Forum
1. DEL
Plesala sem kot nora. Moji lasje so vihrali po zraku in z rokami sem mahala v vse smeri. Ni me zanimalo čigava roka je bila tokrat na moji nogi.. pravzaprav sploh nisem vedela kaj počnem.
••••••••••PRED 3 MESECI••••••••••
S Karmen sva se sprehajali po hodniku. Mimo je prišel Andraž: "Hej Karmen!" Dal ji je petko in šel naprej. Stisnilo me je pri srcu. Vedno sem bila v Karmenini senci. Nihče me ni opazil, sploh pa ne fantje. Karmen je bila v vseh merilih popolna. Imela je lepe dolge rjave lase, modre oči in lepe obleke. Potem sem pogledala sebe. Nosila sem očala in imela prav tako sem imela rjave lase, vendar so bili moji pusti in brez volumna. Nosila sem že ponošene kavbojke in preprosto kratko majčko. Sploh si nisem bila všeč. Odšla sem v učilnico in se usedla na prazen stol pri oknu. Nihče se ni usedel poleg mene. Karmen je hotela sedeti zraven Andraža ker je bil njen najboljši prijatelj. Žalostno sem pogledala v zvezek. Vsak dan je bilo isto. Nihče se ni zanimal zame. Posvetila sem se pouku. "No pa poglejmo koga bomo danes uprašali..." nisem se bala spraševanja, saj sem se javila med prvimi. Verjetno je bil to še en razlog da me nihče ne mara. Bila sem pametna in večina mojih ocen je bila 5. Edino pri športni vzgoji sem imela trojke. "Karmen!" je rekla učiteljica in vsi so šepetali: "Srečno Karmen!" ali pa "Saj boš dobila pet!" Ko sem bila jaz uprašana me je podpirala le Karmen in ena moja "piflarska" prijateljica. Znala sem vse odgovore, saj mi je bila kemija zelo lahka. Karmen pa se je zatikalo, pozabljala je podatke, zardevala... Na koncu je dobila 2. S solznimi očmi je odšla v klop. Vsi so jo takoj obkrožili in jo začeli tolažiti. "Mir!" Se je zadrla učiteljica. "Povedati vam moram, da bo kmalu tekmovanje iz kemije! Se želi kdo prijaviti?" Moja roka je poletela v zrak in iz ozadja sem takoj zaslišala: "Piflarka!" Solze so mi stopile v oči. Nenadoma so se odprla vrata učilnice in notri so prihrumele tri učenke devetega razreda. Naznanile so šolski ples in razdelile dovolilnice. Bila sem vesela, saj sem imela rada šolske plese.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Okej to je prvi del moje zgodbe zdaj pa vi povejte ali naj pišem ali ne! ☺
Rebeka (pripovedovalka te zgodbe):

Karmen:

14. maj 2013
neeext!
17. maj 2013
2. DEL
Dnevi so počasi minevali in šolski ples se je približeval. Mama mi je že podpisala dovolilnico in v petek sem bila zelo dobre volje. Ko sem prišla domov sem prebrskala celo sobo da sem končno našla svojo najljubšo, in EDINO šminko. Iz omare sem vrgla vse lepe majčke in krila. Ni jih bilo ravno veliko... Ko sem končno našla lepo krilo, sem mogla iti v mamino sobo in ji "ukrasti" njeno majico. Bila mi je rahlo prevelika ampak moja kombinacija je na koncu izgledala še kar vredu. Namazala sem si usta s šminko in oče me je odpeljal na ples. Karmen me je počakala in odšli sva v šolo. V avli kjer smo ponavadi jedli kosilo, ni bilo več miz in stolov. Bila sta dva velika zvočnika in na manjšem odru ob strani avle je bil računalnik kjer je sedelo nekaj fantov in izbiralo glasbo. Bila je tudi tista naprava ki ustvari umetni dim in plesišče je izgledalo res kul. Bila sem ljubosumna ko sem pogledala Karmen ki je blestela v njeni modri obleki:

Nekaj časa sem plesala z mojimi prijateljicami, potem pa je bil čas za počasno pesem. Umaknila sem se s plesišča in se usedla na stopnice. Gledala sem Karmen kako je počasi plesala s svojim fantom. Bila sem žalostna. Potem pa je nekdo pristopil do mene. V slabi osvetlitvi nisem videla kdo je to. Usedel se je zraven mene. Izgledal je starejši od mene in dobila sem zelo čuden občutek...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
next?
18. maj 2013
next!
18. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
18. maj 2013
3. DEL
Luč se je prižgala za dve sekundi in videla sem njegov obraz. Izgledal je star vsaj 20 let. Vsekakor je bil prestar za srednjo šolo. "Živjo... Jaz sem Matej" Počutila sem se preprosto... čudno. "Umm.. jaz sem Rebeka". Nisem se ga mogla otresti. "Iztegni roko da se ne kaj zgodi..." Iztegnila sem jo, ker sem se ga bala. Nekaj belega mi je dal v roko, me poljubil na usta in izginil. Na srečo ni nihče videl tega poljuba. Obrisala sem si ustnice v rokav in pospravila tisto belo zadevo v žep. Zaslišala sem gangnam style in stekla na plesišče. Ob devetih je bilo plesa konec. Poklicala sem mamo in odpeljala me je domov. Ko sem prišla domov sem se stuširala. Iz žepa sem potegnila majhne bele krogce. Bile so tablete. Hmm.. verjetno Lekadol. Odpravila sem se spat.
Zjutraj sem vstala in glava me je bolela. Mame in očeta ni bilo doma. Hotela sem iti iskat tablete, potem pa sem se spomnila na lekadol ki mi ga je včeraj dal tisti fant. V kopalnici sem si natočila kozarec vode in popila tableto.

Next?
19. maj 2013
4. DEL

Na žalost sem ugotovila da to sploh ni bil lekadol. Glava me je le še bolj bolela. Čez nekaj časa pa me je popolnoma minilo. Nekaj mi je "kliknilo" v glavi in bila sem pogumna kot še nikoli. Na široko sem odprla vrata in stopila iz moje sobe. Rahlo se mi je zameglilo pred očmi in skoraj sem padla. Vendar občutek poguma ni izginil. Korakala sem po stopnicah in se včasih bedasto zasmejala. "Mama!" sem zaklicala. "Ja?" se je zaslišalo iz kuhinje. "Ven grem!" Sem se zadrla in se spotaknila ob mizo. Mama je še nekaj hotela reči vendar sem se delala gluho. Nikoli se nisem še tako počutila. Plesala sem gor in dol po cesti, zdelo se mi je da sem v neki drugi dimenziji. Dvakrat me je skoraj zbil avto, vendar se tega sploh nisem zavedala. Sčasoma sem se počutila zmeraj manj samozavestno in začela sem se spraševati kaj počnem sredi ceste. Takrat je po cesti pridrvel avto in v zadnjem trenutku sem skočila s stran. "GLEJ KJE HODIŠ!" se je zadrl voznik. Stekla sem domov in sploh se mi ni sanjalo kaj se mi je zgodilo. Ležala sem na tleh in razmišljala. Potem se mi je v spomin prikradel moški, tabletka.. In zdaj mi je bilo jasno. Tisto je bila droga! Kako sem bila lahko tako neumna. Zadrževala sem se, da se nisem močno lopnila po glavi.
Vikend sem preživela v postelji. Bilo mi je slabo in počutila sem se neumno ker sem uzela tableto. V ponedeljek sem se počutila bolje in odšla sem v šolo. Vsi so se pogovarjali o plesu, kako zabavno je bilo, kako so plesali s svojo veliko ljubeznijo... Jaz sem samo sklonila glavo, saj sem se spet spomnila na tistega moškega. Moja prijateljica Sara mi je pritekla naproti in mi povedala da bomo imeli test od fizike. Rekla je tudi da bo poskušala prepričati učiteljico da bo razkrila kaj bo na testu. Saro sem imela zelo rada. Včasih sem celo pomislila da je še boljša od Karmen. Prvo uro smo imeli biologijo in z Saro sva pridno poslušala. Kar naenkrat pa so se odprla vrata.

Next?
25. avgust 2013
5.DEL
V učilnico je pritekla Karmen. "Umm.. ee.. opravičujem se ker sem pozna." je izjecljala in se sesedla na stol. Opazila sem da ima rdeče oči. "Seveda si pozna! Zamujaš kar 15 minut! Po tej uri boš ostala v razredu in se bova malo pomenili." Karmen to kot kaže ni preveč zanimalo. Začela si je podajat listke s svojim fantom in ignorirala učiteljico.
Po koncu šolske ure je Sara odšla v zbornico, saj se je morala pogovorit z učiteljico o njenem projektu za angleščino. Jaz sem se vsedla na tla pred učilnico od biologije in čakala na Karmen. Po nekaj minutah je prišla ven. "Hej, Karmen!" sem jo poklicala. "Kaj ti je rekla učiteljica?" "Nič" je odrezavo rekla ter se pomešala med ostalimi na hodniku. Nise razumela zakaj se ne pogovarja z mano. Takrat je iz zbornice prišla Sara. "Pridi, greva h matematiki da ne zamudiva. Je kaj narobe?" "Ne... Nič ni narobe." Pravzaprav sem se počutila zelo čudno zakaj se Karmen noče pogovarjati z mano? Med poukom sem včasih pogledala k njej. Njen fant je spet bil poleg nje in jo božal po nogi. Obrnila sem
se stran ker sploh nisem hotela gledat. Kaj se dogaja?

Next?

Fant od Karmen:

27. avgust 2013
nexttttttt<3<3<3
27. avgust 2013
6. DEL
Po pouku sem hotela iti čim prej domov, vendar me je zaustavil Tomaž. "Hej Rebeka!" me je poklical. Uh, kaj pa hoče zdaj? Res nisem bila na volji za pogovor. Tomaž je bil nekakšen "piflar" tako kot jaz, vendar je on izgledal kot tisti iz filmov. Očala, malce čuden stil oblačenja.. Po drugi strani pa je bil zelo prijazen in razumevajoč. In imel je lep nasmešek. "Ja, kaj hočeš?" "Hotel sem te vprašati če prideš na dodatni pouk iz kemije? Pripravljamo se na tekmovanje. Saj si se prijavila ne? Če si se moraš nujno iti tja drugače neboš smela tekmovati." Ojoj, čisto sem pozabila na tekmovanje iz kemije. "Uh, saj bom prišla.." sem rekla, Tomaž se je nasmehnil in odšel. Bil je precej srčkan. Zbudila sem se iz sanjarjenja in ugotovila da mi postaja všeč!
Po dodatnem pouku se je Tomaž ponudil da me pospremi domov. Seveda ga nisem zavrnila in med tem ko sva hodila proti moji hiši sva veselo klepetala. Skoraj sem že pozabila na vse moje skrbi, ko sem zagledala Karmen. "Karmen!" sem jo poklicala. Ko me je zagledala se je obrnila in šla v drugo smer. Bila sem žalostna in sploh je nisem več razumela. Tomaž je videl da z mano ni vse vredu. "Sploh je ne razumem več!" sem rekla in se mu kar naenkrat vrgla v objem. Bil je malo presenečen potem pa me je tudi on objel.

Sara:

Tomaž:

28. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg