Forum
osebe: js cindy
oče miran
mama jessica
sestra lara

Na podeželju sredi mračnega gozda je bila postavljena velika stara hoša ki je imela mračno
preteklost.... :/ a nextam?
01. december 2010
takrat smo se mi preslili v to veliko prašno staro hišo in začela svoje stvari postavlati v omare, na police... hiša je imela 3 nadstropja ki so bila med sabo powezana .. medtem ko so veselo pospravljali pa sem zaslišala kot da bi nekdo na uho meni prišepnil ... stavim da je ne bote našli... to sem slišala zelo po tihem nisem vedela ali prav slišim, in ali sem sploh prav slišala ker je biv zvok kot kakšnja sapica.. čutila sem tudi kako gre nekaj ledeno mrzlega skozi mene... mami in atanu tega seveda nisem povedala ker nisem bila čisto prepričana da gre za duha.
01. december 2010
odpravljali smo se že vsak u svojo sobo spati saj je bila ura že dokaj pozno..
ko sem prispela v svojo sobo pa je bilo v moji sobi napisano s tmno rdečo krvjo na steni tole: pod tabo ... Kaj ? sem se sama pri sebi vprašala vsa raztresena.. bila me je groza.!
stekla sem iz svoje sobe po mamo in atana tej jih pripeljala u sobo , pokazala na steno a mama je rekla: kaj ti pa je čisto vredu je ti pa tvoja kri preveč gledaš grozljivke ... začasno sem se pomirila ko je naenkrat nekaj švignilo mimo postelje.. bila sem čisto bleda ... tisto noč nikakor nisem imela miru... :O
01. december 2010
noč se je končala z jutrom... odšla sem u kopalnico da bi si umila zobe počesala lase ter da bi se lepo naličila saj smo proslavljali da je ata dobil službo 2 km stran od hiše.. torej odšla sem u kopalnico si omila obraz, se skrbno počesala se sklonila k umivalniku da bi si umila zobe... to sem tudi naredila.ko pa sem dvignila glavo sem za sabo videla postavo mlade ženske ki je bila v dovgi črni obleki ter s cigaro u roki..
01. december 2010
bila sem čisto iz sebe ..srce mi je močno utripalo ... po starosti bi tej ženski dala 29 let .. :O ta čas ko sma se gledali z žensko pa je u kopalnico pritekla Lara. Pogledala sem Laro a Lara ni videla ženske. Ženska se je sklonila k Lari in jo pobožala po njenih dolgih blond laseh... Je to tvoja sestrica je s tihim a radovednim glasom ... Ja sem odgovorila ter prijela Laro močno za roko... No no no saj ji ne bom ničesar naredila samo tako me spominja na nekoga .. Tako je .. ni dokončala besede ko je že izpustela nekam... :/ Lara me je vprašala s kom sem se pogovarjala a sem ji rekla Lara sestrica moja mala grema na malico in ji dala topel zaščitniški poljub na čelo... :*
01. december 2010
Ko sma le prišle malicat sta mama in ata vprašala kje sma tako dolgo bile.?
a jaz nisem hotela tega izdati in sem rekla : Lara mi je pomagala zbirati barve za ličila ....
Lara je hotela izdati da to ni res da sem se z nekom pogovarjala a sem jo z roko udarila po kolenu.. takoj je bila tiho na srečo... fiuh!! šla sem ven malo pogledat okolico..bila je prav lepa sredi tarte pa sem zagledala malo gugalnico in na gugalnici je bilo izklesano : za Laro. Prestrašila sem se saj se vedela od koga je to darilo Lari.. :O začela sem biiti bolj pozorna na vsak kotiček ko sem naenkrat zagledala na trato položeno odejo z nekakšnjo knigo na njej ... vsebine si nisem upala pogledati zato se pogledaala samo naslov pisalo je: Pod tabo ... :/ kaaj? to ni mogoče ali samo jaz takovidim pomanila sem si oči a knjige in oddeje ni bilo več ostala je še samo gugalnica za Laro.. vprašala sem se: kaj misli s POD TABO?
01. december 2010
Mama,ata in Lara so se odločili da grejo na sprehod ... tudi mene so uprašali če bi rada šla zravno a sem kar pohitela s besedo da NE , da se hočem navaditi ( to je bil moj razlog..) ko so odšli je bilo vse tako čudno ... nisem se počutila osamljena kakor po navadi ko so kam odšli a sem vedela, da nisem sama in da me nekdo ..neznam opisat prave besede .. opazuje ..je z mano neki takšni občutki so me obdajali... kar naenkrat pa sem občutila, da to nisem več jaz..da je nekdo v meni hotela sem tistega nekoga sprajti ven it z sebe ... sej veste kakor da bi te obsedel demon ampak ni bil demon bil je bila je nekakšnja sila.. ki me je vodila do stopnic ... in pod stopnice potem mi je notranja sila rekla naj pogledam gor .. in res pogledala sem gor in videla... STAREJŠO ŽENSKO TRUPLO!!! aaaaaaaaaaaaa zbežala sem za mamo..atanom in Laro a nisem jih našla.. našla sem samo Laro u naročju tiiste ženske ... rekla sem da naj Laro izpusti in kje so moji starši... rekla ni nič vprašala sem joo drugič in je se tako hinavsko zarežala, da sem točno vedela da je ona tista ki je nekam skrila ali celi umorila (weee) moje starše...rekla sem takoj mi izroči Laro in starše ... rekla je pod tabo... Spet ta beseda sem si rekla sama v sebi.... enkrat za vselej sem jo vprašala kaj to pomeni pokazala je na hišo.. rekla sem ali greš z mano? privolila je .. torej šle smo in ženska je kazala na stopnice bila sem že prej tam ... in POD MANO so bili moji starši... kaj si jim storila sem ji z grozečim glasom rekla...!? hahaaa Lara mogla sem upirali so se .. Laro mi je dalaza en dan in rekla ju3 pridem spet po njo... rekla sem pa že... odprla sem klet in mama in ata na srečo nista bila obešena a sta bila premražena ... mislila sem si (( ti bi juj dala kar zamrznit nesramnica!?)) ... rešila sem juj in z Laro mamo in atanom smo pogledli na internet in izbrskali podatke o njej ... ime ji je bilo Lara (kakor moji sestrici!) pisala se je Mcpodtabo..( kot tista beseda POD TABO) .. mož jo je umoril in njeno hčerko Laro Cihul... Bila sem vsa IZSEBEEEE!! zato je bila tako rada u družbi Lare saj je bila njena hčerka tudi Lara Cihul...!! tudi mi smo se pisali Cihul..! sedaj pa sem razumela vseee .... prej mi ni bila jasno nič sedaj ko pa smo razkrili resnico pa vemo da ona ni nesramna in se je lahko vsak dan igrala z Laro ... mano ... prijateljica je bila z mamo in atanom... prej jo je obdajali zlo ki je nejno telo zasegla moževa zlobna duša a sedaj je lahko zaživela...!" ......
pač ni bla tk fejst grozljivka ... upam da ste uživaliiiiiiii!!!!
01. december 2010
ja res je ful dobro pišeš=)
04. december 2010
hvala... tudi ti dobro pišeš..( kolker sem brala tvojih zgodbic) so mi ble ful všeč..
04. december 2010
u19580
u19580
a je ž konc???kr je ful kul
04. december 2010
Hvala... ja konec je ... lahk pa če hočete kdo nadaljuje,..
04. december 2010
cooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll samo škoda ko je tak kratka
17. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg