Forum
u71250
u71250
no pisala bom zgodbo o dvanajstletnici cher.
najprej uvod:
3. september 2012
zacetek novega solskega leta... s tem na zalost ne bom nic popravila. pred enim mesecom mi je umrl dedek in se vedno si nisem opomogla saj sem ga imela zelo rada. ampak to sploh se ni vse. moja bff bella je bila pred tednom dni pri meni... pac doma zivim z mami ocimom polbratom in polsestro babico ki jo klicem tina psicko tullo. ker je bil moj dedek lovec imamo v predsobi glavo prasica... bella se je zmrdovala nad njim in govorila naj ga odstranimo.. naslednji dan smo zazgale krpo in jaz sem rekla kaj naj povem mamici ona pa mi je le odvrnila da jo je zazgau moj dedi...
nislila sem da bo use ok ampak ni blo...

ali boš bral/a? proooosim

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2013
next
04. junij 2013
u71250
u71250
konec decembra 2012
v 6.a se ni nic spremenilo. bella je se vedno cudna nihce drug pa me ne mara... novinka jenny ki je prisla lani je nezazelena in se vedno tecna. alice in kirsty sta kocasti vazni bff alice "najboljsa plesalka" kirsty pa se dela vazno zaradi svojih spretnosti s mazoretno palico. nusha in jade se vedeta kot najbolj popularni v razredu ina pa je enkrat z nusho injade drugic pa se prikljuci tiani ki spada med tolpo piflarjev v kateri sta ann in lili z samimi peticami. med fanti se vedno prevladuje dominic z najfrendi justinom in erikom. moj bratranc jay je se vedno v slabi druzbi z mikom jacokobom in leom. novinec ogi se se vedno lovi med usemi. piflarcek ethan pa je se vedno s kristianom in ucasih se jim pridruzi se bajsi mark.
05. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg