Forum
u99660
u99660
Haai :3

Moje ime je Emma.
Stara sem 15 let in s starši živim v bogati hiši v New Yorku.
Imam najboljšo prijateljico Lynno. Ona je moja sošolka in smo že od malih nog bff.
Jaz živim 300 metrov od McDonaldsa.Živim čisto v centru. V šoli imamo eno punco Siaro ki jee važna in zelo razvajena.
To sva midve,jaz in Lynna:

Skratka:
__________________________________________________________________________________
ZazvoniLa je butasta budilka in jaaz sem jo z vso jezo vrgla ob vrata. a kaj ko je budilkaa začela še bolj zvonit. ustala sem se in odšla v kuhinjo kjer sem videla da je ura že sedem. Pouk se mi začne ob pol osmih. Zato sem hitro pojedla topli sendvič

in si šla umit zobe. Ko sem se umila sem si oblekla svoje najljubše krilo

in svoje najljubše čevlje

Upam da niseem zamudila avtobusa sem si govorila in hitro stekla do naajbližje avtobusne postaje. In res. Zamudila sem avtobus zato sem šla peš. Med potjo sem se spotaknila ob čevelj in padla na tla. vstati mi je pomagal nek fant. Bil je zelo srčkan. In mislim da sem..
Next???

Boš braal/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2012
u99660
u99660
videela Lynno na bližnji klopici. Bila je vsa zasanjana in sem jo vprašala kaaj je narobe. Povedala mi je da jo je v petek zvečer povabil ven sošolec in devetga Olly. Bila sem zelo vesela zaanjo. Olly je imel najobljšega prijatelja Patricka. Lynni sem rekla da ji bom pomagala vse saamo da bo zelo lepaa. In res. Ko smo po ogabnem kosilu stekle domov k Lynni je bila pripravljena.
Posodila sem ji obleko:

bila je zelo lepa.
Naslednji dan me je bolel trebuh in seem si naredila čaj z okusom vanilije. Njaaam♥. ko je bil čaj priprauljen sem se vlegla na posteljo v moji sobi in čakala da me Lynna pokliče.

Nossa, Nossa, asi vosse mi mata, ai se eu te pego...
je zazvonil telefon. Oglasila sm se.bila je Lynna. povedaala mi je da zdaj hodi z Ollyjem.bila sem tko vesela da sem od sreče jokala.
Naslednji dan ko smo z Lynno sedele na avtobusu smo see pogovarjale:

J(jaz), L(Lynna):

j:Lynnicaa haai
L: Emmč, bokk♥
J:kko si??
L: Ma supr srčica hh
j:neda?? hhh in kkko je blo učeerj??
Lupr ej, žou mii je da sam še ti nimaaš fanta u razredu.
j:men tut. ajdee prspele smo u šolo
Doma:
Emma, prit sm da ti neekj pokažm, se je drla moja sestrca Jessica. Pokazala ti bom novo računalniško igrico. Briga me sem ji odvrnila in si v ušesa vtaknila slušalke in poslušala pesem Without you.
Zjutraj me je spet zbudila trapasta budilka inn jaz sem mamo uprašala če bi laahko Lynna prišla k meni.
rekla je da...
next??
20. julij 2012
Next!
20. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. julij 2012
zdaj plis
20. julij 2012
next
20. julij 2012
next
22. julij 2012
u99660
u99660
lahko.v šoli sem izvedela še eno supr novico. lynna ima dons še en zmenk!¨kako sm bla vesela zanjoo. ko smo pojedle ogabnee krompirje sva odkorakali domou,kjer sem jo uredila saj je imela zmenek čes uro in 46 min. bila je zelo živčna

j(jst), l(lynna)

L: Emmč dj povj kaj naj nardim če me bo poljubil.
J: Lynnyca ne bit žiučna.obnašej se tko kt drgač
In res. Prišel je čas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Domou (k men) je pršla ful vesela. Poljubu jo je in tu 2x
Po dveh dneh pa se je meni zgodilo res nekaaaj fullll nepričakovanega...
next??
24. julij 2012
u67720
u67720
next
24. julij 2012
next
24. julij 2012
next
25. julij 2012
u99660
u99660
Na twiterju sem videla prošnjo in sporočilo od
........................................................
........................................................
Patricka!!! Bff od Ollyja.
Kok sm blaa veselaa.Na sporočilu je pisalu:

Haii Emma, kako si??? Js sm Patrick iz Devetgaa. Si u petk kj zasedenaa????
Odpiš plis.
Papa, Patrick
A kok sm se drlaa. Napisala sem mu:

Haii, Patrick. Ne nism nč zasedena.
Čaau
Naslednji dan v šoli sem odšla na hodnik z Lynno. Tam smo se pogovarjale ko je do mene stopil Patrick...

Če te zanima kaj je blo napiš Next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u99660
u99660
še trije nexty
25. julij 2012
next next next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u67720
u67720
next
25. julij 2012
u99660
u99660
odšla sva na samo. povedal mi je kaj čuti do mene in me v petek zvečer povabil v kino. gledala naj bi film The Last Song. A kako sem se veselila. ko sem prišla domov sem takoj odkorakaala v svojo razmetano sobo in razbila šparavček da sem dobila denar. takoj sem šla po primerno obleko:

čevlje:

verižico:

Namazala sem se tudi s šminko:

Ko sem bila pripravljena je po mene prišel Patrick.Gledala sva film...
..........................................................................................................................................................................................................
Naenkrat me je pogledal in jaz njega in veste...to je bil moj...
next???
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u100430
u100430
nexttttttt
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u99660
u99660