Forum
u79050
u79050

hej,tukej andreja.ta tema je namenjena puncam od 10 do 14 let.tud če je kera malo več kot 14 npr 15 16,lohk sodeluje.pisale bomo o najstniških problemih,ljubezni,modi,nasplošno o najstnicah.fantje niso nevemkaj dobrodošli, a le če imajo res kaj pametniga za povedat,ne kr nekaj.lahk daste tud kako slikico.bodo tudi kvizi.upam da vam bo kulj.upam da tema uspe,kajti
učsih mi nene.v tebi bo:
SVET MODE (kaj je moderno,modni nasveti)
ZVEZDNIŠKI VRHUNCI (o zvezdah,slavnih)
TOP IN FLOP (kaj je nemoderno,kaj moderno)
PROBLEM REŠEN (pomagamo reševati vaše probleme)
ZVEZDA TEME (ki bo vsak teden ena zvezda te teme)
LOVE LIFE (vse o ljubezni,tudi težave)
PRIGODE (na zs napišete eno svojo smešno prigodo)
tema bo kot nekakšna revija.upam da se boste zabavali in da bo tema uspela :* < 3
25. februar 2012
Začneeš..? Zlo dober se mi sliši < 3
25. februar 2012
u81067
u81067
kaka dobra tema lejo< 33333333333333333
začni:3
25. februar 2012
Supeer začeteek. Začni pisaat.< 333333333333333333333333333
25. februar 2012
Začni začniiiii < 3333333
25. februar 2012
u79050
u79050
o hvala :* < 3 pišem zaj ;3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
SVET MODE:
Preveč kričeče kombinacije:
Lepo je, da se pri svojih letih ne oblačiš samo v črno ali modro in uporabljaš barve. Si še mlada zato lahko posegaš po živih barvah, vendar pazi da naenkrat ne oblečeš preveč kričečih modnih kosov. Potem deluješ kot kakšna maskota. Za pisane modne kose velja en modni kos, ostali pa morajo biti enobarvni. Prav tako to velja za potiskana oblačila, živalske vzorce, pike, črte, en modni kos žive barve. Če so dodatki tisti, s katerimi poživiš enobarvna oblačila prav tako pazi, da si naenkrat na primer ne nadeneš pisanega šala, pisanega pasu, nakita, torbice,…
Loči oblačila za prosti čas:
Imej ločena oblačila, ki jih nosiš doma, se z njimi odpraviš na sprehod ter tista, ki jih nosiš v šoli ali na večerni zabavi. Ne moreš biti v oblačilih, ki jih nosiš za v šolo potem še cel dan doma. Doma imaš lahko kakšno starejšo trenirko, za na sprehod pa obleci kaj, kar imaš določeno za svoj prosti čas. Ravno tako teh stvari, v katerih doma ležiš pred TV-jem, potem ne nosi za v šolo, saj bodo zagotovo pomečkana, raztegnjena in delovala boš neurejeno. Tudi če si bolj športen tip imej določena oblačila, ki jih nosiš za v šolo. Tu velja tudi, da v tistem v čemer si se v soboto odpravila na zabavo, ne pojdi v ponedeljek v šolo. Kot prvo ta oblačila niso več čista, kot drugo pa se verjetno pri oblačenju za zabavo malo bolj sprostiš, si dovoliš kakšen modni kos več, dodaš kaj kričečega, svetlečega. To potem ni primerno za v šolo, tudi če je sveže oprano. Prav tako ti v šoli ni potrebno nositi visečih uhanov in debelih ogrlic. Ravno tako pa se v šolo ne odpravi v raztegnjeni trenirki, namenjeni telovadbi ali sprehodu.
Otroška oblačila:
Tudi če so ti kakšni otroški modeli še prav, se vseeno prilagajaj svoji starosti in ne nosi miki mišk, svetlečih obročkov, različnih otroških dodatkov in podobno. Čeprav je v modi marsikaj, kupi tisto, kar je na oddelku z oblačili, ki so primerna tvoji starosti. To ne pomeni, da ne smeš nositi rožnate barve, ampak da ta obstaja v drugačnem kroju, potiskih, vzorcih in ni strogo otroška.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZVEZDNIŠKI VRHUNCI:
Avril Lavigne: Vsestranska je!
Šport, moda, kuha...
Avril Lavigne je pokazala svojo seksi stran na marčevski naslovnici revije 'FHM Australia'.
O svoji liniji oblačil, ki je imenovana 'Abbey Dawn': »Zato, ker sem jaz Abbey Dawn. To je bil moj vzdevek, ko sem odraščala in prvi vzdevek, ki sem ga uporabljala, ko nisem hotela, da bi ljudje vedeli, v katerem hotelu stanujem.«
O najboljši zabavi: »Bile so ženske počitnice v St. Tropez. Imam francoski potni list in veliko francoskih prijateljev ter družino. Lansko poletje sem torej odšla s prijatelji. Bila je ultimativna zabava.«
O svojih kuharskih specialitetah: »Delam veliko solat z doma narejenim prelivom in znam narediti veliko vegetarijanskih juh, toda če sem odkrita, znam narediti vse. Lahko naredim italijanske stvari.«
O svojem atletskem talentu: »Vedno sem bila zelo atletska. Dandanes obožujem rolanje, igranje hokeja, telovadbo in jogo. Ko sem odraščala v Kanadi, sem poleti igrala softball, pozimi pa hokej. Z atletiko pa sem se ukvarjala celo leto. Z bratom sva bila najboljša v atletiki na šoli, bila sem metalka pri softballu in igrala sem center ali desno krilo v hokejski ekipi.«
Vau!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TOP IN FLOP:
Kako ljubko izgleda Victoria Justice v zadnjem outfitu!
19-letna zvezdnica, ki očitno ni več blondinka, je bila zadnje dni v Londonu, kjer se je v sredo srečala z oboževalci, ki jim je podpisovala avtograme. Izgledala je zelo moderno in čudovito v črnih oprijetih hlačah in bluzi v barvi breskve.totalno TOP ;*

Lady Gaga je spet šokirala. Na podelitvi »MTV Video Music Awards 2010« je bila najbolj sijoča zvezda večera - delno zaradi osmih nagrad, delno pa zaradi svoje mesnate obleke.
Lady GaGa je namreč na slavno podelitev prišla ovita v surovo meso. Med tem, ko so ostale zvezdnice kazale svoje glamurozne oprave, je pevka izgledala kot da bi zbežala iz klavnice.totalno FLOP o:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROBLEM REŠEN:
tokrat mi nihče ni poslav za problem,tako da ni članka ;*
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZVEZDA TEME:
izzžrebala sem zvezdo teme,oz ZVEZDI teme.nisem se mogla odločit ;* zvezdi teme sta... young. ter ɴυтellα ♥ :*
young. oz amadeja je moja ful dobra,skoraj najboljša prijateljica iz iger 123 :3
piše idealne zgodbice in ima carske forum teme ;* upam da bo v nadaljevanju ševedno tako zabavna kot je. obiščite njen profil < 3
ɴυтellα ♥ oz patricija je najjača oseba ever.je ful dobra pisateljica ima super tekmovanja.ne spreminjaj se ostani taka.obiščite njen profil < 3

LOVE LIFE:
Negativno mišljenje:
Nikjer ne bom našla fanta!
Pozitiven pogled: Takšen pogled te zaustavlja in ti preprečuje, da boš sploh kdaj spoznala nekoga, saj ti jemlje upanje. Skušaj preoblikovati mišljenje v nekaj takega kot na primer: Nisem še našla fanta, zato moram počasi spremeniti svojo strategijo. Nihče si namreč ne želi ob sebi negativne osebe, saj jih bo le ta zamorila in če verjameš ali ne, fantje dobro vidijo, kdo definitivno ne razmišlja pozitivno.
Negativno mišljenje:
Le kaj je fantom privlačno in zapeljivo na meni?
Pozitiven pogled:
Osredotoči se na svoje močne lastnosti, namesto da poudarjaš slabosti. Ko boš uspešno ponotranjila takšno mišljenje, boš s tem začela privlačiti vedno več ljudi. Fantje te bodo imeli radi, saj bodo videli, da se imaš rada tudi sama, kar je najpomembnejše, ko pogovor nanese na ljubezen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
PRIGODE:
prigad danes ni,ker še nobeden ni nič napisal ;*
upam da je cool < 3
25. februar 2012
u79050
u79050
joj nametalo mi je,upam da se znajdete :c :* < 3
25. februar 2012
Kak dobro. Sem to res jas? Zvezda tedna? Omajgaaaaaš, hwalaaa Drejaaa.< 333333333333333333333333
-in apsolutno en velik Next.!< 3333333333333
25. februar 2012
Znajdemo se, pa neeeeeext !! < 3
25. februar 2012
u79050
u79050
ok hvala :+
patricija-neznaš brat ponovem o: seveja si ti ♥
25. februar 2012
next next :Đ
26. februar 2012
Hahaa, brez skrbi da sm jaas. x'd