Forum
u59330
u59330
Driiiin driiin!! Je zazvonila budilka. OOH!! Sem si mislila. Alisa je spet pozabila ugasniti budilko. Z še na pol zaprtimi očmi sem odkorakala po hodniku do njene sobe.
»Alisa!! Naslednjič ko boš spala v moji sobi moraš ugasniti budilko!!« sem zakričala svoji mlajši sestrici.
Joj ta tamala! Zakaj ji sploh pustim spati v moji sobi, ko me ni!
Šla sem dol v kuhimjo. Sploh se nisem zavedala kaj delam, saj sem bila še v svojih sanjah, a sem si vseeno uspela napraviti čokolino. Njam njam. Lepo v miru sem se sladkala.
Potem pa kar na enkrat iz za kavča prileti Alisa.
Tako me je prestrašila da sem polila čokolino in se končno zbudila.
»Alisa!! Ooo! V hudih težavah si!« sem rekla še malce smeje. Začele sva se loviti po dnevni, kuhinji…
Potem pa se je zbudila Nataly. »Ma kaj ste čisto zmešane!! Nekateri bi radi spali!!« in zaslišalo se je korakanje po stopnicah.
»OOU« sva obe v en glas rekli z Aliso, in se skrile za kavč. Tam sva samevale nekaj časa potem pa se ni več slišalo nobenega korakanja ali žlice, ki drsa po skledi za kosmiče. Iz za kavča sta pokukala dva para oči in se razgledala po sobi.
»Zraka je čist.« sem rekla sestrici.
»Nevem če res!« se je oglasilo, in bila je Nataly z dvema praznima vodnima pištolicama v obeh rokah.
»Zdaja sta pa mrtvi!« je rekla smeje, in začele smo se loviti po dnevni. Naš pes Riky pa nam je lajal, saj je mislil da se zares tepemo. Zelo je pameten pes.
Po vojni smo se vse usedle na kavč in se smejale.
»No! zadosti je.« je rekla Nataly se dvignila nazaj iz kavča in se odpravila nazaj v sobo telefonarit z njenimi frendicami. Z Aliso sva se zasmejali ko sva videli da ima na zadnjem delu pižame umazano od čokolinota. Nato mi je pomagala pobrisati to packo.
Ko sva končali sva se samo dolgočasili in lenarili na kavču. Alisa je zaspala, jaz pa sem šla v svojo sobo na comp. Prijavila sem se na fb in dosegljiva je bila moja BFF Amy. (njeno pravo ime je Amanda, ampak jo vsi kličejo Amy)

a- hej! kko si kej na zadnji dan počitnic
j- fajn… no še kar. sam kadar pomislim da je zadnji dan ni več tko fajn!
a- ja nede! tut jaz
j- hej a prideš na zaključno zabavo???
a- ja D!! itak de!!!
j- jaz tudi!! mus!! prideš kmeni se bova uštimali skupej!?
a- ok pridem. si za, ob 17:00 ker ob sedmih je žur!
j- prou! zamenjeno ČAAW!!
a- ČAAW se vidmo!!

In obe sva izključili. »No če pride Amy komaj ob petih mam zdaj še čas za se dolgočasit« sem si mislila.
»Že vem! Šla bom v šoping! Moram si kupiti še kakšne kemike za v šolo, pa ne morem priti za prvi, novi šolski dan v starih oblekah. Saj čez počitnice sem še kar šparala, tko da si loh privoščim!«
Šla sem se stuširat. Nato sem si oblekla kratko, ohlapno majico z Miki miško in svoje čisto navadne kavbojke. Lase sem si pustila spuščene, le eno majhno pentljico sem si spela.
Stekla sem dol, dala majhen poljubček na spečo Aliso se usedla na moje kolo in se odpravila v središče Londona.

No to je moja druga zgodbica. Upam da vam bo ušeč in, povejte mi če naj nextam
26. oktober 2011
u59330
u59330
Pa še slike:

http://s1.favim.com/orig/13/girl-hair-pretty-winter-Favim.com-180491.jpg
26. oktober 2011
u59330
u59330
Ups! Ma nikoli mi ne rata!! Bom šenkrat

Ma,neč mi ne rata! Bom kadar bom ugotovila!
Drgač pa upam da berete
26. oktober 2011
em...tto sliko bi rada:

drgač pa next
26. oktober 2011
če hočeš ti lahka jst devam slike gor
26. oktober 2011
u59330
u59330
Ej res tenx Loolipoop!
Sej bom že pogruntala kako.
Drgač pa res šeenkrat tenx!
26. oktober 2011
em.. veš kk daš sliko gor.. no greš na googl pa poiščeš tisto sliko ko rabiš , pol jo klikneš pa ti tam na levi piše slika v polni velikosti , pa tam klikneš pol pa uzameš link , pa ga kopiraš tule ko piše dodaj sliko..pa je težava rešena
26. oktober 2011
u59330
u59330
Prikolesalira sem do trgovine z šolskimi potrebščinami School Book. (ime sem si izmislila. Če pa slučajno obstaja, pa tut prou )
To je ena izmed mojih naj trgovin, saj so notri tudi oblečki za telefone, denarnice, fuul lepi zvezki…
Tam sem torej kupila en lep flomaster (turkizne barve) in eno lepo A5 beležkico.
Odkolesarila sem še do trgovine H&M. Tu majo the best obleke. Kupila sem si temno zelene kavbojke, majčko z napisom-I
26. oktober 2011
u59330
u59330
OČKA!!! »Omg! Foter je doma!!« sem si mislila in ga močno objela.
Očka je po navani vedno na službenih potovanjih, zato ga zelo redkokrat vidimo.
»ATA!!!« se je zaslišalo že iz stopnic. Seveda bila je Alisa.
»Nataly! Tatko je doma!!« je zakričala Alisa, in še Nataly je pritekla iz sobe direkt v objem.
»O, moje tri punce!« je z veselim glasom rekel očka.
»Nekaj imam za vas!« je še hinavsko dodal.
»U! A je pliško, a je pliško??« je spraševala Alisa. Saj tega pliškota, si želi že ful časa. Od kar je videla reklamo.
»Prav imaš!!« je rekel in ji ga podari v roke. Ona je samo zacvilila, se zahvalila in stekla v sobo ga preučevat
Nato sem na vrsto prišla jaz. Dobila sem najlepšo ogrlico na svetu!
»Hvala, hvala, hvala!!« sem se mu zahvalila in tudi jaz stekla v sobo. Nataly pa je menda dobila lepo krilo, ki bi ga imela še jaz.
»Ura je že pet. Amy bo prišla! Končno!« sem si mislila, in res je pozvinilo na vratih.
Stekla sem odpret, saj sem vedela da sta mami in očka šla spat.
Stekli sva v sobo, kjer sem imela že pripravljeno kokakolo in slamice.
Nekaj časa sva se pogovarjali nato pa je prišel čas za urejanje.
Zelo sva se zabavali. Malce smo bile pjane saj smo se oblačile tudi kot kitajci ali pa kot stare ženske. Najbrš je bila kriva kokakola
»Hej ti! Sem, ko sem hodila k tebi vidla enga hot tipčka. Tuki zraven tvoje hiše!«
»Ja vem da se v sosednjo hišo selijo neki novi« sva mal opravljali.
No končno sva izbrali obleko in prišel je čas za žur!!
26. oktober 2011
u59330
u59330
Slike bom dala jutri prou
ok baj baj!
26. oktober 2011
u59330
u59330
Amy:

27. oktober 2011
u59330
u59330
ima take rdeče lase že po naravi, in sovraži to barvo zato mi non stop teži da bi se rada pobarvala
27. oktober 2011
u59330
u59330
Nataly:

27. oktober 2011
u59330
u59330
Alisa:

27. oktober 2011
u59330
u59330
Ups! Tisti next mi ni ratal!
no ma sej ni neč tazga napisanaga
sam kako sem si kupila še neki stvari in hodila po trgovinah, pol pa kao pridem domov in zagledam očka.
28. oktober 2011
cool! next!
28. oktober 2011
next!!!
28. oktober 2011
next!
28. oktober 2011
u59330
u59330
Še preden sva se odpravili na žur, sva se uredili; naličili, sfrizirali… in na koncu sva bili perfecto.

Čist za na žur
Ko smo prišle dol sta mami in oči z Aliso gledala televizijo. Dala sem poljubček vsakemu in poslovili sva se.
Na zabavi so bili sami znanci. Sošolci, prijatelji… Videla pa sem nekega novega hot tipčka.
»Čakaj!! Saj to je tisti ki se seli v vašo sosednjo hišo! Omg, kaj pa on na zabavi?« mi je rekla Amy.
»Ja, prav imaš!« sem ji rekla, ko sem ga opazila. A moje oči kar niso mogle obrniti poglede proč od njega!
30. oktober 2011
u59330
u59330
pr tej sliki ne gledat obrazov
30. oktober 2011
u59330
u59330
»Halo! Koga vidiš!?« mi je pomagala Amy.
»Ah, nič…sam enga…tko« sem ji povedala.
»Opa opa! Kdo je ta seksi tipček!? A je Tim, ali je Samm, ali je tisti nov, ali je…« je ugibala Amy. Ampak ji potem nisem povedala.
Zabava je torej šla naprej in bilo je super. Še nekajkrat sva se srečala z pogledi, a sva se potem takoj sramežljivo obrnila proč. Joj, nisem se morala zbrati ko mi je Amy kaj govorila. Saj sem namesto da bi poslušala njo, gledala njega. Pa saj sploh ne vem kako mu je ime!!
Potem pa se je zgodilo, da sem odpotovala v čarobne sanje!
Nosila sem dve kokakoli. Eno zame in eno za Amy. Ko kar na enkrat vame prileti nekdo, ki sem ga polila do gnilega.
»Sori!!!« sem hitro rekla in potem šele pogledala kdo je.
In bil je… OON!!!
»Omg omg omg!!« Sem si mislila.
»O… hej… sej ni nič… se bo že spralo« je prijazno rekel.
»Ja…« sem rekla zgubljeno.
»…Jaz sem Lewis« mi je podal roko.
Odložila sem na pol prazne kokakole na najbližjo mizo, in mu še jaz segla v roko.
»Jaz sem pa Ellien… a lahko mi rečeš kar Ell.«
Nekaj časa je bila smrtna tišina, nato pa…
»Lepo da sva se spoznala Ell«
»Ja… a tisi tisti ki se seli v sosednjo hišo??« sem malce sramežljivo uprašala.
»Ja… sva se že videla« mi je odgovoril.
»Hej! Tukaj si! Povsot te iščem!« je prihitela Amy.
»No… se še kaj videva« sem rekla.
»Ja« mi je rekel nazaj.
»Omg! No kaj se pa dogaja!!« je smeje rekla Amy.
»Nič… sam najlepši pogovor v mojem lajfu!«
»Se pravi je res on!!!« je veselo rekla.
»Ok no! Ja on je!«
»Sem vedla, sem vedla!!!«
30. oktober 2011
u62497
u62497
nexttiii!! in lahk daš gor sliko od tistga lewisa??? plis
31. oktober 2011
u59330
u59330
ja jo bom
sam jo morem še dobit
01. november 2011
u59330
u59330

evo! to je Lewis. sam ma čist mal krajše lase
01. november 2011
next))))))
01. november 2011
u59330
u59330
»Ell! Ell zbudi se! Niso več počitnice!« me je potiho budila mama.
»Zeeeeeeeh!! Kaj že spet al kaj!«
Bila sem tako utrujena od včerajšne zabave, a sem se vseeno mogla zbudit.
Oblekla sem se v mojo novo odpravo. Temno zelene kavbojke, majčko z napisom I LOVE U, pa viola oprijeto jopico.
Tako! Spet v šolo!
Kot vsako navadno šolsko jutro, sva se z Amy dobili na tistem pločniku ko greva skupaj v šolo. Med potjo sva žlobudrali, se smejali… in takoj sva spet stali pred vhodnimi vrati naše šole.
Spet sem odklenila svojo omarico v kateri je bilo samo nekaj grdih pisemc od Saše (to je moja smrtna sovražnica) , nekaj ljubezenskih pisemc, pa par ovitkov od bombončkov pa lizik.
Drrrrrrrrrriiiiiiin!!! Je na dolgo zazvonil zvonec.
Z Amy sva na hitro na listu prebrali katera bo letos naša učilnica. Bila je številka 14 v tretjem nadstropju. »Pa saj me hecaš!!« sem rekla in stekli sva gor.
V učilnici so bili vsi sošolci, celo Bolo. Njegovo pravo ime je Max, ampak mu vsi pravimo Bolo saj je vedno bolan.
Z Amy sva se kot vedno usedli skupaj, a naju je razredničarka kar hitro pogledala in s tem povedala da taka že ne bo šlo.
Potem pa sem zagledala da v klopi malo zadaj sedi…
01. november 2011
u62648
u62648
neext
02. november 2011
next
02. november 2011
u62816
u62816
Neext! D beest story! Fuul doro pišeš Ines ; )
02. november 2011
u62497
u62497
neext!!!!
02. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg