Forum
Zelene oči. Gledala sem svoje zelene oči v ogledalu. Želela sem si spustiti čop, ki mi ga je naredila mama, a me je bilo preveč strah. Zagotovo si mislite zakaj bi me bilo strah takšne stvari. Živim v zelo neprijetni situaciji. Stara sem 15 let in danes je moj prvi dan v srednji šoli. Oče je mene in mojo mamo zapustil, ko sem bila stara 6 let. Še zdaj se spomnim kako je pobral torbo in zadnjič sem ga videla ko je stopil skozi vrata, me pogledal in mi rekel, da me čaka lepše življenje od tega. Še danes ne razumem kaj je mislil s tem saj moje življenje ni niti približno lepo. Moja mama je sodnica in dela večino časa. A to še ni najslabše. Dnevno me pretepa in se znaša nad mano. Zdaj sem se že navadila na takšno življenje vendar pogrešam očeta. Ko je bil še tukaj je bila mama zmeraj dobre volje in vedno me je imela rada ter se nikoli ni znašala nad menoj. Sedaj ko pa sva same pa mi konstantno govori da sem samo njeno breme. Moje ocene v šoli morajo biti popolne. Mama popolnoma popeni, če dobim oceno manjšo od 5 ali 4. Vedno moram izgledati popolno ter lepo oblečeno. Obnašati se moram zelo odraslo. Zraven šole imam še 5 obšolskih dejavnosti. Učim se 2 tuja jezika ter treniram 3 športe. Profesionalno se ukvarjam s plavanjem, treniram pa še karate in ritmično gimnastiko. V vseh treh športih sem kar dobra saj vložim veliko časa in truda.
Slišala sem kako so se vrata zaprla. Spustila sem si lase se počesala ter preoblekla iz črnih kavbojk in blazerja v črno krilo in majico do popka. Danes sem vedela, da pridem domov pred mamo zato sem si upala. Namazala sem si ustnice in pohitela da ujamem vlak. Tako se je začel moj prvi dan v srednji šoli, a niti sanjalo se mi ni, da se mi bo takoj ,ko bom stopila skozi vrata spremenilo življenje.

4 NEXTE
20. marec 2018
wao ful fajn +Next
20. marec 2018
Next
21. marec 2018
še dva nexta
22. marec 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg