Forum
'Faaaak dej mi miiir'
Mama... More bit dosadna. Spet. Kt vedno.
'Emma, neboš šla na tisto zabavo...'
'Mamaa sm stara 17, in 14.11. bom mela 18. Lahko grem kamor hočem.'
'Ma dej mi mir in se zmeni z atom.'
Itak. Njej se neda ubadat z mano, pa nej ata reče če lahko al ne...
'Ataaa js grem vn, bom nazaj do enihh alpa kej bol pozno če se mi bo dalooo, nerabiste ostat budni mam ključee'
'Ja okej delaj kar češ samo nestoj priet domou pijana ko krava...'
'Joooj sej nikoli ne pijem.'
'Ja delaj kar misliš da je prau sej si dovol stara'
Yeaahhhhhh bingo! Moreš bit odločna punca, to jih ustraši. hahahaha zj pa let the fun begin Če mi nebi pustili it bi se mi zmešaloo sploh sto kr ima Aleks rojstni dan hh. On NI moj fant, je pa moj najbolši prijatu. Ne, moj fant nikakor ni Aleks, pa niti kdorkoli drug. Nimam fanta Yupp blo bi pa kulj če bi ga imela hehe... moji najbolši prijatli so Aleks, Tomaž in moja sestra Alessia, ki je od mene starejša eno leto , sepravi ima 19 let ( rojstni dan je imela 24.9.).
Okeej zj pa gremo na tisto zabavoooo. upam samo, da mi moj sovražnik (doro no pač se ne preneseva) nebo pokvaru gušta hahahaha... Aja ime mu je Jernej. Nimam pojma zakaj se tko sovraživa, ampak ja...
Ajd mwa **

U nextu povem kako je blo na zabavi ( če bo sploh gdo ki bi next hotu x3 )
08. oktober 2014
Nneexxtt
08. oktober 2014
Neex
12. oktober 2014
Ammmm Tomaž je reku da bo biu na busnu blizu Tuša ob 21.15, zj pa je že 21.27 pa ga še ni... Sej je to tipično za njega ma useeno...
'Ej, brate, kje si js te čakam ko budala'
'Smiri hormone beka sej vozim joj čez minuto priem do tebe'
In res je prišu. hhahahah njegou izgovor da je zamudu pa je biu neki takega: Ja sori no če pa so mi lasi štrleli u use strani pa sm dau preveč gela in se je use sesulo dol pa sm si še enx oprau glavo pa so se pol posušili pa bli kul no, sej sm pol ful hiteu veš... Jebigaaa hahahaha uglaunem na uno zabavo sva pršla nekje ob 22.00.. Aleksu sm dala darilo (za zajebancijo je dubu najprej eno vrečo sladkarij in pol še glauno darilo-novo čelado za motor, kr sm mu staro že pred enim letom pa pou porisala z srčki in zvezdicami in je ni hotu nosit), pol pa sm poiskala Ale in smo plesale ko nore. pila pa nism (doro no malo že ma ni blo hudega) ... Iiiin domou sm šla s seko kaj hahahah kaj pa čem drugega. samo kaj ki je Jernej težiu nej se peljem z nim da me lahko odloži v smečah peder en... In Alessia nej neha težit nej se 'pobotamo' kr nej bi kao biu legenda... tip nima za burek dej. Ko smo prišle domou je bla ura 1.54. Starši so spali yay party all night hahahah oziroma dok jih nismo ob 4.20 zbudile in so nas nap**** nej gremo spat.. še doro da so 'krompirjeve' počitnice, danes je 27.10 haha tko da lahko spimo dokler čemo hahahah amm drugače pa sm na Aleksovem rdju opazla enega šekr hudega tipa, samo da nevem kko se kliče in je biu tam s punco... nič nebo s tem hahaha punca išči naprejjj nebo use tko simple ju3 pa u kinoooo yaaaaaaaaaaaaaaay :$$$
Peace with ya ppl :3

A je ok? če je pa sam reci nej next napišem anee
12. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg