NE PRIPOROČAM, ČE TEGA NE MARATE!

Upam pa, da bo vsaj nekdo bral (:

PROLOG

Nekdo me je zgrabil za moj čop. Želela sem se obrniti, a mi človek to ni dopuščal. Želela sem zakričati, a mi je pokril usta s svojo desnico. Nekaj mi je potisnil v usta. Želela sem izpljuniti, a nisem utegnila. Nagnil me je ravno tako, da je tista okrogla stvar zdrsnila po mojem grlu. Moški me je povlekel za sabo, ker sem na pol bila že nezavestna. Uspavala, sem ugotovila, a že sem sedela na zadnjih sedežih. Padla sem v globok spanec. Zaobjela me je tema. Tema. In nič drugega.

Življenje Ane Rutherford ni nič kaj drugače od življenj ostalih trinajstletnic, a Ana ima skrivni hobi: recitiranje pesmi. Nikomur ni povedala, kam zahaja ob četrtkovih popoldnevih, zato pa se čisto sama znajde v strašnem zločinu, med serijskimi morilci. Njen najboljši prijatelj Mason se zelo zavzame za to. Tako Mason sam odkrije temačno preteklost Rutherfordovih ...

V spomin na Masona Ashforda, čeprav mali rdečelasi dampir ni veze s tem.

---------------------------------------------------------------------------------

To je to. Upam, da vam bo všeč! ^-^
06. april 2018
❛ blackie ❜
❛ blackie ❜
super začetek, samo mogoče malo preveč naglo se vse dogaja. Next
06. april 2018
never better.
never better.
Yep, to sem hotla samo nekaj skup spravit za ta prolog haha drugače pa , ful ti hvala
06. april 2018
Next
06. april 2018
Next
06. april 2018
Next
06. april 2018
Svete Pomaranče
Svete Pomaranče
Next
07. april 2018
Next