Forum
u11933
u11933
Hi!
Odločila sem se, da tudi jaz poskusim napisati še kakšno zgodbico.
Upam, da vam bo moja zgodbica všeč in da jo boste brali.
25. maj 2011
u11933
u11933
ZAČETEK
------------
Zjutraj me zbudi budilka ob 7ih. Odločim se še malce poležati, zato izklopim budilko. Zbudim se ob pol osmih. Morala sem hitro vstati in se urediti. Da sem se uredila je trajalo 20 min. Hitro si ubujem še čevlje in odtečem v šolo. Med potjo sem se zaletela v nekega tipa. Začel se mi je opravičevati, jaz pa sem ga samo pogledala in tekla naprej. Tip je bil zelo srčkan. Na srečo sem v šolo prišla dovolj hitro. Med prvo uro sem razmišljala samo o tipu. Žal mi je bilo, ker ga nisem vprašala niti kako mu je ime. Vedela sem, da ne hodi na našo šolo, ker bi ga sicer že videla. Med poukom mi je bilo tako kot vedno fuul DC. Končno je minil pouk, da sva lahko šli jaz in moja BFF domov. Odločili sva se, da greva popoldne v shopping. Seveda sva se tega obedve zelo veselili. Prišla sem domov pogledala mal na FB in vidim, da imam novo prošnjo za prijatelje. Začelo me je zanimati kdo je to. Kmalu ugotovim, da je to tisti tip v katerega sem se zaletela. Postala sem vesela, da sem izvedela kako mu je ime. Njegovo najlepše ime je bilo Mike. Hitro sem ga dodala med prijatelje. Odšla sem brskati na njegov profil in videla, da žal ni samski. Hodil je z mojo največjo sovražnico Kajo. Jooj kako jo sovražim. Bila sem zelo utrujena, zato sem šla v posteljo in malce zadremala. Čez nekaj časaa....

Nadaljujem?(vsaj 2 nexta in nadaljujem)
25. maj 2011
u11933
u11933
To sem jaz:

To je moja bff Nastja:

To je moja največja sovražnica Kaja:

To pa je najlepši fant na svetu Mike:

25. maj 2011
I love u :*
ql!!nextiii!
25. maj 2011
NEXT
25. maj 2011
ja hitr
25. maj 2011
naxt
25. maj 2011
u11933
u11933
Vsem fuul tnx za nexte!
Kasneje nadaljujem.
Morda pa kar takoj!
25. maj 2011
u11933
u11933
NADALJEVANJE
---------------------
Čez nekaj časa zaslišim zvonec. Zelo se prestrašim a vendar se zbudim. Hitro vstanem iz postelje in zakričim: Nastja, prihajam! V trenutku sem bila pred vrati. Odprem vrata in se začudim. Pred vrati stoji Mike. Začnem ga samo gledati.

Najin pogovor:
J..jaz
M..Mike

M: Hojla!Kako si?
J: Vredu. Zakaj vprašaš?
M: Kar tako.
J: Zakaj pa si sploh prišel?
M: Hotel sem se ti še enkrat opravičiti.
J: Je že vredu. Kje pa si dobil moj naslov.
M: Kaja mi ga je dala. Povedala mi je, da sta prijateljici.
J: Midve? Prijateljici? Zmotil si se, midve sva največji sovražnici. No pa saj ni važno moram se it uredit, saj grem s svojo pravo prijateljico nakupovat. Se slišiva. Adijo!
M: Lepo se imejta!Adijo!

Hitro zdrvim v kopalnico in pogledam kakšna sem bila, ko me je videl. Pomislim, saj ni bilo tako hudo, kadar vstanem iz postelje je ponavadi še huje. Kmalu sem urejena in zaslišim zvonec. Grem odpret in vidim Nastjo. Seveda jo povabim noter. Ponudim ji pijačo, medtem ko ona lepo pije sok si grem jaz iskat denarnico in torbico. Odideva v največji shopping center na svetu. Jaz sem si kupila novo torbico, nove čevlje, novo obleko, cel kup nakita in seveda cev kup ličil. Nastja pa si je kupila 2 majčki, kavbojke in nove čevlje. Odšli sva domov. Med potjo pa sva se dogovorili, da greva najprej k njej, da vzame stvari potem pa k meni, da bo prespala pri meni. Veselila sem se že noči, da ji bom lahko ....

Nadaljujem(vsaj 2 nexta in nadaljujem)
25. maj 2011
u11933
u11933
Pixe stvari, ki sva jih kupile
Moje stvari:
obleka

čevlji

torbica

25. maj 2011
u11933
u11933
nakit

ličila

Nastjine stvari:
1 majčka

2 majčka,kavbojke,čevlji

25. maj 2011
next!!!!!!!
zlo mi je vsec!!!!!!!!!!!!
25. maj 2011
u11933
u11933
blackhot bejba .. lepo, da ti je všeč! Morm počakat vsaj še na 1 next. Hvala- ti tudi za next. Pa tudi če dons dobim še 1 next najbrž ne bom danes nadaljevala, ker imam kmalu trening pol pa odvisno kako bo s časom. Mogoče c - l - o dons če dom še vsaj 1 next.
25. maj 2011
next next next
25. maj 2011
u11933
u11933
anika_smiley .. hvala za next! Mogoče zdaj nadaljujem.
25. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeext
25. maj 2011
u11933
u11933
NADALJEVANJE
---------------------
Veselila sem se te noči, da ji bom lahko povedala vse o Miku. Tudi to, da sem se zaljubila vanj. Ko sva prišle pred mojo hišo sem pogledala v nabiralnik in videla polno reklam in pismo. Vse skupaj sem nesla v hišo na mizo, da si bo lahko mati pogledala.
Sploh nisem vedela, da je pismo zame. Z Nastjo sva hitro odšli v mojo sobo in napumpali blazino na kateri bo spala. Medtem sem ji povedala veliko o Miku. Ona že komaj čaka, da ga vidi, jaz pa prav tako. Kmalu je bila blazina napumpana tako, da sva se ulegli in zaspali, saj je bila ura že veliko. Naslednje jutro naju je zbudila moja mami, ki je .....

nadaljujem?(vsaj 3 nexte in nadaljujem)
25. maj 2011
u11933
u11933
muca1234 .. hvala za next!
25. maj 2011
next
25. maj 2011
u46345
u46345
Next... Full cool zgodba.
25. maj 2011
next
25. maj 2011
nextiii!!
25. maj 2011
NEXT!!
25. maj 2011
hitr
25. maj 2011
u11933
u11933
blackhot bejba, The_Nice_Girl, katja9 ,Maby , BIBIIKA .. tnx za nexte! Jutri nextam!
25. maj 2011
next
25. maj 2011
next!!
25. maj 2011
nb
25. maj 2011
u11933
u11933
pikica18 .. tnx za next!

Maby .. tnx za ponovni next!
25. maj 2011
u11933
u11933
NADALJEVANJE
---------------------
Naslednje jutro naju je zbudila moja mami, ker je opazila pismo in ugotovila, da je moje.
Nastja je še malo zadremala, saj je bila ura šele 6, jaz pa sem odšla po pismo. Mami pa je medtem že odšla v službo. Šele zdaj sem videla, da na kuverti piše za najlepše dekle. V srcu sem si že mislila, da je pismo od Mike. Kmalu pa ugotovim, da mi je pisal največji piflar na naši šoli Matic. Pismo bi skoraj raztrgala na našteto koščkov, saj mi ni všeč, da me osvaja spet on, ki ve, da ga sovražim. Ah odločila sem se, da preberem pismo. Zgledalo je takole:

V njem pa je pisalo:
Moja Sandra!

Močno upam, da bi moje otožne želje priplavale do Tebe kot nežno petje slavčka... Ljubljena ljubljenka Ljubljane... Verjamem, da bodo ter moje besede sedle v Tvoje naročje kot nevidni duh ljubezni... Obožujem najino zvestobo!

Sladka Sandra! Tvoja govorica me pomirja kot največ angelcev na nebu. Sovražim osamljenost od Tebe... Tvoj stil me krepi kot sto trenutkov resnice. Opevam tvoj pogled Milina moja... Najdražja Sandra! Tvoj pogled me vzradosti kot nešteto svetov. Pomilujem če niso v moji bližini... Miss Sveta ti lahko zavida iz vsega srca! Obtožujem če Te ni ob meni. Milina moja... Sovražim samoto! Milina moja... Tvoja prisotnost me utrjuje kot na tisoče koščkov neskončnosti. Krasota moja! Jutranja rosa - je 1000 krat slabša od tebe! Rad imam tvojo lepoto! Tvoj videz mi nudi toliko, kot največ neizrečenih besed... Opevam najino zvezo! Moja prejšnja... ti lahko zavida iz vsega srca!

Upam, da sedaj veš, da moje sanje pomenijo nov začetek za Naju, - za Vedno! Božanska Sandra! Želim da te Moje misli ne bodo zaman, - pa če to priznava ali ne... Predragocena moja... Toliko mi že lahko zaupaš!

Tvoj Matic...
Mislila sem si le kaj ta idiot misli, če mi bo poslal eno lepo ljubezensko pismo. Moram pa priznati, da je pismo zelo lepo napisano pa tudi ovojnica je čudovita. Ooh če bi mi ga poslal Mike sem sanjarila. Kmalu me pokliče Nastja, da se bo treba urediti. Hitro sva bili urejeni. Odločila sem se, da bom pismo Maticu napisala nazaj. Ne bom mu napisala nič ljubezenskega, ker mi ni všeč. Bom se mu pa zahvalila za pismo, ki je prečudovito. V šoli je bilo kot vsak dan tudi tokrat zelo dolgočasno. Končno je minil pouk ...

Nadaljujem?(vsaj 3nexte in nadaljujem)
26. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg