Forum
Evo me nazaj,odloču sm se da ne bom pisu več grozljive zgodbice k pač men to ne sede D
Drgač bom pa napisu zdle eno zgodbico,k se gre o vsemu - love,grozljivka,zabava,kriminalka,fantazija - skratka use...xD
Zgodbica se gre o meni (Luka) in o mojih sošolcih,ki jih bom naštel pozneje.

napišemm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2010
Osebe:
Luka (jaz)
Nina (punca)
Sara ( best frendica)
Ana (sestra)
Dan ( best frend)
mama
oče
Anja(najbl tečna oseba na šoli)
Tine (moj brt)
Miha(frend)
Peter(frend)

Pixe pridejo takoj.pa da začnem zgodbico rabm usaj 5 komentovv.
16. julij 2010
Dan:

16. julij 2010
Tine:

16. julij 2010
Luka:

16. julij 2010
Peter:

16. julij 2010
next
16. julij 2010
Miha:

16. julij 2010
Nina:

16. julij 2010
nextejjj!! js se v renici klicem anja in nina je moja sestra!! nextej cimprejjj!!!!!!!
16. julij 2010
Nina:

16. julij 2010
Sara:

16. julij 2010
Ana:

16. julij 2010
Anja:

16. julij 2010
evo čez 10-15 minut pride 1.del!;DD
16. julij 2010
»Luka!Luka!Luka!« mi je odmevalo v ušesih.Odprl sem oči.Pred mano je stala Ana,moja sestra,ki je bila hkrati tudi moja sošolka,saj sva bila enakih let.Ana je res sestra in pol.Velikokrat mi pomaga v tesnih situacijah.Po njeni zaslugi sem dobil tudi punco Nino,ki mi je bila že dolgo časa všeč.To sem Ani enkrat zaupal in ona je kar odkorakala do Nine(ki je bila njena bff)in ji rekla da mi je všeč.Nina je reagirala na to zelo normalno,in je rekla,da sem jaz tudi njej všeč.In tako sva par.Ana me je dokončno stresla iz težkega spanca.Zadrla se mi je na uho: »Luka!Obleci se in greva v šolo!Ura je osem zjutraj!Čez 15 minut imava pouk!« Ob teh besedah sem se vrgel iz postelje,si oblekel hlače in majico,nataknil torbo in skupaj z Ano sva odhitela v šolo.Resda sva prišla v šolo celih pet minut prej,toda prvo uro smo imeli matematiko in tja se res ne splača zamuditi.Učitelj Trček je zelo strog.Če ne znaš enega vprašanja,ti da enico,če pa zamudiš 1 sekundo pa dobiš neopravičeno uro.Dovolj o njemu.Zdaj je mimo prišla Anja in mi zabrusila: »Če še kaj rečeš o meni grem k ravnateljici!« Zgodilo se je včeraj,ko smo šli Nina,jaz,Ana,Miha in Sara v mesto.Mimo je prišopirila Anja z nekim novim fantom.In tako smo se norčevali iz nje,češ da ima že 10 fantov naenkrat in da jim bom to povedal.Samo grdo me je pogledala in šla stran.Ko sem se prebudil iz spominov sem opazil,da cel hodnik stoji.Razen mene.Pred mano je bil učitelj Trček. »Ali nimaš spoštovanja do učiteljev?Kaj se naredi,ko na hodnik pride učitelj?« »Vstanemo in smo mirni,gospod Trček.« sem mu odvrnil. »No?In kaj si ti počel?« mi je zabrusil. »Samo nečesa sem se spominjal.« »Naj ti bo.Naslednjič bodi bolj previden!« mi je odvrnil. Oddahnil sem si.Vsi okoli mene so me začudeno gledali,saj v zgodovini poučevanja gospoda Trčka nobenemu še ni odpustil.Jaz pa sem se samo smehljal.
Nexxtam?
16. julij 2010
jaaaaa nexteiiiiiiiiii
16. julij 2010
next
16. julij 2010
next!!
16. julij 2010
Pri matematiki je bilo kot vedno isto.Trček je vprašal eno Majo in le-ta je dobila za las dvojko.Šla se je cmerit v klop.Trček je zaradi cmerjenja dvojko znižal na enko.Maja je imela vsega dovolj in Trčku pokazala sredinca.Trček jo je zgrabil in ji rekel: »Sredinca boš lahko razkazala ravnatelju.«.Poslal jo je v zbornico in razložil kaj se je zgodilo.Maja je v trenutku dobila ukor in izključili so jo iz šole.Ko smo prišli iz razreda smo se še malo pogovarjali o Maji,potem pa sem se šel dobit z Saro in Miho in skupaj smo šli na naslednji predmet.Ko je bilo šole končno konec smo se jaz,Sara,Miha,Ana in Nina zmenili da gremo na pijačo v bar ki je 10 minut stran od šole.Tam smo tudi spremljali tekme svetovnega prvenstva 2010 v nogometu,saj so imeli televizor.Ko smo pogledali vsaj 3 tekme je bila ura že 9 zvečer.Skupaj smo se odpravili domov,saj vsi živimo v isti ulici!Naenkrat smo zaslišali ropot.Ustrašili smo se.Pogledali smo kaj se dogaja,potem pa smo si oddahnili.Bila je Anja in še en nesrečnik.Zalizovala sta se in ko sta opazila nas sta se zdrznila in prenehala.Toda prepozno je bilo.Jaz sem telefon že držal v rokah in ju snemal.Anja je samo strmela,mi smo se pa smejali.Ko sem prišel domov sem filmček naložil na youtube.Naslednji dan pa...
Nexxtam??
16. julij 2010
Comment?
16. julij 2010
komentt plis??
16. julij 2010
Naslednji dan,ko z Ano prispeva v šolo pa se zgodi nekaj grozljivega.Pred mano je stala Anja,njen fant in Ravnatelj.Zameglilo se mi je pred očmi in slišal sem glasove. „Luka,takoj z mano v kabinet!“ je izjavil oster in odločen glas.Naenkrat me je nekaj zgrabilo za roko in me odvedlo v kabinet.Slišal sem oddaljeno smejanje Anje in njenega fanta.Začel sem se delati,da sem v nezavesti. „Gospod ravnatelj!Jaz lahko poskrbim za njega!“ je rekla Ana,ker je vedela,da se delam. „Si prepričana,da boš lahko poskrbela za njega?“ je vprašal ravnatelj. „Stoodstotno,gospod ravnatelj.Šla sem na tečaj prve pomoči.“ si je izmislila Ana. „Hej!Jaz sem tja hodila in te ni bilo nikoli!“ se je naenkrat zadrla Anja. „Ups...“ se je probala izmuzniti Ana. „Takoj z mano!Vsi“ in pogledal mene,ko sem ravno odprl oči.V ravnateljevi sobi smo se vsi posedli. „Anja mi je povedala kaj ste včeraj naredili.Oziroma kaj je LUKA naredil.Posnel si Anjo in jo naložil na youtube.Dobil boš primerno kazen.Pomil boš vse klopi v vseh učilnicah v šoli,medtem pa boš imel čas razmisliti kaj si naredil narobe.Tako.Zdaj pa ven“ Vsi smo odšli dol,Anja pa se je samo smehljala.
Nexxt? pa mau več komentov plis
19. julij 2010
u10775
u10775
next next next
19. julij 2010
u10775
u10775
nextej
19. julij 2010
u10775
u10775
nxt nxt nextej : nextejv XD next
19. julij 2010
„Pa dej no!Jeb*te!A se je moral to zgodit?“ se je pritoževal Luka. „Ne skrb!Pomagali ti bomo!“ me je tolažila Ana doma.Potem se je spravila klicati Miho,Nino, in Petra.Sara pa ni imela časa saj se je morala naličiti in pripraviti za nocojšnjo zabavo,ki je pri Danu.Dan tudi ni imel časa saj je bil gostitelj zabave!Tudi nas je povabil,toda mi smo mrali počistiti.Ko smo končali s čiščenjem smo opazili da smo pravzaprav končali v eni uri,tako da smo se odpravili k Danu na zabavo.Dan je bil presenečen ko smo prišli potem pa nas je povabil notri.Jaz sem se usedel za šank in si natočil nekaj kole.Počasi sem bil,ko pa je prišla Nina do mene in me povabila na ples.Skupaj smo se za(je)bavali
in sredi noči klicali iz skrite številke sošolce in sošolke,med njimi tudi Anjo.Potem pa me je Nina potegnila za ovratnik in šla sva v sobo.Tam sva se poljubljala,saj sva bila malo pijana,ker sva spila veliko piva.Naenkrat je zazvonil moj telefon.Bila je mama.Javil sem se: „Oi!“ „Kje zaboga si ti?“
„Napil sem se na Danovi zabavi in zdaj se z Nino v postelji poljubljava.“ sem pijano rekel. „TAKOJ PRIDI DOMOV!“ se je zadrla mama in odložila slušalko.Pogledal sem na uro,ki je kazala dve zjutraj.Z Nino sva nadaljevala,dokler se ni začela slačiti. „Hej,Nina.Kaj če bi to kdaj drugič?Domov moram.“ sem rekel. Nina se je strinjala in se oblekla.Šel sem dol in se poslovil od vseh.Prišel sem domov,tam pa me je pričakal oče z pasom v roki.
Next?
19. julij 2010
u21616
u21616
cool
ja next!!!
22. julij 2010
u26648
u26648
Huhh TvUjj fotr je pa hujši od mojga ....xD
carska storry Nexxttt
18. avgust 2010