Forum
Hey!
Moje ime je COOL Pig in sem star 15let!
Hodim v šolo za mlade pujse. Moji starši me sploh ne razumejo, mislim dobesedno me ne razumejo. Vedn se sam derejo: Daj ti PIIIIIIIIIP SviPiiiiiiiiip obleči se! Ampak sem se odločil, da zbežim od doma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čez 2Leti
Jap, res sem zbežal. Nemoram verjet, da mi je uspelo v dveh letih PEŠ priti iz Slovenije v Ameriko.
Zdaj živim klošarski lajf (kradem, spim na cesti, spoznavam druge klošarje, prosjačim za denar...).
V teh 2 letih sem tudi dobil veliko bolezni saj sem začel kadit. Zlomu sem si tut roko, pa mi jo je nek drug klošar po imenu Bertiiiiiiiiii zavil...

Ali boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2012
Upam, da vam bo všeč
23. julij 2012
CCCCCCCCCCoooooooooLLLLLLLL!!!
23. julij 2012
Nadaljevanje:
Tako sem se na neko deževno jutro zbudil. Šel sem brskati po smateh in našel 1€! Od veselja sem zakričal. Stekel sem v trgovino in iz nje prišel polnih ust čokolade. V minuti sem pojedel celo. Kasneje mi je bilo žal, da si nisem raje privoščil kruha saj mi je bilo strašno slabo.
Bruhal sem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Preberite si naprej...
VAŠ PIGY S HAVAJEV!
24. julij 2012
next
19. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg