Forum
Živjo!
no tuki napiše vsak ki želi kratko grozljivo zgodbico (lahko jih napiše tudi več ne sam ene)in čez čas bo to prava zbirka taki zgodbic, da kar težko zaspiš
V zgodbah lahko nastopaš ti ali do drug. Izbira je tvoja.
konca seveda ni. tudi čez dve leti bo lahko kšn napisu svojo malo grozljivko.
Da pa bo zbirka večja povejte še svojim prijateljem na igrah123 naj se pridružijo.
Če vas še kaj zanima uprašite!
Veliko strašnih idej vam želim
Andy11
19. avgust 2011
No za začetek bom napisala eno jst lih tolko d vidste kku tu gre
19. avgust 2011
Pred dvemi leti sem odšla iz šle proti domu, skupaj s prijateljico.poslušali sva glasbo z njenega telefona, si priovedovale vice in se noro zabavale. Sredi poti blizu smetišča sva se ločili, ter odšli vsaka na svojo pot. Obrnila sem se da bi ji še enkrat pomahala d je že izginila za vogalom. Ni mi preostalo drugega kot da grem naprej. Prišla sem do smetišča. Običajno grem naprej in ne obračam pozornosti na njega. A tokrat je bilo drugače. Ko sem mimogrede pogledala proti smetnjaku, mi je v oči padla le ena stvar. Le ena lepa stvar za katero res nisem vedela kaj počne tukaj na smetišču. To sem ugotovila šele ko sem ji prišla bližje. Na smetnjak je bila naslonjena lepa črna kitara z belo poslikavo. A bila je brez strun zato nisi mogel igrati nanjo. Useeno sem jo vzela. Pot do doma je bila kratka. Ko sem ustopila skozi vata sem se preobula v copate, odšla v dnevno sobo ter kitaro naslonila na steno. Staršev danes nebo do kake 2.00 ure zjutraj. Imela sem celo hišo zase! Hmalu je prišel večer in odšla sem spat. Takoj sem zaspala. Točno ob polnoč ipa me je nekaj zbudilo. Najprej sem pomislila da še vedno spim a kaj kmalu sem spoznala da sem budna. Slišala sem zvok kitare. In to ni bil od zunaj pač pa doma v hiši. Prihajal je iz spodnjega nadstropja. Iz dnevne sobe. Počasi sem odšla do tja. Previdno sem pokukala v sobo in jo zagledala. Plavolaso žensko v dolgi obleki je igrala žalostno pesem na kitari. In to ne na kar eni kitari. Igrala je na moji črni kitari z belo poslikavo. Čeprav ni imela strun je oddajala zvok. Srce mi je noro razbijalo. Ker nisem vedela kaj bi sem se potiho odpravila gor v sobo. Nekako mi je končno uspelo zaspati. Zjutraj sem se zbudila in kot ponavadi odšla po časopis. Vzela sem ga v roke in glavni naslov me je tako šokiral da mi je zastal dih in srce. Nslov je bil : Nepridipravi je plavolaso žensko umoril z strunami kitare.
19. avgust 2011
evo zdej ste na vrsti vi napište svojo kratko grozljivo zgodbico
20. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg