Forum
u207907
u207907
Odločila sem se napisati novo zgodbico z naslovom napačno dekle. Ne bom razlagala zakaj tak naslov, saj boste kmalu sami ugotovili!
Uvod:
"Tina, spravljaš me ob živce" se je na ves glas zasmejala Ema. "Hju- pa ravno ti se oglašaš" je med smehom dejala Tina.
"Greva?" Ji je Ema pomignila, ter naslednji hip je Tina že speljala- seveda ne počasi. "Veš, ti maš res lepo življenje" je Tini dejala Ema. "Mja... Nič več, odkar sem pred 3 leti zbežala od doma- prav takrat ko si ti bila polnoletna in si morala oditi iz internata" se ji je nasmejala Tina.
"Hju... Najlepša 3 leta" je veselo rekla Ema. "Najboljša šele prihajajo" je radostno zavpila Tina in avto je še hitreje zdrvel po cesti- veliko preveč hitro.
"Ema, prosim vzemi mojo torbico in mi podaj telefon" ji je rekla Tina, ter ji podala svojo torbico.
A tistih nekaj sekund, ko je Tini pogled zdrsel s ceste je bilo usodnih. Zaslišal se je zvok, ki je oznanil da se je njuno vozilo zaletelo. Emi se je pred očmi naredila le črna tema...
13. april 2016
u143259
u143259
Js si naslov predstavlam tko da bo ena umrla in pol bojo zivo zamenal z mrtvo
Neeeeeeext
13. april 2016
u207907
u207907
1.del:
Ema se je naenkrat prebudila. Vse okrog nje je bilo belo- bila je v bolnišnici.
V njeni glavi je bila le črna luknja- ničesar se ni spominjala... "Prebudila se je iz kome!" Je zaslišala nekoga, ter zdelo se ji je, da govori o njej.
Poskusila je vstati, vendar je bila bolečina prevelika. "Gospodična, kako se počutite?" Je nad sabo zaslišala glas nekega gospoda, zakaterega je domnevala da je zdravnik.
"Kako da sem tukaj?"je zmedeno vprašala Ema in se ozirala naokoli. "Imeli ste hudo nesrečo- se mar ne spomnite?" Jo je zdravnik zoopet vprašal. Ema je zbegano odkimala.
"Mar želite videti starše?" Jo je resno vprašal gospod. Ema se ni spomnila nič, a je vseeno prikimala. "Dobro, poslali jih bomo naprej." Je dejal in že šel proti vratom, ko se je obrnil in rekel:"še dobro, da ste imeli s seboj osebne dokumente- drugače sploh ne bi vedeli, kdo ste, Tina". Ko je to rekel Emi, je že odšel.
Ema se ni ničesar spominjala. Niti svojega imena- no, kot kaže sem Tina, si je mislila.
-----------------------------------------------
Tina se je prav tako malo kasneje zbudila. "kje sem..." Je zamrmrala in se naslednji trenutek spomnila. Zdelo se ji je, da je prehitro vozila... Nato pa, ko je Emi podala svojo torbico zašla s ceste- ali nekaj takega...
"Gospa Ema, končno ste se prebudili" je nad sabo zaslišala glas. "Brez gospa prosim- in ime mi je Tina" je šipko rekla Tina.
"Oh, malce ste se zmedli- Tina je bila vaša prijateljica- ne skrbite, se je že zbudila iz kome, vse bo dobro z njo, ravno so tudi prišli njeni starši..."ji je reklo dekle in pomignilo. Tina je pogledala skozi steklo, ter zagledala njena starša, ki ju ni videla že 3 leta odkar je zbežala.
Ampak... Nista vstopala k njej, ampak skozi druga vrata. "In ne skrbite kaj bo z vami- vodja sirotišnice, kjer ste bili včasih je dovolila, da pridete nazaj kot pomočnica"
Tina je zaprla oči. Kako se je lahko to zgodilo... Vsi jo imajo za Emo...
Naenkrat se je spomnila. Svojo torbico z dokumenti je podala v avtu Emi... V njej je imela dokumente zato... So ju zamešali.
Ob tem spoznanju je Tina padla v komo.
14. april 2016
neexxtt!!
14. april 2016
Nexttt
14. april 2016
u208825
u208825
Next!
14. april 2016
u143259
u143259
Sm rekla da ju bojo zamenal
Sam upam da nou tk ko pr seriji zamenjani ob rojstvu (morte gledat ful dobra serija)
Neeeeeeeeext
Fuuuul dobr
14. april 2016
Next
14. april 2016
u207907
u207907
2.del:
Emi se še zmeraj ni vrnil spomin, medtem ko je Tina poskušala dokazati da je ona Tina. A Tine ni nihče poslušal.
"Vaš spomin se bo počasi vrnil- najbolje pa bo da medtem odidete v domače mesto" ji je resno dejal zdravnik, medtem ko sta Tinina starša Emi razlagala, kako se je spremenila (Ema in Tina sta si po videzu kar podobni, poleg tega pa Tinini starši že dolgo niso videli Tine, tako da so jo z lahkoto zamenjali z Emo).
"potem se mi bo spomin... Vrnil?" Je dahnila Ema. "Seveda, Tina" je rekla Tinina mama, Ema pa se je malce vedrejše nasmehnila.
"vsi te bodo zelo veseli, da si prišla nazaj- boš videla" jo je poskusil opogumiti Tinin oče, ko je videl da Ema (oz.Tina kot je on mislil) omahuje. Ema je plašno pokimala.
"Prav, grem... A ker sem izgubila spomin se ne bom ničesar spomnila" je otožno dejala Ema, me da bi vedela da medtem Tina besno ugovarja sestram, ter jim poskuša razložiti, da niti slučajno ni Ema, temveč Tina.
Tina pa je kar naenkrat obmolknila, ko je zagledala avto njenih staršov, ki se je iz parkirišča odpeljal z Emo. "Saj to sploh ni slabo..." Si je zamrmrala Tina.
Pravzaprav se ni želela vrniti k družini. In tole... Če bo Ema pri njih, in bodo mislili,da je njuna hčerka, potem bo ona lahko živela svoje življenje- na ulici kot si je želela.
Ni želela živeti razkošja. Sedaj jo lahko nadomesti Ema... In nikoli ji ne bo več srečati Jacka.
"Da, jaz sem Ema" je tedaj dejala Tina, ki se je odločila ko se je spomnila na Jacka- če bo tudi on nasedel, potem ji ga ne bo več treba videti...
15. april 2016
Next
15. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

nova bralka
15. april 2016
u143259
u143259
Neeeext
15. april 2016
neexxtt!!
15. april 2016
Nextttt
15. april 2016
u208825
u208825
Next Next!
15. april 2016
Next
16. april 2016
u207907
u207907
3.del:
"Tina, prispeli smo" ji je z nasmehom dejala Tinina mama. Ema se je razgledovala. "ničesar se ne spomnim" je otožno dejala.
"Vse bo še dobro..." Ji je dejal Tinin oče, naskrivaj pa sta si s Tinino mamo izmenjala zaskrbljene poglede.
Emi pogledi niso ušli. "Razgledati se grem... Bom vzela kolo" je hitro rekla, ter stekla h kolesu ki ga je zagledala ob njihovi hiši.
"Previdno Tina!" Je zanjo zakričala Tinina mama, medtem ko se je Tina že odpeljala po cesti.
Čez 1 uro se je odločila, da se vrne. A nikakor se ni morala spomniti kako priti nazaj domov. Tako je begala naokoli, dokler ni prišla do neke res velike vile.
"Vau" je dahnila Ema. A ko se je naslednji hip uzrla na cesto, je hitro zavila desno, da bi se izognila avtomobilu- naravnost proti vili.
Ema je bila tako zmedena, da je pozabila voziti, ter se zaletela naravnost v nekega mladeniča, ki jo je presenečen ujel.
"Kdo pa ste vi?" Se je namrščil. "Tina mi je ime" je zamomljala Ema. Mladeniču se je obraz razjasnil.
"Oh, ali bi vstopili? Gospod Jack je bil vseskozi močno v skrbeh, sedaj pa še bolj ko je slišal, da ste izgubili spomin" ji je govoril in jo upajoče gledal.
"Kdo sploh je Jack?" Se je namrščila Ema. "Točno ne spominjate se! Potem pa le stopite za menoj, gospod Jack vam bo pojasnil" ji je govoril tisti mladenič in jo že vlekel proti vili.
16. april 2016
Next
16. april 2016
Next
16. april 2016
Next
16. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt
16. april 2016
u207907
u207907
Mnenja/komentarji?
16. april 2016
Next
16. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
Ema se nou nc spomnla
16. april 2016
u207907
u207907
Pa jaz sem pozabila slike...
Tako da bom dala zdajle:

Ema
16. april 2016
u207907
u207907

Tina
16. april 2016
u207907
u207907
4.del:
Ema je zmedena sledila mladeniču, ki je kot kaže bil neki služabnik. Kot da bi vedel o čem razmišlja, se je obrnil in rekel:"Najbrž se me ne spomnite... Jackov osebni voznik sem"
Preden bi mu Ema odgovorila, je on že odprl vrata in zagledala je, da je vila res veličastna.

"Tina!" Je naenkrat zaslišala vzklik. Obrnila se je in zagledala nekega moškega njenih let, ki je šel proti njej in jo močno objel. "Pogrešal sem te" ji je dejal.
"Kdo sploh si?" Je zamomljala Ema. "Oh, točno ne spomniš se. Jack, tvoj bivši fant" ji je dejal.
"Ničesar se ne spomnim... " je tiho dejala Ema. "Morda pa vem kje bi se česa spomnila" ji je z nasmeškom dejal Jack. "Res?" Je upajoče dejala Ema.
"res... Samo, prespati boš morala tu, prepozno je da bi šla sama s kolesom domov" ji je dejal. "Prav." Je šepnila Ema.
Naenkrat je Jack posumil, da je to Tina. Tina bi ugovarjala, ter zahtevala da bi jo nekdo peljal domov ali se ne bi zmenila za njegova opozorila. "Toda če ni Tina- kdo potem je?" Si je zamrmral.
16. april 2016
u143259
u143259
Neeeext
No ce je ze on pogruntu nj pa se drugi da je to ema
16. april 2016
u207907
u207907
I ❤ Torres, bomo videli kaj bo....
16. april 2016
Neext
16. april 2016