Forum
hellou :*! sm nastja in to bo moja 2. zgodbica. prejšno zgodbico nism imela dosti bralcev,pa še zamočila sm bistvo zgodbe(če me razumete >_no, glavna oseba je Julia, ona živi u franciji, sama u veliki hiši. odločila se je, da bo odšla u New York in......eh, kaj že use zdej povem, pustimo se presenetit =P
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Driiiiiiiiiiin,Driiiiiiiiiiiin...je zazvonela budilka. kot vedno sem jo vrgla čez okno >_
27. april 2012
one dicraction♥ - PLIIIS NE OGLAŠUJ :$
----------------------------------------------------------------------------------------------------
inja, kot vidite mi je use zbrisalo -.-' ~ sej bom poskusila še enkrat napisat $:
--------------------------------------------------------------------------------->
Driiiiiiiiiiin,Driiiiiiiiiiiin...je zazvonela budilka. kot vedno sem jo vrgla čez okno x'D čudež je, da se NIKOLI ne pokvari, pa če tudi že 2 leti zabijam budilko skozi okno $: .no, ustala sm in si umila zobe. potem prižgala tv(kot vedno) in si naštimala nutello z kruhom. njamnjam:3..usedla sm se na kavč in po 2 urah je bilo konec filma.ker mi je bil malce dolgočasen, sm postala zaspana, čeprav sm se komaj zbudila. ulegla sm se na kavč in pogrnila z odejo. razmišljala sm, kaj bo z mano, le bo šlo tako naprej. končna odločiteu je bila, čeprav je kar padla z neba, Da se preselim u New York. tam bom zares živela svoje sanje c:!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
no,to je začetek zgodbe c: upam da vam je ušeč c;
---------> Julia :

27. april 2012
next.
28. april 2012
u87826
u87826
hahaha next:3
tole mi je blo ful ušeč:Driiiiiiiiiiin,Driiiiiiiiiiiin...je zazvonela budilka. kot vedno sem jo vrgla čez okno >_
28. april 2012
ja hahahhaha nastja, kokrat si jo pol kupla ? in a se ni pokvarla ?
28. april 2012
u88120
u88120
next
28. april 2012
nika&hana: ja haha x'P ''čudež je, da se NIKOLI ne pokvari, pa če tudi že 2 leti zabijam budilko skozi okno $:'' xO mal čarovnije mora bit ;D < 33
-hwala za nexte c: < 33
28. april 2012
u87826
u87826
ahahha< 333
ni za kejj :* :'P
28. april 2012
lol =P < 33
ajde, še 1 next pa nextam :3 < 33
28. april 2012
u87826
u87826
ok:* < 3
28. april 2012
nexti!
28. april 2012
next!
28. april 2012
next
28. april 2012
~hvala vam za use nexte c:
----------------------------------------------------------------------------------
Takoj zatem sm šla pogledat na računalnik, kdaj bo letalo odšlo u ameriko(new york). ''Waat??!'' sm se zadrla. ob 6.40 je odhod :/ ? komu se da ustati od 6.00 -.-' ?? ''eh...sej bo šloo...sej potem ko pridem u new york bo še lepše kot tu u franciji...'' haha...vem ja.šla sem u mojo sobo in tam spakirala skoraj celo hišo u moj kovček. ko sm dokončno spakirala, je bila ura že 15.00. odšla sm ven in tam še zadnjič šla k mojemu skrivališčnemu prostorčku - pod mostom u parku x'P.

nekaj sm razmišljala ampak na žalost se ne spomnim kaj :$. ura je bila 18.00 ko sm se vrnila domou. po stopnicah sm šla u kuhinjo. naštimala sm si čokoladne kroglice z malo ruma. užgala sm TV in notri dala cd. usedla sm se na kavč, na mojih stegnah je bil krožnik z čokoladnimi kroglicami. bilo je konec filma. takrat je bila ura že toliko,da sm morala it spat. še do čistega dna sm pojedla kroglice, si umila zobe in šla u posteljo. še uro sm si naštimala in zaspalaaaaaa.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--->no, upam da vam je ušeč c: < 33
28. april 2012
u87826
u87826
Next< 3
FUL MI JE UŠEČ ^.^
28. april 2012
tnx ^^ < 33
28. april 2012
nexti, najbol kul story!
28. april 2012
Neexšt *.*
28. april 2012
Nextiii
28. april 2012
♥ɴυтellćy♥ : hvaala^^
---->in hvala za use nexte ;3 < 33♥
~še en next c: ? ♥
28. april 2012
neeeext ! < 3
p.s.: kok si plačala za uno 'čarobno' budilko ? jst bi jo tut melaaa d:3
28. april 2012
HAHAHA :'D
ja bog ti vedi zdej sm stara praprababica, ki pripoveduje ko je bila še 16-letnica in so bile drugačne trgovine :3.v tistem času je bila trgovina : čarobne stvari. hjoj, svet ima vsako leto manj čarovnije.
-->
28. april 2012
ah joj. moje sožalje ker boš kmalu umrla
28. april 2012
ja, to res,...aveš, enkrat sem celo kupila tako 'sexy' obleko, ki si v njej lahko letel *-* < 333
uganeš koliko let imam ;o ?
!!
28. april 2012
hahaha super < 3
uganem.. 2012 ? :$
28. april 2012
ne.... 2099 ;o...
to sem jas:

-----> še zmeraj se počutim tako ''sexy'' kot sem se pri 16. letih *______*
(hahahah )
28. april 2012
o bed hahahahhahahh sej si aš kao
28. april 2012
pa ti si legenda ! rodila si se pred kristusom pa je on že umru in tut ostou od mrtvih, ti si pa še zmer živa ! legendaaaa < 333
28. april 2012
hvaalaa,hvaala x''P
---->ajde zdej pa res še 1 NEXT da nextaam d:3 < 333
29. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg