Forum
Zgodba je izmišljena!

Glavna vloga je Katja. Stara je 16 let. Ima fanta Alena, skupaj preživljata praktično cel prosti čas, poveta si vse težave in itd... Skupaj sta najbolj srečna

Nekega dne pa se zgodba začne zapletat...

Naj pišem to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2011
Next!!! človek piši no :* < 333333333333333333333
29. december 2011
next < 33333333333333333
30. december 2011
Muca piši no :*
30. december 2011

Katja
30. december 2011

Alen
30. december 2011
u50055
u50055
next!!
30. december 2011
Nekega dne sem se zbudila zgodaj zjutraj saj je zunaj nekaj ropotalo. Pogledala sem skozi okno in bil je Alen ki je metal v mojo okno žogo. Odprla sem okno in se zadrla:
Katja: kaj počneš tako zgodaj tukaj?
Alen: Zgodaj? Ura je že 11:00
Katja: že?
Alen: Ja. Si pozabila kakšen velik dogodek je danes?
Katja: danes ni pomembnega dogodka!
Alen: seveda je danes je 1 leto odkar sma skupaj
Katja: res mi nisi moral tega prej povedati?! Zdaj bi že bila lepo oblečena pa bi lahko kam šla zdaj pa sem v pižami!
Alen: oprosti nisem se spomnil. Pridem čez 1 uro nazaj! Adijo
Katja: Adijo.

Ko je odšel sem bila čisto zmedena letala sem po hiši gor in dol nisem vedela kaj si naj oblečem pa še kopalnica je bila zasedena v njej je bila moja mala sestrica Anja.
Ko je prišla ven sem hitro stekla v kopalnico in se zrihtala čim lepše oblekla in naličila. Takrat sem se spomnila da bi morala dati alenu neko darilo če imama 1 leto odkar sma skupaj o ne še to! Hitro sem odhitela v trgovino saj je bila čisto blizu nisem imela dosti časazato sem mu kupila čokolado i love milka

30. december 2011
next!!!!!!
30. december 2011
u33163
u33163
nexti člouk sej to je najaće
30. december 2011
Ko sem prišla domol me je alen že čakal pred ograjo.
Alen: kako si čudovita!
Katja: hvala ti tudi
Alen: te obleke še nikoli nisem videl, je nova?
Katja: eh ne...
Alen: no pridi za mano nekam te bom odpeljal
Katja: kam pa?
Alen: na zelo romantičen kraj
Katja: uu to bo še zabavno
30. december 2011

romantični kraj
Najel je sobo v nekem hotelu ob morju 5 ur stran od nas... Tja sta naju odpeljala njegova starša res je bilo romantično
Alen: to še ni vse!
Katja: kako ni vse? čisto me razvajaš najlebše je!
Alen: tukaj boma ostala 7 dni moji starši so se zmenili s tvojimi!
Katja: o jupi res te ljubim alen!
Alen: ampak jaz tebe dosti bolj pikica moja

Vrgla sva se na posteljo in se začela mečkati in poljubljati...
30. december 2011
u50055
u50055
next!!
31. december 2011
next! < 3
31. december 2011
nextaj < 333333
06. januar 2012
u57282
u57282
next
10. januar 2012
next!
21. januar 2012
next
01. februar 2012
Next! < 3
07. maj 2012
next
17. november 2012
Okej nisem mela časa nextat bom pa zaj.
17. november 2012
Ker nama je bilo že zelo vroče sma se hitro preoblekla v kopalke in se šla kopat. Na plaži ni bilo nobenega saj ta kraj nima veliko turistov. Voda mi je bila mrzla, a ko me je okoli bokov prijel alen in me začel poljubljati po vratu sem pozabila na mrzlo vodo. Začela sma se zelo strastno poljubljati dokler me naenkrat ni prijel in me skupaj z njim potopil v vodo. Tega nisem priččakovala in spet me je zeblo zato sem hitro skočila iz vode, ko je prišel tudi on končno ven sem ga misla nadret ampak preden sem mu uspela karkoli reči me je močno stisnil k sebi,njegova usta je prislonil k mojim in kmalu sta se srečala najina jezika to bi lahko z njim počela v nedogled pa se nebi naveličala saj vedno tako diši. Nekaj časa sma se poljubljala potem pa me je odnesel na brisače in me obrisal. Kako romantično njegove gladke roke so brisale moje telo. Takoj ko je končal sem se vlegla na njega in zaspala saj sem bila utrujena še od vožnje. Ko sem se zbudila me je božal po mojih laseh in me nežno poljubljal. Obadva sva že bila lačna zato sva se odpravila na 'kosilo'. Bilo je tako romantično. Po kosilu sva se oddpravila v sobo. Tam sma se takoj vrgla na posteljo. Začel mi je odpirati moderc. Jaz pa njemu odvezovati hlače. Tako mi je pičasi slekel tudi hlače. In zgodilo se je..
17. november 2012
N.E.X.T. *-*
17. november 2012
N.E.X.T. *-*
17. november 2012
u63473
u63473
nextaj sir iz marmelade:*
17. november 2012
next
17. november 2012
okej nextam;p
17. november 2012
Nato sma si ogledala romantičen filem čeprav nevem niti naslova, saj sem bila preveč zaposlena z njegovimi očmi in nežnimi poljubi. Po končanem filmu sem kar zaspala na postelji. Ko sem se zbudila sem bila v Alenovem toplem objemu. Prve besede katere se zavedam da mi je jo rekel je bila ljubim te jaz pa mu nisem rekla nič le strastno sem ga poljubljala. Kmalu potem sva odšla na zajterk. Bolj malo sem pojedla, saj sem že komaj čakala da se najine ustnice spet srečajo. Nato sva odšla na prazno plažo, tam sma igrala "nogomet". Ozirooma naajin nogomet saj me je vsake pol minute vrgel na tla in me začel poljubljati. Kmalu sva bila obadva tako blatna da sva se šla kopyt. Skočila sem mu na hrbet in začel me je nosit po plitvi vodi, nato sva zaplavala in ležala sva tudi na eni blazini (jaz na njemu). Ko sma prišla iz vode sma se začela sončiti, kmalu nama je postalo zelo vroče zato sva se prekrila z brisačami in tako sva končno spet imela malo zasebnosti..
17. november 2012
u63473
u63473
next
18. november 2012
u164128
u164128
next
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg