Forum
Nekega lepega jutra,sem se odločila da grem pogledati malo po facebooku.Videla sem novo prošnjo z prijateljstvo. Timi. Kdo je to? Prebrskam njegov facebook.Stare slike..prijatelji? Oh poglej,med prijatelji ima moje najboljše prijatelje. Sprejmem. Klikne me.
"Hej <3<3"
"Hej!" odpišem. "Te poznam?"
"Ne..jaz poznam tebe muca" najin pogovor mi postane zelo všeč. Pogovarjava se ves dan in enako se zgodi naslednje tri dneve.
"okej zaj se že dobro poznama...se lahko kdaj srečama?"mi napiše.
"seveda" odpišem. Toda ne mislim resno. Jaz nisem preveč lepa. Koščeno suha postava,dolgi blond lasje,modre oči in sem sramežljiva. A me bo imel rad tudi ko me vidi?sem razmišljala... Tako mi je poslal sms moj naj naj prijatelj! Mitja. "Pridi k meni.Pogovorit se morma"
Brez da bi mu kaj odpisala se odpravim k njemu. Odpre mi vrata in me objame. "Pridi z mano!" Prime me za roko in me vodi do spalnice. Tam me vpraša: "Veš,ta Timi je moj bestek. Zanima me če ti je sploh všeč?" "Ja." Rečem. Začne se smejati in gledati v smer ,kjer je postelja. Pogledam tja. Omojbog!!!!! Tam je...

Vam je bilo všeč? Next?
Kaj mislite da se bo zgodilo,koga zagleda na postelji?
28. junij 2013
Super zgodba! neeeeexttttt
pa neje vm kj se bo zgodlu
28. junij 2013
Hvala bom nadaljevala pa slike bom se objavla!
28. junij 2013
neeeext
28. junij 2013
hitro
28. junij 2013
u139348
u139348
next
28. junij 2013
Na postelji zagledam ležati Timija! Ta se mi smeji kot nor! Zardim in odidem v dnevno sobo.Vsedem se na kavč. Za mano pride Mitja.
"Hej,kaj pa ti je?"
"Tako lep je ! Jaz pa ...sem samo navadna tjaša!"
"Tudi ti si lepa.. In rekel mi je da pojdi tja k njemu,ker bi rad skakal po postelji z tabo" Zgrozila sem se in odkimala. Potem pa me le prepiča. Vstanem se in odidem v spalnico. Nasmehnem se mu in nasmeji se mi nazaj. Vleže se zraven mene in mi pove,da sem krasna ter me poboža po licu.
"Bi hodla z mano?" me vpraša. Omojbog!!!
"Ja" odgovorim. Objame me. "Gremo na sprehod!" reče Mitja in obujemo se. Ko smo ven ime začne otipavati. Oh ne!!! Nikoli še dejansko nisem imela fanta. strah me je vsega tega.. Izmislim si izgovor. "amm oprosti,morem it domov. Mama me čaka z večerjo!"
"Okej,ljubezen moja" pove Timi in me privije k sebi. Poskuša me poljubiti ,ampak s mu umaknem! Ne znam se poljubljati...kaj naj naredim?
"Ne še.." vzdihnem in se obrnem. Tečem proti domu. Ko sem doma ves čas samo razmišljam o njem! O njegovih popolnih očeh in popolni postavi.. Fanta imam!!! Kako sem vesela! Dobim sms: "Se dobima jutri ,tjaša? Nujno je ,nekaj ti moram povedati,res je nujno. Ljubim te. Timi"

Vam je bilo všeč? Nextam?
Kaj mislite da je tako nujno,da ji bo timi povedal?
28. junij 2013
Ups...haha
"Zgrozim se in odkimam"
28. junij 2013
Veni*
28. junij 2013
neeext
nnwm!
29. junij 2013
Ful hvala z next se 1next dobim pa nadaljujem..ok??
29. junij 2013
prosim nextaš??Plsss,ful me zanima nadaljevanjee!
29. junij 2013
Samo en next dobim se !!!!! Ali pa prosi prijatelje da nextajo mojo zgodbo in bo slo hitreje,prav??? In hvala res ti je blo vsec ?
29. junij 2013
neext
29. junij 2013
neeext
29. junij 2013
neeeeeeeeext
29. junij 2013
neext
29. junij 2013
next
29. junij 2013
nextt
29. junij 2013
Wow kolko nextov haha hvala vsem res! Bom potm nadaljevala..
29. junij 2013
haha js sm usem oglaševala
29. junij 2013
haha hvala bom pol nadaljevala!
29. junij 2013
next
29. junij 2013
zaaaaaaaaaaaaaaakon <333 next
29. junij 2013
u127193
u127193
neeeeeeext ;D
29. junij 2013
next
29. junij 2013
še bol bi bilo zanimivo če bi bile kakšne slike zraven drugače pa je ful dobra.. next...
29. junij 2013
Bom dala slike gor samo sm bla na fonu in nisem mogla haves://
29. junij 2013
next
29. junij 2013
u139348
u139348
next
29. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg