Forum
Ziujo . Sm Stela , stara sm 13 let res nekaj prezgodaj in vem da se to vedno usm zdi ampk mislim da sm resna nasla ljubezn svojega ziuljenja napisala vam bom svojo zgodbo kako zivim .. res sm mlada ampak sm tok tega dala skos da sm kr ze iskusena ,ce rabs kakrsn koli nasvet mi napis pod sporocila in ti bom zveseljm pomagala, kr sm js tud rabla pomoc tkrt ja.. Prosm usj zacni brt ce ti nebo usec pa nehi men se pa zdi dost zanimiu brt ziuljensko'' zgodbo nekoga..
24. oktober 2013
Da zacnem rabm usj 2-3 nexta da vem da bo kdo brou
24. oktober 2013
Zacela bom pisat zaenkrt vem da bo ena punca brala ,napisala bom prvi del ce ti je usec nextaj
24. oktober 2013
u153069
u153069
BOM BOM BREZ SKRBI. LARA.
24. oktober 2013
u153069
u153069
NO STELA
24. oktober 2013
Ziujo, kot veste mi je ime Stela ,stara sm 13 let, in hodim u 8razrd osnoune sole. Use do sedmega razreda sm bla punca ki ni bila nekaj zelo priljubljena, vse dokler ni u sedmem razredu knam priseu nou sosolc Jus(ni njegovo resnicno ime, ker nocm da bi to videu on sam) , prvi solski dan u sedmem razredu sm zamudila ko sm prsla u razrd ni bilo vec prostih mest razen se mesto pred njim ko sm ga vidla sm vedla da je nekaj posebnega na njemu, te njegove velike modre oci in nasmeh ,ki te tok preuzame res.. In tko so minevali dnevi in dnevi dostkrat sm opazla kako me gleda stem njegovim ocarljivim pog. ko sm ga pa pogledala nazaj se je obrniu in tako so spet minevali dnevi in dnevi in priseu je konec sedmega razreda, zdaj sem osmi zaceu se je druzit s starejsimi ki mamo zlo slb upliu na njega spoh ga vec neprepoznam,ampk nazalost ali sreco nevem, ga se vedno ljubim... Ko sm vidla da nebo nc od tega sm nehala znjim,... med tem casom ko je priseu na naso solo sm postala dost 'ppopularna' punca velik fantou je se zdej vame,.. ampk js sm si zelela samo njega.. Potem sm se odlocla da bom dala drugim fantom priloznost zacela sm govorit da ljubim nika(ni njegovo resnicno ime) ,ker je biu on vame in je dost uredu fnt, druzla sva se neki casa in enkrt me je uprasu js sm hotla pozabt na mojo veliko ljubezn in sm rekla ja... kar ni blo lih najbols kr mi on ni biu usec,.. use je blo uredu dokler niso nastale tezave kr niku nism mogla nudt tega kar bi mogla kr ucasih ga sploh nism mogla zazvalt ucasih sm mela usga dost in sm sam sla mim njega reku mi je da sm zlo uredu punca ammpk da nemore bit zmano ce se bo to se dogajal,,.. in nehala sva , .. cez neki casa sm ugotovila da je tud njegou sosolc vame in po 2 dneh me je tud on uprasu in ja pristala sm... Moja ljubezn Jus ,me je od tkrt ko sm prvic rekla ja ,zaceu ignorerat potem pa se mi je nekak vedn vec priblizevou ,.. Sosolc od nika ,ki mu je ime rok je biu tok uredu da sm se res zaljubila vanj ne cis ampk mi je biu dost usec, in use je blo uredu jusu sm se probala izogibat in pocasi sm ga pozabljala, doklr....
Nekega dne po pouku sm sla mim trgovine tkoj pred naso solo ker sm sla do sosolke, tm so bli usi in rok in jus in nik , .. Roka sploh nism vidla on je hodu za mano da pride do mene ko je pa to jus vidu je hitr prsu do mene mi reku kje si ljubica prjeu za rit in me zazvaliu , u tem trenutku sm res neki zacutla neki kar z nikom in rokom nism neki tok lepga da se opisat neznam, rok je prsu do njega in zacela sta se pretepat , vidla sm ksna sta oba ,probala sm ju dt na razn pa nism mogla nik ki je biu u blizini me je vidu k sm jokala in prsu za mano sla sva na kavo in on se mi je nekak izpovedu ,.... in mi je res tok postou usec....

Se dan dans mi je usec Jus , in on me je tokrat prosu da mu oprostim ampk js nimam spostovanja do njega vec niti mal... zakaj boste potem zvedl.....
Z nikom sva si dala sanso rekla sva da bova zaenkrt sam prjatla doklr js neprebolim ,in res nonstop sva skup, po soli, med odmori skos res Nik mi nikol ni biu tok lep, je lep ampk ni biu moj tip ,skos sm palila na une k majo karaktr u ''kurcu'' po tem sm pa vidla da res lepota ni use, lepota ni NC! CE MAS KARAKTR POSRAM MAJKEMI KAJ SE TI LEPOTA BREZVEZE RES!!!!!!! Mogla sm se raspisat tuki sm povedala kaj je blo use skp , ce pa hocte brt posebi zgodbe o posebnih trenutnik,pa nextajte vem da je zdej kr doug ampk pol neebo vec
25. oktober 2013
Sporocilo tega kar sem napisala je pa tudi to da ubistvu je jus hotu bit zmano in je priznou da neki cut do mene sele tkrt ko sm ga js skoraj ze prebolela in takrat ko me je ze prizadeu..
25. oktober 2013
Stele Zala - Js drgac sploh nehodm na igre123 ,ta profil je itak da fejk (mislm ime) kr sm ga mela sam za igre k sm bla mlajsa , zdj ga pa uporablam sam zato kr bi se rada mal raspisala o tem In ja IME MI JE STELA !
25. oktober 2013
u153069
u153069
ja vem!
25. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg