Forum
usebe zveste......

sedela sem na okenski polici in gledala v še sama ne vem kaj. bila je zima in snežilo je. prizor je bil zelo lep. ampak kaj ko je bil 16. januar. moj rojstni dan. solze so mi začele teče pa sploh ne vem zakaj. MAMI. umrla je pozimi in letos bo eno leto odkar je ni. zaletela se je in na kraju nesreče obležala. živela sem z sestrico mašo in očimom. spodaj se je odvijala zabava jaz pa sem samevala v sobi. vendar je kmalu k meni prišla kaja. moja bff. ja obe sva bili kaji in zato sva se sploh začele pogovarjat. no danes bom stara 18 let in končno sem polnoletna.
odšla sem dol. PRESENEČENJE so vsi zakričali tako da sem skoraj bruhala. očim mi je za rojstni dan podaril 2 letalski karti do new yourka(upam da sm prov napisala). zbrala sem si lahko eno usebo s katero bom šla. in to je bila seveda kaja. drli sva se kot kuri in takoj odšli spakirat.
naslednji dan naju je fotr prpelu na letališče. poslovil smo se in začel smo letet. nato pa me je nekdo polil s sokom. AAAAAAAAA a si normalen pa kej ti je sem se zadrla po celem letalu. potem pa sem ga pogledala. bil je lep, najlepši. in učki so se mu svetl. ime mu je bilo david. usedla sva se skupaj saj se je kaja obešala po njegovem bratu tilnu. in tako smo leteli 10 ur.
jaz

kaja

david

tilen

moja sestrca

26. september 2011
kaja a lahk plis zamenaš tilna pa davida hehe drgač pa ful dobr
NEXTEJJJJ!!!!!!!!!!!
26. september 2011
nextttii. : 3
26. september 2011
hvala in kaja ne bom ju ker ju ne morm in ju nočem. pa sej sta cute tko no pač
26. september 2011
u60429
u60429
Neeeext
26. september 2011
hehe ja če je pa tiln ta grd tiln uresnici je pa lepppppp
26. september 2011
next next next next next next next next
26. september 2011
sej sam imena zamenaš hihi
26. september 2011
končno!!!!!!!!!pristali smo. s davidom sva si izmenjala telefonski kaja pa se je z tilnom ža zalizovala. ja kaja je bila pač kaja. vsaj en brat je bil normalen. s kajo sva odšli v hotel in se razpakirali. kamlu zatem pa sva dobili vabilo na fensi zabova ki jo je prirejala neka bogataška razvejenka. fak. nč nimam za obleč. ampak mism D: sej smo v new yourko. s kajo sva dobesedno tekli v shoping. zaprevli sva vsaka po 500 evrov. kupila sem si lepo oblekco in ubijalsko hude čevle. in končno sva pršle na party. wow. sami luštkani fantje. in med njimi je bil tut david. stekla sem do njega on pa me je odrinil. mislm kaj je zdej to. začel se je grdo obnašati pol pa je šl vn. jz kura pa za njem. uzuni je kadil ampak me ni motil. motil me je pa to da ni govoru z mano.
david jaz:j
j: ok newem kaj se greš?
di res mislila da si mi všeč? no lej stvar je taka jz sm bogat ti pa ne. in nisva za skupi. vsen pa se lohk dava dol.
j: že uredu grem.
drov poiščem te jutr. priprav se v pojstli sem super.
j:aha človk me je horu posilt. začela sem teč dokler senism zložila po tleh. ja hude petke so nevarne. nato pe me je nekdo prijel in me udru po glavi da sem se onesvestila. zbudila sem se naga privezana na postlo. zraven pa je bil david. POSILIL me je in zdaj me bo imel zaprto v kleti 1teden. začel je brusiti nož in me z njem nežno porezal po roki. od bolečin sem padla skupej.........

moja obleka

čevlji

26. september 2011
u60429
u60429
Matr no da mi ZDEJ nextaš
26. september 2011
nextai ?.. : 3
27. september 2011
nextejjjj nujnooo
27. september 2011
u60192
u60192
neext *_*
28. september 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
28. september 2011
nextejjj noooo !
28. september 2011
u20423
u20423
a lahko prosm next no peta me boli tko da
28. september 2011
next next next next next next next next
29. september 2011
zbudila sem se na letalu. učitno je bilo zasebno saj na njem ni bilo nikogar. no razen davida. na stolu sem bila zvezana in v ustih sem imela nekaj vrjetno robček. v trebuhu mi je krulilo od lakote in david je to seveda opazil. počasi me je odvezal in prinesel mi je nekaj hrane. v roki je držal nož za vsak slučaj. potem pa je začel_
veš kaja tega nism hotu narest ampak drugač ni šlo. zdele se peljeva k meni domov v kanado. in zdaj boš živela pri meni. vse je že urejeno. govoril sem s tvojim očetom in strija se s tem saj misli da bi ti dobro delo da se naučiš dobro angleško.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,
začeli smo pristajati in vedela sem da bo to najhujši dan c mojem lajfu.......
davidovo zasebno letalo

02. oktober 2011
u20423
u20423
next
02. oktober 2011
u60429
u60429
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. oktober 2011
neeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. oktober 2011
u60553
u60553
next
07. oktober 2011
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
04. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg